Skocz do zawartości

Proandroid.pl


Buszmen3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam kupowałem już dwa razy. Za pierwszym razem miałem takie same objekcje jak ty ale stwierdziłem wkońcu mają PayU i program ochrony kupujących więc w razie czego oni mi oddzadzą kaske :) ale na szczęscie nie było takiej potrzeby. Jeden mały minus przesyłka szła 8 dni ale jakby nie patrzeć mają to określone w regulaminie więc nie moge się czepiać. Plus to cena bo kupiłem pierwszy telefon i oszczędziłem 280 zł i faktycznie było tak jak w opiniach,mają racje. Drugi telefon kupowałem hehe krótkomówiąc w celach zarobkowych.Różnica pomiędzy innymi sklepami i portalami aukcyjnymi była aż 420 zł przy telefonie wartym 3000 zł . Nie mogłem  uwierzyć więc decyzja podjęta,kupuje.Tym jednak razem trochę bardziej zaryzykowałem i wpłaciłem na konto żeby nie tracić dodakowej kasy za płatność PayU i tu niespodzianka telefon przysłali już po 5 dniach :) czyli nie dość że cenowo są bardzo dobrzy to jeszcze poprawiają się jak widać po moim przykładzie z czasem dostawy.Osobiście uważam że sklep może trochę namieszać na polskim rynku. Moja opinia jest bardzo dobra a więc osobiście polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I specjalnie musialem sie zalogowac na forum i pierwszego posta wlasnie o tym napisac. Aha

Daj spokój, zwykła reklama. Może "wspomagają" forum? Jak nie to ich sam zgłoszę do usunięcia. Patrzyłem z ciekawości, nie wygląda na jakiś "wałek", paypal, karta. Na Xiaomi ceny zaporowe.

Taptalk HM Note 1S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to mój pierwszy post poneniważ firme Xiaomi poznałem wogóle za pośrednictwem ich strony,a ponieważ od niedawna moja dziewczyna jest jego posiadaczką rozeznałem się trochę na forach odnośnie Xiaomi i trafiłem na ten post bez odpowiedzi,a więc odpowiedziałem.Jeżeli zrobiłem coś złego to przepraszam :) nie chciałem :) Mam w d...... reklamować kogolwiek i taka jest prawda ,ale jednak żeby udowdnić swoją racje powiem tylko że różnice 420 zł uzyskałem na tel Note 5 ,do dziś cena jest różniąca się od innyc, a jakiś czas temu była taka sama co jeszcze zwiększało różnice. Można moją opinie też sprawdzić i porównać np po Gear S który róznica pomiedzy innymi sklepami to 250-300 zł a na urzadzeniu wartym 900 -1200 zł to chyba dużo. Moje opinie wiec były uzasadnione a nie reklamowe jak ktoś mnie posądzał. Jeden uzytkownik także zauważył słuszny fakt o płatnościach PayPal ,karta,systemy ratalne, PayU ,program ochronyu kupujących . W tej kwesti też sie pomyliłem ? Nie istotne ,więcej już nie wypowiadam się na ten temat-żeby nie było.Swoją opinie wyraziłem,ale dziękuje za miłe powitanie nowego użytkownika :) Bede miał problemy z Xiaomi mam nadzieje że wtedy będe mógł na was liczyć:) Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu zamowilem w tym sklepie Galaxy S7 i Gear VR, opłaciłem zamówienie tego samego dnia i od tej pory nie ma żadnej informacji co się z tym dzieje.

Pisałem do nich dwa razy z pytaniem jak wygląda stan realizacji zamówienia, ale nic nie odpisują.

