Skocz do zawartości

Aplikacje kont pocztowych


supermonter

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość ustawienia aplikacji do obsługi kont pocztowych np k9 tak aby domyślnie działała w tle i pobierała maile zgodnie z ustawieniem samej aplikacji, np. co minutę? W tej chwili maile przychodzą ale ja o tym nie wiem, gdyż nie mam żadnych powiadomień. Muszę za każdym razem uruchamiać k9.

Wysłane z S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej aplikacji tak nie ustawisz. Problem miui... Czy to k9, czy gmail, czy facebook etc.

Zawsze miałem na miui problemy z synchronizacja.

Dodać do autostartu, co nic nie daje...

Dac wszystkie uprawnienia, co nic nie daje...

Może jest jakiś mod co to naprawia...

Tapatalk/Nexus5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ta aplikacja wbudowana w system nie działa?

Za każdym razem nowy mail przychodzi jak SMS z dźwiękiem, nawet w stanie czuwania.

Osobno można ustawić, żeby email był sygnalizowany na przykład czerwoną diodą, sms zieloną, nieodebrane połączenie niebieską itp itd

original-3fb34de054c21a88042316e7e7cc703c.jpg

Nie odebrany EMail - czerwona dioda

original-962bbef0fcaf2ffc722713b56aec05d0.jpg

Odebrane emaile - ikonka w pasku, licznik na ikonie poczty (górny lewy róg)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie mam problemu, skrzynka na gmailu i aplikacja firmowa z ustawionym sprawdzaniem co 5 minut ( nie da się ustawić częściej) i każdy mail przychodzi co jest sygnalizowane, dźwiękiem, ikonką oraz diodą gdy wygaszony. Na poprzednich urządzeniach używałem k9 ale tu od początku miałem problem ( ale w moim przypadku chodziło o plan zasilania który rozłączał mi internet po pewnym czasie bezczynności - po zmianie planu zasilania problem znikł) i w końcu ustawiłem firmową aplikację, jestem zadowolony, minimalistyczny wygląd, same potrzebne ustawienia, łatwość odpowiadania na listy - dla mnie nie ma wad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie. Pod każda aktualizacja jest napisane co ona wnosi, jakie są poprawki.

Np. Fix time sync. Z tego co wyszukalem na necie, chyba nie istnieją fixy pod WSM tool do synchronizacji. W najnowszej wersji miui masz wszystkie fixy jakie zostały dodane do poprzednich aktualizacji.

Tapatalk/Nexus5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwość powrotu do aplikacji poczta z poprzedniej wersji MIUI 4.4.11 bo ta mi nie leży, nie trawię listy maili z połączonymi watkami, chce mieć jedną listę wszystkich wiadomości jakie przychodzą bez sortowania i łączenia ( więcej klikania) a poza tym już dwa razy mi się wysypała.

Chyba że jest możliwość wyłączenia wątków - ja nie znalazłem.

Albo czy da radę podmienić samą aplikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem z podmianką aktualnej wersji na poprzednią ( musiałem użyć ROOT Explorer i zaznaczyć by ta apka prze konwertowała się na systemową), niestety próby instalacji i włączenia aplikacji = powrót do pulpitu, po odwróceniu procesu dziwny problem w aplikacji wpisując tekst tylko przez chwilę był widoczny i zaraz znikał, próba przywrócenia kopii zapasowej z chmury Xiaomi nie przyniosła poprawy, tak samo jak ponowna instalacja ROMU 4.4.18, dopiero przywrócenie do ustawień fabrycznych naprawiło problem.

Przyzwyczaję się jednak do tych połączonych wątków :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...