Jump to content

Aktualizacja MIUI 8.2

Recommended Posts

• Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

A gdzie napisał że to stable? Acid zmienił  miuipolska na 8.3 na ostatniej aktualizacji i tak wyświetla w info na telefonach Myślałem że to będzie zabawne,ale widocznie nie rozumiesz takic

Pobieram co tygodniowa aktualizacje z serwera głównego Mam wrażenie że na stable 8.0.5jakos tak i na dev romie 1.19 telefon był głośniejszy. 

Posted Images

1. Czy miui 8.2 w wersji stabilnej i chocby to byla ta wersja co robila reset, jest gdzies dostepna do sciagniecia w pliku zip? 

2. Czy majac zainstalowane miui 8.1.3.0 w wersji stabilnej to idzie taka wersje 8.2 stable zainstalowac przez plik zip z poziomu androida chodzi mi o ustawienia- aktualizacja- i tam klika sie na kropki menu i jest opcja zainstaluj z zip? 

• Like 1
Aktualizacja poszła bezproblemowo, na razie wszystko działa normalnie.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Czyli jesteście wśród testerów
Za tydzień powinna być dostępna dla wszystkich :-)

Dzisiaj w nocy dostałem  8.2.3.0 , ale się boję aktualizować bo ostatnio  wszystkie dane uległy uszkodzeniu... Dlatego pytanko do Was mieliście ustawione blokadę ekranu i odcisk palca? Dużo osób stwierdziła, że to przez to właśnie wszystko ostatnio się posypało.  

Wiedziałem, że gdzieś widziałem tą opcje... Ale teraz jej NIE ma  ;/  

Drugie pytanko jak zrobić backup całego tel. (Program na kompa). Mi PC Suite nie działa gada tylko, aby móc korzystać z tego programu zaktualizuj telefon... 

TWRP itp.. Nie wchodzą w gre bo jeszcze się w to nie bawiłem i nie chce czegoś schrzanić, a do tego dzisiaj prima aprilis ; /; /

1 godzinę temu, lukaszfb napisał:

Drugie pytanko jak zrobić backup całego tel. (Program na kompa). Mi PC Suite nie działa gada tylko, aby móc korzystać z tego programu zaktualizuj telefon... 

TWRP itp.. Nie wchodzą w gre bo jeszcze się w to nie bawiłem i nie chce czegoś schrzanić, a do tego dzisiaj prima aprilis ; /; /

Całego telefonu bez twrp, czy roota nie zrobisz, a to MiPcSuite najlepiej odinstaluj, nie działa i nie będzie działać. Wstrzymali rozwijanie tego czegoś. Możesz sobie zrobić tylko back up ustawień, programów i danych lokalnym programem do kopii zapasowej. Tylko nie wiem jak to działa w twoim romie "stable".

Edited by FromWP

Ok dzięki! Sorry za offtop ale czy ktoś jest mi wstanie podrzucić linka jak się robi twrp i roota w tym telefonie? Bo trochę jestem zmieszany tą różnorodnością tego telefonu. Wcześniej miałem Samsunga note 2 i ciut liznełem tego tematu ale tam nie było tyle wersji i boję się że coś sknoce. 

Potwierdzam, też mam ustawiony odcisk palca i aktualizacja przebiegła bez problemu.

A z której wersji aktualizowaliście?

Z 8.1.3, czy z tej felernej 8.2.1?

Bo ja też straciłem dane.

Jeszcze mi się aktualizacja nowa nie pojawiła, ale ważne będzie z której wam się udało.

Ja mam teraz 8.2.1...

Aktualizacja przebiegła bez problemu. Z ciekawych opcji można nareszcie aktualizować antywirusy ręcznie. Zautomatyzowane zadania również jest ciekawą opcją ustawień. Zobaczymy jak będzie z baterią po tej aktualizacji. Jako minus telefon loguje się na razie tylko do sieci 3G (Plus) albo posypały się ustawienia albo padła akurat sieć (co się czasami zdarza).