Przed zakupem pytałem ich o dostępność telefonu, to odpowiedź była szybko, że jest na magazynie i wysyłka zgodnie z regulaminem 5 - 7 dni ale w praktyce to 3 - 5 dni. Mija tydzień i cisza... nawet nie raczą się odezwać.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtek01 zajrzyj do spamu. Też myślałem, że nie odpowiadają, ale gmail oznaczył ich odpowiedzi jako spam...
Sam czekam już dwa tygodnie, zgodnie z ich ostatnią odpowiedzą telefon powinienem mieć do środy, dam znać jak się potoczyło.
Póki co radzę sklep omijać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się wypowiedzieć na temat tego sklepu ponieważ MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ korzystania z usług tego sklepu i to niejednokrotnie. Pierwszy raz kiedy kupowałem u nich Smartfona Galaxy Note 4 (z którego użytkuje cały czas). Po pierwsze telefon przyszedł po 11 dniach po drugie świetna cena po trzecie super obsługa. I nie miałem jakichś dziwnych problemów z tym że jeszcze nie dostałem telefonu ponieważ mają napisane że do 30 dni jest dostawa. Za drugim razem kupowałem dla dziewczyny telefon Iphone'a . Tym razem telefon przyszedł po 14 dniach ale i tak uważam że za tą cenę to można czekać nawet i miesiąc. Poleciłbym ten sklep każdemu któremu nie zależy na tym żeby telefon mieć na teraz zaraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że mi też nie przeszkadza, że czekam 2 tygodnie ponieważ konkurencyjne ceny w przypadku tego sklepu to mało powiedziane.
Mój mało pozytywny komentarz wynika z faktu, że zacząłem się zastanawiać czy zamiast telefonu nie kupiłem czerwonej cegły, albo wczasów jakiemuś oszustowi.

Gdy odbiorę przesyłkę z paczkomatu dam znać na forum dla potomnych i z pewnością sam będę polecać sklep innym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojtek01 zajrzyj do spamu. Też myślałem, że nie odpowiadają, ale gmail oznaczył ich odpowiedzi jako spam...

Sam czekam już dwa tygodnie, zgodnie z ich ostatnią odpowiedzą telefon powinienem mieć do środy, dam znać jak się potoczyło.

Póki co radzę sklep omijać...

Pierwsze co zrobiłem to sprawdzilem w spamie.

Mnie się nie podoba podejście do klienta. Przed zamówieniem wszystko ładnie, a po opłaceniu zamówienia cisza.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 7 wysłanych emaili do nich ,odpisali na 5 ,myślę że to całkiem nieżle. Co jak co mogę narzekać na czas dostawy.Sam czekałem  długo ale że obsługa klienta jest kiepska to pierwszy raz słysze. Nie rozumiem takich ludzi .Sklep co prawda ma wady którym jest przede wszysyki długi czas oczekiwania na zakupy .Plusem jest możliwśc zakupu telefonu po uczciwej cenie. Mało jest takich sklepów. Na Allegro produkt Nowy oznacza teraz powystawowy z delikatnymi ryskami z pudełkiem zastępczym i bez ładowarki.Taka prawda. ProAndroid oferuje nam uczciwe ceny za cierpliowść. Wojtek01 nie mogę się z tobą zgodzić odnośnie kontaktu z nimi ponieważ w przyapdku do ciebie ja już robiłem tam zakupy wiele razy,poleciłem sklep znajomym i także kupili co nie co.Teraz oczekuje na kolejne i nigdy,ale to nigdy nie miałem problemu z kontaktem.Chyba ze w weekend bo wtedy nie pracuja.Osobiscie kibicuje takim sklepom jak oni ,poniewaz przynajmniej wiem ze dostaje produkt nowy sprawdzony z gwarancja ,nie zadna powystawowka.A jak komus sie spieszy to niech nie wybiera ich oferty i dopłaca 100-400 zł wiecej gdzie indziej...proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, plol098 napisał:

Powiem szczerze, że mi też nie przeszkadza, że czekam 2 tygodnie ponieważ konkurencyjne ceny w przypadku tego sklepu to mało powiedziane.
Mój mało pozytywny komentarz wynika z faktu, że zacząłem się zastanawiać czy zamiast telefonu nie kupiłem czerwonej cegły, albo wczasów jakiemuś oszustowi.

Gdy odbiorę przesyłkę z paczkomatu dam znać na forum dla potomnych i z pewnością sam będę polecać sklep innym :)

Nie przejmuj się naprawdę :D ja dostałem to Ty dostaniesz :D pochwal sie jak przyjdzie :) Haha pamiętam jak była afera z tymi cegłami :P to było chyba przez Allegro nie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Abram napisał:

Nie przejmuj się naprawdę :D ja dostałem to Ty dostaniesz :D pochwal sie jak przyjdzie :) Haha pamiętam jak była afera z tymi cegłami :P to było chyba przez Allegro nie ? :)

Oszustów obecnie jest jak grzybów po deszczu.... Mam nadzieję, że tak jak piszesz doczekam się upragnionego sms'a z InPostu w najbliższych dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja też się wypowiem na temat sklepu
Zamówiłem telefon 11.05.2016, dzisiaj (tj. 25.05.2016) dostałem nr listu przewozowego co najdziwniejsze numer listu się zgadza ale w DPD poinformowano mnie, że paczka nie została jeszcze nadana. Kontaktu ze sprzedający brak bo 26 i 27 biuro obsługi nieczynne czyli najwcześniej odpiszą 30... Już nie wiem co o tym sądzić. Ciekawostka jest to, że kolega zamówił telefon 15.05.2016 i wczoraj odebrał przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Specjalnie założyłem konto, żeby się wypowiedziec.

