Evenred

TWRP Mi MIX

Recommended Posts

Czy jakieś nowsze TWRP ktoś może znalazł? Mam zainstalowane 3.0.1.0. Próbowałem nowszych, w żadnym nie działa dotyk...

Działa tylko TWRP by MrRaines. Jest starsze niż 3.0.1.0. Pozostałe z strony TeamWin nie działają...

Ktoś próbował zainstalować nowy ROM MIUI Polska/EU? Jakieś nowsze TWRP?

Też mam ten problem, Tak jakby nowy update, albo TWRP błędnie zczytywało nazwę kodową telefonu, u mnie wywala błąd że update jest dla lithium a telefon to " " czyli bez nazwy. 
Tylko u mnie taki błąd ?

Dla innych miłośników mi MIX

Wgranie TWRP z linku + totalny wipe = sukces

Ale jest wałek za każdym razem jak odpalę telefon po wipe mówi że muszę odblokować przez podanie hasła do konta, no i tutaj jest zabawa bo ni cholery klawiatura się nie wyświetla i muszę robić to na open wifi 

Edited by Evenred

Czyli kiszka. Niestety tak to jest z kombinacjami alpejskimi. Obawiam się, że będzie trzeba poczekać na oficjalne TWRP, aby móc zainstalować MIUI oparte na Andku 8.0. Albo zainstalować globala przez MiFlash...

Ta klawiatura nie działa chyba na każdym telefonie, sam mam ten problem na 4A. Trzeba albo przez mobilne albo przez open WiFi.

Witam !

Po zainstalowaniu TWRP z "http://www.mediafire.com/file/03nd3n0va0ndej5/twrp-3.2.1-raupe-blunden-15.1-vendor-fstab.img" (działa dotyk), ponieważ pojawia się pytanie o hasło, format data, wipe: Dalvik / ART Cache, System, Data, Cache, potem zainstalowanie rom MIUI 8.3.29 z USB (install, select storage, USB-OTG) i jeszcze raz wipe, wszystko jak na razie działa poprawnie na Mi Mix.

Edited by moose

Dnia 3.04.2018 o 19:29, moose napisał:

Witam !

Po zainstalowaniu TWRP z "http://www.mediafire.com/file/03nd3n0va0ndej5/twrp-3.2.1-raupe-blunden-15.1-vendor-fstab.img" (działa dotyk), ponieważ pojawia się pytanie o hasło, format data, wipe: Dalvik / ART Cache, System, Data, Cache, potem zainstalowanie rom MIUI 8.3.29 z USB (install, select storage, USB-OTG) i jeszcze raz wipe, wszystko jak na razie działa poprawnie na Mi Mix.

...czyli po wgraniu ww. TWRP powinno udać się wgrać rom z MIUI 10??walczę z tym tematem od kilku dni gdyż obecna wersja TWRP pokazuje błąd paczki ZIP?

można wgrać paczkę z pamięci wewnętrznej gdyż nie mam kabla usb-otg ? bardzo proszę o szybką pomoc

1. Jaki błąd paczki zip?
2. Można z pamięci wewnętrznej..