Skocz do zawartości

Redmi 3S bootlop


OLA1985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od paru dni walczę że uruchomić ten telefon, ale ciągle mam tz. bootlopa.

Wersja Redmi 3S 3gb/32gb

Dzisiaj udało mi się grać tą wersję Redmi 3S/Prime/3X Latest China Developer Version Fastboot File Download, telefon się uruchomił i działał.

Ze względu że nie nie miał PL a doczytałam s że wersja global posiada to zacząełam wgrywać Redmi 3S/Prime Latest Global Developer Version Fastboot File Download.

I tak chyba już wgrywałem różne wersję redmi i ciągle mam bootlopa nawet po wgraniu Redmi 3S/Prime/3X Latest China Developer.

Oczywiście żeby moc wgrywać to zwieram w kablu usb masę do D+ i dopiero mam dostępny port com10.

Nie wiem co robię źle ale już mam dosyć bo to wszystko jest nielogiczne.

Proszę was o jakieś sugestie, nakierowanie na prawidłowe wgranie.

Robię to pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość.

Edytowane przez OLA1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, OLA1985 napisał:

Wgrałem znów tą wersję z linku odpalił się, dałem restart uruchomił się. Wyłączyłem wsadziłem sim i już się nie uruchamia.

Przy pierwszym uruchomieniu (konfiguracji) rom V8.0.3.0 proszę zezwolić na wszystkie usługi od google. Będą wyskakiwały komunikaty (Zezwolić usłudze...., wybrać Tak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też zrobiłem bo czytałem gdzieś ten post żeby usługi były uruchomione.

Efekt jest taki że wgrałem wczoraj miał bootlopa aż bateria się wyczerpała podładowałem i tel się uruchomił, wyłączyłem wsadziłem kartę sim uruchomił się , ale karty nie widział. wyłączyłem ze 2 razy i znów ma bootlopa. System wstaje jak bateria się wyczerpie i naładuje trochę i system odpala.

A może to wina że bootloader nie odblokowany ?

Edytowane przez OLA1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...