Skocz do zawartości

Od dłuższego czasu nie mam aktualizacji na Global Stable - błąd czy aktualizacje tak wolno "idą"?


malimalinello

Rekomendowane odpowiedzi

Od prawie roku mam ten telefon, mam wgrane oryginalne oprogramowanie Global Stable, ale od jakiegoś czasu nie mam aktualizacji. To nie jest żaden syfiasty rom, nic z tych rzeczy. Zastanawiam się czy przypadkiem podczas ostatniej aktualizacji, która była tak dawno, że nie pamiętam nawet mniej więcej kiedy to było, czy przypadkiem coś się nie ze*srało i nie trzeba przywrócić ustawień fabrycznych. Już raz miałem taką sytuację, ale nie ukrywam - najpierw wolałbym się upewnić, może są jakieś opóźnienia z tymi aktualizacjami?
Naprawdę martwi mnie, że niektórzy mają nowsze wersje oprogramowania Global Stable, a u mnie cisza, nic nie wyskakuje.
bad1a75d52277d23675d40660a247328.jpg46e459b93451ac189ae59d929583bcad.jpg
Wysłane z mojego Xiaomi Redmi Note 3 Pro za pomocą Tapatalka

 

Edytowane przez malimalinello
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://en.miui.com/thread-508000-1-1.html

Wyjdzie aktualizacja to sobie ją pobierz z tego linku jeśli na fonie ci jej nie wykryje i wgraj przez aplikację Aktualizacje.

 

Te urządzenia dostaną aktualizację po 20 luty 2017:
Redmi 2, Redmi 2 Prime, Redmi Note 3 Qualcomm, Redmi Note 3 Special Edition, Redmi Note 4 MTK, Redmi Note 2, Redmi Note Prime, Mi 2/2S, Mi 5, Mi 5s, Mi 5s Plus, Redmi 3/Prime, Redmi 3S/Prime, Redmi Note 4 Qualcomm, Redmi 4, Redmi 4 Prime

Edytowane przez Daviteusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://en.miui.com/thread-508000-1-1.html Wyjdzie aktualizacja to sobie ją pobierz z tego linku jeśli na fonie ci jej nie wykryje i wgraj przez aplikację Aktualizacje.  

Te urządzenia dostaną aktualizację po 20 luty 2017:
Redmi 2, Redmi 2 Prime, Redmi Note 3 Qualcomm, Redmi Note 3 Special Edition, Redmi Note 4 MTK, Redmi Note 2, Redmi Note Prime, Mi 2/2S, Mi 5, Mi 5s, Mi 5s Plus, Redmi 3/Prime, Redmi 3S/Prime, Redmi Note 4 Qualcomm, Redmi 4, Redmi 4 Prime

Uff, czyli ok. Dzięki wielkie za info! Dam znać jak to się potoczy

Edit: to dotyczy wersji miui 8.2, ja mam 8.0 w wersji 8.0.6.0, a niektórzy mają wersję 8.1.x.x. O to mi chodziło. Jakoś powątpiewam, że po 20. dostanę 8.1.x.x na miui 8 skoro już mowa o miui 8.2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, malimalinello napisał:

Uff, czyli ok. Dzięki wielkie za info! Dam znać jak to się potoczy emoji6.png

Edit: to dotyczy wersji miui 8.2, ja mam 8.0 w wersji 8.0.6.0, a niektórzy mają wersję 8.1.x.x. O to mi chodziło. Jakoś powątpiewam, że po 20. dostanę 8.1.x.x na miui 8 skoro już mowa o miui 8.2...

Masz z tego linka pobierasz http://en.miui.com/download-301.html

Jeśli z tyłu na naklejce nie masz modelu 2015161 lub w aide64 pokazuję ci Kenzo to

Redmi note 3 qualcomm global pobierasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@malimalinello Odpowiedziałem ciRedmi note 3 qualcomm global pobierasz

Stable ostatnia chyba jest 8.1.6.0

 

Ok, dzięki. Nie muszę wgrywać żadnej wcześniejszej wersji? Mam 8.0.6.0. Instalować na czysty telefon czy jak? Nie stracę wszystkich danych po aktualizacji? Wysłane z mojego Xiaomi Redmi Note 3 Pro za pomocą Tapatalka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, malimalinello napisał:


Ok, dzięki. Nie muszę wgrywać żadnej wcześniejszej wersji? Mam 8.0.6.0.
Stracę wszystkie dane po aktualizacji?

Wysłane z mojego Xiaomi Redmi Note 3 Pro za pomocą Tapatalka
 

Ja ma trochę inną wersję telefonu ale

Nie powinno nic się skasować ale na wszelki wypadek zrób kopię najważniejszych danych opcje masz w ustawieniach

A z tą czy wcześniejszą wersji wgrać to nie wiem niby nowy android 6.0 ale i tak wygrywasz cała paczke ja bym leciał na żywioł z najnowszą i się nie przejmował:-D

Aktualizacja dość długo trwa nawet do 30 min więc nie ruszaj telefonu aż się skończy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma trochę inną wersję telefonu ale
Nie powinno nic się skasować ale na wszelki wypadek zrób kopię najważniejszych danych opcje masz w ustawieniach
A z tą czy wcześniejszą wersji wgrać to nie wiem niby nowy android 6.0 ale i tak wygrywasz cała paczke ja bym leciał na żywioł z najnowszą i się nie przejmował:-D
Aktualizacja dość długo trwa nawet do 30 min więc nie ruszaj telefonu aż się skończy
 

Na pewno nie będzie problemu? Nie uwalę telefonu? To bezpieczny i sprawdzony sposób?

Wysłane z mojego Xiaomi Redmi Note 3 Pro za pomocą Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, malimalinello napisał:


Na pewno nie będzie problemu? Nie uwalę telefonu? To bezpieczny i sprawdzony sposób?

Wysłane z mojego Xiaomi Redmi Note 3 Pro za pomocą Tapatalka
 

Nawet jakby nie wstał po aktualizacji co rzadko się zdarza ale czasami tak jest to mifleshem odratujesz bez problemu:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...