Nistety, też zostałem oszukany. Teraz patrząc na to z boku trudno się dziwić - stronka wygląda jak wygląda, brak kontaktu telefonicznego, brak możliwości zamówienia za pobraniem...

Wszystkie pozytywne opinie są podstawione, na ich fanpage'u FB brak możliwości oceny a ludzie komentujący pozytywnie się mają po 3 znajomych. Nieprzychylne opinie są kasowane.

Zamówienie złożone 2 miesiące temu, od tego czasu kontakt się "urwał" - zostałem oszukany na ponad 2 tys. złotych :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wojtek01 napisał:

Mnie jeszcze nie przysłali. W piątek dostałem informację, że wyślą w ciągu 72 godzin i jak narazie cisza...

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Heh to uważaj, bo cwaniaki nie piszą nigdzie skąd wysyłają dany towar, a jak zaczniesz czytać regulamin to się okazuje, że mają jakiś magazyn poza Polską, gdzie wysyłka trwać może nawet 10-13dni, nie wiem po co oszukują przy samym składaniu zamówienia i piszą o 72h. Poszperałem troszkę po necie za opiniami i nic ciekawego o tym sklepie nie można znaleźć... Opinie na serwisach są od osób, które mają na kontach napisane po 1 opinii, max 2. 

@pay.pal Widać, że nie jesteś zwykłym kupującym, zwykły kupujący olewałby takie coś, ty na siłę zgłaszasz ludzi za to, że wypowiedzieli się negatywnie (i jeszcze straszysz kodeksem karnym!), do czego mają prawo. Tutaj nie ma oczerniania, masz opisane dokładnie ile ktoś czeka, ile zapłacił i co się dzieje, co więcej, opinie, które są wyżej, też dają do myślenia. Jesteś założycielką tego sklepu, czy może jakimś chłopakiem/mężem/przyjacielem? Na 100% masz z nią coś wspólnego. Tak pofatygowałem się i sprawdziłem kogo to sklep i gdzie dokładnie jest (mniejsza, że na stronie podajecie 2 różne adresy+jakiś tajemniczy magazyn w EU, którego lokalizacji nie podajecie, obstawiam UK:)). Pierwszy adres, bloki, mieszkania, żadnych sklepów, drugi adres, apteka, bank i kwiaciarnia :). Prawie jak Xiaomi.com.pl, tylko oni przynajmniej są z ulicy widoczni :D. Po prostu, jeżeli jesteś pracownikiem/właścicielką, czy kimkolwiek powiązanym z tym sklepem, to się przyznaj, bez sensu takie coś ukrywać i bawić się w tworzenie sztucznych pozytywnych opinii, bo ludzie to wyczują i tylko utracą zaufanie. Co więcej widzę, piszesz z UK, a co ciekawe, niby z angielskiego rynku telefony dostają ludzie.

Ah i jeszcze coś. Firma jest zarejestrowana jak SALON FRYZJERSKI :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nezumi napisał:

 

Dzień dobry

W związku zgłoszeniem od naszego klienta o powstałym forum na temat naszego sklepu postanowiliśmy jednokrotnie sprostować wszystkie domysły które są i tak zawarte na stronie sklepu internetowego ProAndroid.pl

- produkty nasze wysyłane są z magazynu krajowego lub w większości ze względu na politykę firmy naszych magazynów eu(teren uni europejskiej) tj Niemcy lub UK 

nie robimy z tego żadnej tajemnicy,wręcz przeciwnie zawsze udostępniamy to opinii publicznej

-Czas trwania zamówienia zgodnie z regulaminem pkt 10 to 5- 7 dni roboczych plus 1-3 dni na skompletowanie zamówienia ,ale zastrzegamy sobie prawo do doręczenia  produktu w czasie nie dłuższym niż 30 dni zgodnie z regulaminem pkt 12

-Firma posiada w wpisie do ewidencji sprzedaż internetową i jest w pełni prawnie do tego upoważniona , w świetle prawa firma nie jest ograniczona do występowania tylko w jednym charakterze działalności gospodarczej .... 

