markur80

Problem po aktualizacji wersji stabilnej romu z grudnia.

Recommended Posts

Po aktualizacji na ekranie pojawia mi się komunikat "Aplikacja SpacesManagerService" przestała działać. Nie mogę komunikatu w żaden sposób wyłączyć (ani anuluj, ani zgłoś)  i przez to w ogóle korzystać z telefonu. Jestem nowicjuszem, więc z góry dziękuję za wyrozumiałość i jeśli to możliwe łatwe do zrozumienia podpowiedzi.

Domyślam się, że masz w telefonie rom miuipolska/xiaomi.eu. Wejdź w recovery i zrób wipe dwóch pozycji - cache i art/dalvik cache. Po restarcie powinno zniknąć - jeśli nie, to pełny wipe i instalacja systemu na czysto. 

A czy mogę prosić o instrukcję krok po kroku jak to zrobić, tak jak mówiłem jestem początkujący. Ewentualnie jakieś odnośniki gdzie takie instrukcje krok po kroku znajdę. Dziękuję

1 godzinę temu, markur80 napisał:

A czy mogę prosić o instrukcję krok po kroku jak to zrobić, tak jak mówiłem jestem początkujący. Ewentualnie jakieś odnośniki gdzie takie instrukcje krok po kroku znajdę. Dziękuję

Volume up + power, w TWRP wipe adavnced, zaznaczasz, davlink, cache, data, internal storage, taka kofiguracja usunie CI kompletnie wszystko, telefon jak z pudelka wyjety, ale zapewne problem zniknie. Mozesz nie zaznaczac internal storage jesli nie chcesz.

Guest
This topic is now closed to further replies.