Jump to content

Problem z dotykiem


exevan
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie, od jakoś tygodnia może dwóch zaczął mi wariować dotyk. Może spróbuje wyjaśnić o co chodzi. Na wstępie zaznacze, że nie dzieje się to cały czas tylko raz działa, raz nie. Co jakiś czas jak próbuje uruchomić na przykład messengera to on sie uruchamia i jak zaczynam coś pisać to mi sie wyłącza ten messenger. Co jakiś czas też mam tak, że gdzie nie dotknę tam jest klikane "cofanie". Telefon spadł mi raz (pół roku temu), ale po tym upadku nic się nie działo. Dopiero teraz zaaczęły się jaja. Napisałem do sklepu w którym kupowałem z pytaniem o gwarancję. Powiedzieli abym spróbował przywrócić ustawienia fabryczne na początku. Naprawdę dziwnie się to zachowuje bo raz odblokuje telefon i działa. Zablokuje i za 3 minuty spowrotem odblokowuje telefon i już wariuje dotyk, gdzie nie klikne tam się klika "cofanie" lub to co klikne.

 

Czy ktoś miał podobny problem? Niestety nie mam jak nagrać z powodu tego, że jest to dość losowe, a w dodatku nie mam żadnej kamerki osobnej.

Link to comment
Share on other sites

miałem to samo.
nawet w recovery.

zmiana romu nie pomagała.

Na początku uratowałem się tym, że "zablokowałem" guzik który powodował problemy - u mnie "home"


NO ale w końcu problemy zaczęły być coraz większe, więc telefon powędrował na serwis.

 

Teraz czekam, aż odeślą. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Właśnie przed chwila przwyróciłem te ustawienia fabrtczne tak jak sklep mi doradził, ale nic nie pomogło (w sumie nic dziwnego). A jak zablokować guzik? Bo chętnie bym sprawdził u siebie to. Wcześniej jeszcze odpalałem w opcjach programistycznych pokazywanie dotyku ale nic się nie pokazuje w momencie dotknięcia przycisku cofania, więc ciężko stwierdzić czy to na 100% to.

Edited by exevan
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...