-nie mamy nic wspólnego z użytkownikiem pay.pal ,prosimy panie moderatorze o nie wiązanie tej osoby ani żadnej z naszą firmą

-polityka firmy jest prosta : staramy się uzyskać najbardziej konkurencyjne ceny w Polsce w zamian za cierpliwość naszych klientów ,dokonując zakupu na naszej stronie internetowej ProAndroid.pl klient akceptuje nasz regulamin od którego ma prawo zawsze odstąpić,chcociażby podając powód,że czas oczekiwania jest byt długi

-posiadamy tylko i wyłącznie jeden adres siedziby zawarty w regulaminie i informacjach kontaktowych sklepu ProAndroid.pl ,nie zmienia to faktu że prowadzimy tylko i wyłącznie sprzedaż wysyłkową. Jest to jeden punkt który jest własnością naszej firmy odznaczony główną nazwą firmy (widoczny z ulicy)

-uczestniczymy w programie sprawdzonych Opini na Opineo.pl posiadając ocene 9.3/10 ,nasi starzy klienci znają nas także jak byliśmy jeszcze na allegro ,gdzie także mieliśmy 100% pozywynych komentarzy w celu unikania nieprawdziwych i nieuczciwych opiniach jakie często mają miejsce na tego typu i podobnych forach

Powyższe portale weryfikują wydaną opinie na podstawie nr zamówienia i stanu faktycznego transakcji-fora internetowe charakteryzują się że każdy może napisać co uważa za stosowne jako osoba anonimowa i takie praktyki często stosowane są w kwestiach np konkurencyjncyh i innych

-nie jesteśmy idealni ale zapewniamy że nieustannie pracujemy nad udoskonaleniem ProAndroid.pl aby zapewniać państwu najwyższą jakość usługi i przede wszystkim najbardziej konkurencyjne Ceny w Polsce !!

JEST TO TYLKO JEDNORAZOWY NASZ POST NA TYM FORUM. SKLEP INTERNETOWY ProAndroid.pl  NIE BĘDZIE OdPOWIADAĆ ANI REAGOWAĆ NA ŻADNE WIAODMOŚCI UMIESZCZONE NA TYM I ŻADNYM INNYM FORUM.W CELU KONTAKTU Z NASZYM SKLEPEM INTERNETOWYM PROSIMY O WIAODMOŚĆ NA EMAIL : [email protected]

Szanowny Panie Moderatorze otrzymaliśmy także wiadomość że niektóre pozytywne opinie świadczące o działalności naszej firmie są przez państwa usuwane.

Mamy nadzieje że powyższe forum jest obiektywne i nasz post także nie zostanie usuniety aby każdy potencjalny klient lub obecny mógł precyzyjnie zapoznać się z polityką naszej firmy. W pozostałej kwestii pytań prosimy o kontakt pod adresem email naszego sklepu internetowego ProAndroid.pl : [email protected]

Dziękujemy za możliwość wypowiedzi na powyższym forum

Zespół ProAndroid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ProAndroid.pl Usuwany jedynie jest spam i prowokacje, a właśnie taka wiadomość się tutaj ukazała, oskarżająca, poniżająca oraz prowokująca innych użytkowników tego forum. Co więcej, strasznie ludzi kodeksem karnym za wypowiedzenie własnej opinii? Za to powinna lecieć sporo lepsza nagroda niż tylko usunięcie postu. Żadna inna "opinia" (mniejsza, że post który został usunięty, takową nie był) nie została usunięta, nie mamy interesu w tym, aby pogrążać sklepy, chcemy jedynie informacji pewnych, potwierdzonych przez sklep, a nie wszędobylskiego kupującego, który ma więcej do powiedzenia, niż sam sprzedawca. Polecam również jednak na forach się pokazywać, to buduje markę i zaufanie klientów :). Ah no i adresy, jakby nie było, są 2... 1: Poznań, Literacka 43, 2: Poznań, Literacka 43h/2 (jakby nie było, mimo iż zbliżone, są to 2 różne adresy), a podczas zakupu nie ma żadnej informacji skąd wysłany będzie dany towar. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon do mnie dotarł. Wszystko jak najbardziej na plus. Jak się okazało, w moim przypadku przyczyną problemów z doręczeniem było niedogadanie się z kurierem.
Co mogę powiedzieć sklep polecam, czas oczekiwanie trochę długi(jest to zapisane w regulaminie) lecz ceną biją innych na głowę.

