Jump to content

Aktualizacja MIUI 8.2

Recommended Posts

"zgłaszałem"  wcześniej taką obserwację ale chyba coś mi się "unormowało" - przy włączonym oszczędzaniu baterii mam teraz 33% po 3 dobach użytkowania ... i nie jest to pierwszy raz.

Natomiast z niezrozumiałych dla mnie powodów dostępna pamięć po zamknięciu aplikacji waha się teraz między 1,2 a 1,3 gdy tuż po aktualizacji było od 1,6 do 1,8 - coś się uruchamia i siedzi w tle ? 

• Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A gdzie napisał że to stable? Acid zmienił  miuipolska na 8.3 na ostatniej aktualizacji i tak wyświetla w info na telefonach Myślałem że to będzie zabawne,ale widocznie nie rozumiesz takic

Pobieram co tygodniowa aktualizacje z serwera głównego Mam wrażenie że na stable 8.0.5jakos tak i na dev romie 1.19 telefon był głośniejszy. 

Posted Images

Ponieważ jak mam kilka apek otwartych to wygodniej mi zamknąć wszystkie na raz niż pojedynczo. Też uważam że to ściema, jak apki poprawiające wydajność, anty virusy itp apki na androida, a że dużo ludzi pisze o tym to również dodałem coś od siebie. 

• 3 months later...
17 godzin temu, PawelK napisał:

Wyskoczyła mi aktualizacja V8.5.2.0MHRMIED. Ktoś już może instalował i może się podzielić spostrzeżeniami? Dodam, że w tej chwili używam Global Stable 8.2.4.0MHRMIDL

No to zaczynają betę

Wstrzymałem się z aktualizacją, chcąc upewnić się, że nie posiada jakiś poważnych błędów, jak to było z poprzednią. W tej chwili jest już niedostępna, wyświetla się informacja, że brak jest aktualizacji. Pozostaje poczekać na wypuszczenie ostatecznej wersji.

Dnia ‎2017‎-‎09‎-‎18 o 17:49, PawelK napisał:

Wyskoczyła mi aktualizacja V8.5.2.0MHRMIED. Ktoś już może instalował i może się podzielić spostrzeżeniami? Dodam, że w tej chwili używam Global Stable 8.2.4.0MHRMIDL

Zainstalowałem, na razie wszystko działa jak należy.