Jump to content

Aktualizacja MIUI 8.2

Recommended Posts

• Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A gdzie napisał że to stable? Acid zmienił  miuipolska na 8.3 na ostatniej aktualizacji i tak wyświetla w info na telefonach Myślałem że to będzie zabawne,ale widocznie nie rozumiesz takic

Pobieram co tygodniowa aktualizacje z serwera głównego Mam wrażenie że na stable 8.0.5jakos tak i na dev romie 1.19 telefon był głośniejszy. 

Posted Images

Ja chyba nie mialem 8.2.4

A aktualizacja do 8.2.5 na pewno poprawila jakosc zdjec. Zdjecie jrst robione po nacisnieciu guzika a nie tak jak wczesniej po jakis 3 sekundach i sa zdecydowanie lepsze. Zrpbilem kilka zdjec wszystkie ostre, a wczesniej jedno na dziesiec. 

4 minuty temu, vonda napisał:

hmm, a mi dopiero dzisiaj rano pojawiła się aktualizacja 8.2.4 - a Wy już 8.2.5 macie ? jak to tak ;-)

A ja nadal mam wersje 8.1 , a żadnej aktualizacji mi nie pokazuje, więc mój telefon jest nieźle w tyle :o:)

może masz wyłączone aktualizacje ? 

ps a może 3S ma 8.1 najaktualniejszą > jeśli to co masz w podpisie jest aktualne to nie ten dział ;-)

Edited by vonda
1 minutę temu, vonda napisał:

może masz wyłączone aktualizacje ? 

Włączone :D nawet jak wersje testowe były to nie pojawiały mi się żadne aktualizacje :) poczekam, może się pojawi, ciekawe jak będzie z drenażem baterii ;>

nie bardzo się znam - nie chcę Ci namieszać - ale objaw nieco podobny do tzw. bootloop ...

Mi pomogli tutaj: 

ale zanim zaczniesz tak mocno ingerować może poczekaj aż ktoś "w temacie" się wypowie - albo napisz w tamtym / czy podobnym temacie w dziale "problemy techniczne" 

Wg screenu aktualizacja 8.2.5.0 nie jest do wersji Kate, świadczy o tym dalsza nazwa literowa MALMIDL. Dla Kate to: MHRMIDL, popatrzcie na wcześniejsze wersje softu. Natomiast dla MALMIDL to dla Xiaomi Redmi 3S/Prime. Poza tym rozmiar aktualizacji dla Kate to 1.3GB, a nie 1.5GB. 

Edited by pavco1

Aktualizacja z 8.1.3.0 do 8.2.4.0 przebiegła prawidłowo ok. 15 minut (bez pobierania). Kontakty, odebrane/wysłane sms/mms, hasła wifi, wpisy w kalendarzu dostępne bez wyczyszczenia danych. Wszystkie zainstalowane aplikacje z Play Google działają prawidłowo.

Screenshot_2017-05-11-11-03-58-907_com.android.updater.jpg

Screenshot_2017-05-11-11-04-05-246_com.android.updater.jpg

Uważacie że aplikacja odpowiadająca za pokazywanie ilość  zwolnionego RAMu leci w kulki?  Raz pokaże 1.9, za drugim z 1,2 zejdzie do 1,0 heheh na nowej aktualizacji 8240,przedtem jakoś wiarygodnie pokazywała, choć i tak wydaje mi się że to taki pic na wodę 

czy zauważyliście po aktualizacji do 8.2.4 pogorszenie / skrócenie czasu działania na baterii ? 

Po przejściu na 8.2.3 stwierdziłem, że bateria trzyma dłużej ale stwierdziłem- może mi się wydaje. Niemniej jednak po aktualizacji do 8.2.4 (33mb) odczuwam krótsze działanie ... Przy moim rzadkim używaniu starczało na 4 dni, teraz drenuje baterię w 2~2,5 ;-( Podobnie jak poprzednio oszczędzanie baterii włączone.

Witam, nie chciałem zakładać nowego tematu a mam problem z aktualizacją, mianowicie po instalacji systemu 8.2 przez TWRP telefon nie może wstać, mianowicie od jakiś 30min mam logo MI i nic się wiecej nie dzieje. Da się coś z tym zrobić?