Skocz do zawartości

HongMi vs Mi2S


Pivot18

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Od jakiegoś czasu chce wymienić swojego starego już LwW i wybrałem sobie firmę Xiaomi ze względu na ładne miui i dobrą proporcję ceny do jakości.

Niestety mój budżet wynosi ciut poniżej 1000zł i ciężko mi jest jednogłośnie wybrać Mi2S.

Po pierwsze pamięć. Potrzebuje około 32gb na muzyke, więc wersja 16gb Mi2S by odpadała.

Po drugie wydajność. Nie potrzebuje mocnego sprzętu do gier. Wystarczy żeby w miarę płynnie odtwarzał filmy i mógł odpalać jakieś mini gierki. Oraz oczywiście żeby sam telefon działał płynnie i szybko.

Po trzecie aparat. Fajnie by było gdyby był w miarę dobry. Nie żeby zastąpić prawdziwy, ale do zdjęć na pamiątkę. Dobrze też aby się szybko odpalał.

Po czwarte - bateria. wystarczy żeby trzymała ten jeden dzień użytkowania.

Po piąte - wielkość. LwW jest dosyć mały, więc do większego musiałbym się przyzwyczaić. Jak sprawdzałem to Mi2S nie jest za duże, żaś HongMi mogło by być.

A więc teraz pytanie, czy warto dozbierać do tego Mi2S, które wydaje mi się wygodniejsze, czy brać tego Red Rice'a? Patrząc na to, że nie potrzebuje super sprzętu do gier, a każdy grosz się liczy.

Ew. propozycje co do innych telefonów na rynku. Z góry mówię że 1200 to max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czyli jednak nie taki zły.

A jak z wielkością? Da radę używać jedną ręką? Bo jak patrzałem takiego S4 to trochę duży jest.

I jeszcze pytanie czy wlazłoby do niego sd 64gb? ;d Bo w specyfikacji jest napisane że do 32gb, ale sam nie wiem jak to działa.

Zależy od wielkości Twoich dłoni - ja mam raczej duże i jedną ręką obsługuje się świetnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, sam nie szukałem sprzętu mocnego aczkolwiek po dwóch latach Lww kupiłem xiaomi mi2s i to jednak jest różnica :-D chciałem telefonu który nie będzie mi się zacinał jak ktoś do mnie zadzwoni, a ja akurat będę miał mapy.

Jest wspaniały, tyle ode mnie :-D

s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...