Z mojej strony uważam, że temat jest do zamknięcia.
Pozdrawiam

Edytowane przez Buszmen3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część zamówienia (telefon) dotarła do mnie zgodnie z obietnicą, we wtorek. Resztę zamówienia, miała być zrealizowana do końca tygodnia a właśnie dostałem informację, że wyślą w ciągu 72 godzin.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

Wczoraj dosłali mi okulary vr. Jeszcze tylko czekam na obiecane gratisy i realizację zamówienia można uznać za zakończoną.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ostrzegam i odradzam, najpierw 30 dni czekałam na towar - teraz już ponad 5 dni domagam się zwrotu prawie 2000 tys zł !!! Proandroid.pl to kombinatorzy, oszuści, z tego co dowiaduję się nie jestem sama. Chętnie połączę siły z kimś piszcie może razem coś zdziałamy - [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich. Szkoda, że nie przeczytałem więcej na temat tego sklepu przed złożeniem zamówienia. Ten sklep to jedno wielkie nieporozumienie. 12 września zamówiłem telefon, następnego dnia dokonałem zapłaty. Po upływie dwóch tygodni w rozmowie telefonicznej zapewniano mnie, że telefon wysyłają i za 5 dni otrzymam. Pisałem zapytania, nie odpowiadają. W rozmowach telefonicznych kłamią. Na kilkakrotne zapytanie jaką telefon będzie miał gwarancję, producenta czy sklepu, nie odpowiedzieli do dzisiaj. Po upływie 30 dni nie otrzymałem telefonu i wypowiedziałem umowę żądając zwrotu pieniędzy. W terminie 14 dni nie zwrócili pieniędzy. W poniedziałek idę na policję złożyć zawiadomienie o oszustwie. Zabieram ze sobą całą korespondencję email oraz potwierdzenie przelewu. Radzę wszystkim, którzy czekają na swoje pieniądze, żeby zrobili tak samo i to szybko. Trzeba dążyć do tego, żeby prokurator zablokował im konto bankowe. Wówczas jest szansa odzyskać pieniądze. Trzeba zawiadomić także Inspekcję Handlową oraz Rzecznika Praw Konsumenta. Trzeba zjednoczyć siły i skończyć ten proceder.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie sytuacja podobna 04.11.2016 kończy się moja umowa.Podejście do klienta sztandarowe kłamstwo ,kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo.Ciągła zmiana terminu wysyłki ,raz nawet informacja że przesyłka już wysłana i otrzymam ją w ciągu 3 dni,oczywiście kolejne kłamstwo.Policja przede wszystkim ,Inspekcja Handlowa .również -polecam i popieram.NIE MOŻNA POZWALAĆ NA  POSTĘPOWANIE.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Małgosiu oraz inni klienci niezadowoleni z działalności sklepu lub osoby które mają zamiar być klientami tego sklepu, nie korespondujcie z nim przez telefon tylko wszystko piszcie. Zadawajcie bardzo precyzyjne pytania i żądajcie precyzyjnych odpowiedzi takich jak, czy towar będzie fabrycznie nowy, jaką będzie miał gwarancję (producenta czy sklepu), czy mają go na stanie magazynowym, i inne szczegółowe pytania i żądania. Całą korespondencję archiwizujcie i nie dawajcie się zwieść obietnicom. Jak u kogoś upłynął termin zwrotu pieniędzy to niech nie czeka tylko zgłasza na policję o możliwości popełnienia przestępstwa oszustwa przez pracowników lub właściciela sklepu.  Jeżeli towar został wysłany inny i nie nowy to także może to być działanie zabronione i służby takie jak policja powinno się zawiadamiać. Napisałem opinię na "Opineo" i zaraz po północy sklep zareagował. Teraz będę się z nimi spierał na argumenty w "Opineo". Szkoda, że nie są tacy szybcy do oddawania cudzych pieniędzy. Zobaczymy, czas pokaże. Może będzie więcej osób zdeterminowanych i zawiadomi organy ścigania o działalności tego sklepu. Wszystkim przyszłym klientom odradzam kontaktu z tym sklepem, a okłamywanych zachęcam do wizyty na policji lub prokuraturze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że sprawdziłem opinie o tym sklepie, bo zastanawiałem się nad zamówieniem u nich ale trochę niższa cena nie rekompensuje tygodni czy miesięcy "walki" o zakupiony produkt albo pieniądze nie mówiąc już o tym że prawdopodobnie gwarancja jest tylko teoretyczna. Ten sprzedawca ląduje na mojej czarnej liście.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...