Jump to content

Aktualizacja MIUI 8.2

Recommended Posts

• Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A gdzie napisał że to stable? Acid zmienił  miuipolska na 8.3 na ostatniej aktualizacji i tak wyświetla w info na telefonach Myślałem że to będzie zabawne,ale widocznie nie rozumiesz takic

Pobieram co tygodniowa aktualizacje z serwera głównego Mam wrażenie że na stable 8.0.5jakos tak i na dev romie 1.19 telefon był głośniejszy. 

Posted Images

wysypuje sie laucher systemu od xiaomi, nie wchodzi na 2 ekran tylko wyskakuje bład, aplikacja została zatrzymana itd

cały czas tak samo, nie mozna korzystać z telefonu

Edited by Sid1969

Strzał w stopę xiaomi. Niech teraz mniej zaawansowany użytkownik zaktualizuje i wysypia się takie kwiatki to już do xiaomi nie wroci. 

Edited by Crims

UWAGA!

Nowe informacje na temat wznowienia aktualizacji 8.2.

Według postu nowa wersja aktualizacji V8.2.4.0.MHRMIDL jest udostępniana losowym użytkownikom od 5 maja. Jest to beta, więc może zawierać potencjalne błędy. Natomiast jeżeli będzie ok to zostanie udostępniona wszystkim do tygodnia. 

Aktualizacja jest rozprowadzana tylko przez kanał OTA.

Edited by pavco1
  • Like 1

Witam,  jako posiadacz note 3 kate mam kilka pytań aby nie zakładać nowego topicu napiszę tutaj a mianowicie: 

1.Na oficjalnym forum znalazłem temat od gościa który wymienił wyświetlacz w wersji kate na wersję kenzo i wszystko normalnie działa. Prawda to?

2.Tel kupiłem w lutym złożyłem wniosek o odblokowanie bootloadera, nic z tego nie wyszło. Dwa dni temu, znów złożyłem w ciągu kilku godzin otrzymałem pozwolenie, ale muszę odczekać 3 dni, a teraz tak co mi to da oprócz instalowania softu typu la czy cm, czy w ogóle jak nie mam zamiaru się tym bawić to potrzebny jest unlock? 

3. Da się coś zrobić aby polepszyć jakość zdjęć tzn na telefonie wyglądają ok, ale na kompie to już niesamowite ziarno czasami nie zawsze powstaje. 

4.Jak to jest to z tą appką co pokazuje ile ramu jest wolnego, tzn raz tym X zamknę  wszystko i pokaże że mam wolne 1,2 a raz 2.1? Działa to jak anty wirusy czy programy optymalizujące telefon czyli tak naprawdę nic to nie daje? 

Dzięki i pozdrawiam 

Edited by kafaros

A ja mam takie pytanie. Aktualnie mam android 6.0.1 miui global 8.0.5.0 wszystko jest oki ale wyskakuje mi że jest aktualizacja 8.1.3.0. czy smialo aktualizować? Czy telefon nie zwolni po aktualizacji po OTA oraz czy bateria będzie oki? Telefon mam miesiąc i nie chciałbym aby zamulił czy sprawiał problemy bo teraz działa dobrze.

Zaktualizowałem i wydaje się być oki. Tylko mam pytanie da się wyłączyć takie cykanie przy aparacie jak złapie ostrość? Wydaje mi się że w starej wersji miui tego nie bylo. Nawet jak dam tryb cichy to nadal gdy łapie ostrość to kółeczko w aparacie to słychać cyknięcie w okolicy aparatu

Edited by warszawa12332167
Zaktualizowałem i wydaje się być oki. Tylko mam pytanie da się wyłączyć takie cykanie przy aparacie jak złapie ostrość? Wydaje mi się że w starej wersji miui tego nie bylo. Nawet jak dam tryb cichy to nadal gdy łapie ostrość to kółeczko w aparacie to słychać cyknięcie w okolicy aparatu

Wyłącz w ustawieniach dźwięk migawki ;-)692e02b2d1414da12a49667742944c1a.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Cześć Dostalem dzisiaj aktualizacje 8.2.5. .Sciagało się godzine i rozmakowywało.Nastepnie telefon sie zrestartował pisało MIUI i komunikat = trwa aktualizacja nie wyłaczaj teleofnu. Po czym był paseczek na dole bialy.Troszke paseczek poszedl do przodu i reset telefonu.I tak w kółko przez 1.5 godz :) .Myslalem ze tka musi być.Po 2 godz.Tel sie właczył normalnie i znowu wyskoczył komunikat ze jest dostepna aktualizacja.Czyli coś nie tak poszło dziwne.

5 minut temu, vertus100 napisał:

Cześć Dostalem dzisiaj aktualizacje 8.2.5. .Sciagało się godzine i rozmakowywało.Nastepnie telefon sie zrestartował pisało MIUI i komunikat = trwa aktualizacja nie wyłaczaj teleofnu. Po czym był paseczek na dole bialy.Troszke paseczek poszedl do przodu i reset telefonu.I tak w kółko przez 1.5 godz :) .Myslalem ze tka musi być.Po 2 godz.Tel sie właczył normalnie i znowu wyskoczył komunikat ze jest dostepna aktualizacja.Czyli coś nie tak poszło dziwne.

my mieliśmy aktualizacje 8.2.4.0 .... ok 33 mb

Edited by Sid1969