Skocz do zawartości

Aktualizacja MIUI 8.2


Rafał2016

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA!

Nowe informacje na temat wznowienia aktualizacji 8.2.

Według postu nowa wersja aktualizacji V8.2.4.0.MHRMIDL jest udostępniana losowym użytkownikom od 5 maja. Jest to beta, więc może zawierać potencjalne błędy. Natomiast jeżeli będzie ok to zostanie udostępniona wszystkim do tygodnia. 

Aktualizacja jest rozprowadzana tylko przez kanał OTA.

Edytowane przez pavco1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  jako posiadacz note 3 kate mam kilka pytań aby nie zakładać nowego topicu napiszę tutaj a mianowicie: 

1.Na oficjalnym forum znalazłem temat od gościa który wymienił wyświetlacz w wersji kate na wersję kenzo i wszystko normalnie działa. Prawda to?

2.Tel kupiłem w lutym złożyłem wniosek o odblokowanie bootloadera, nic z tego nie wyszło. Dwa dni temu, znów złożyłem w ciągu kilku godzin otrzymałem pozwolenie, ale muszę odczekać 3 dni, a teraz tak co mi to da oprócz instalowania softu typu la czy cm, czy w ogóle jak nie mam zamiaru się tym bawić to potrzebny jest unlock? 

3. Da się coś zrobić aby polepszyć jakość zdjęć tzn na telefonie wyglądają ok, ale na kompie to już niesamowite ziarno czasami nie zawsze powstaje. 

4.Jak to jest to z tą appką co pokazuje ile ramu jest wolnego, tzn raz tym X zamknę  wszystko i pokaże że mam wolne 1,2 a raz 2.1? Działa to jak anty wirusy czy programy optymalizujące telefon czyli tak naprawdę nic to nie daje? 

Dzięki i pozdrawiam 

Edytowane przez kafaros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Aktualnie mam android 6.0.1 miui global 8.0.5.0 wszystko jest oki ale wyskakuje mi że jest aktualizacja 8.1.3.0. czy smialo aktualizować? Czy telefon nie zwolni po aktualizacji po OTA oraz czy bateria będzie oki? Telefon mam miesiąc i nie chciałbym aby zamulił czy sprawiał problemy bo teraz działa dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem i wydaje się być oki. Tylko mam pytanie da się wyłączyć takie cykanie przy aparacie jak złapie ostrość? Wydaje mi się że w starej wersji miui tego nie bylo. Nawet jak dam tryb cichy to nadal gdy łapie ostrość to kółeczko w aparacie to słychać cyknięcie w okolicy aparatu

Edytowane przez warszawa12332167
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem i wydaje się być oki. Tylko mam pytanie da się wyłączyć takie cykanie przy aparacie jak złapie ostrość? Wydaje mi się że w starej wersji miui tego nie bylo. Nawet jak dam tryb cichy to nadal gdy łapie ostrość to kółeczko w aparacie to słychać cyknięcie w okolicy aparatu

Wyłącz w ustawieniach dźwięk migawki ;-)692e02b2d1414da12a49667742944c1a.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dostalem dzisiaj aktualizacje 8.2.5. .Sciagało się godzine i rozmakowywało.Nastepnie telefon sie zrestartował pisało MIUI i komunikat = trwa aktualizacja nie wyłaczaj teleofnu. Po czym był paseczek na dole bialy.Troszke paseczek poszedl do przodu i reset telefonu.I tak w kółko przez 1.5 godz :) .Myslalem ze tka musi być.Po 2 godz.Tel sie właczył normalnie i znowu wyskoczył komunikat ze jest dostepna aktualizacja.Czyli coś nie tak poszło dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, vertus100 napisał:

Cześć Dostalem dzisiaj aktualizacje 8.2.5. .Sciagało się godzine i rozmakowywało.Nastepnie telefon sie zrestartował pisało MIUI i komunikat = trwa aktualizacja nie wyłaczaj teleofnu. Po czym był paseczek na dole bialy.Troszke paseczek poszedl do przodu i reset telefonu.I tak w kółko przez 1.5 godz :) .Myslalem ze tka musi być.Po 2 godz.Tel sie właczył normalnie i znowu wyskoczył komunikat ze jest dostepna aktualizacja.Czyli coś nie tak poszło dziwne.

my mieliśmy aktualizacje 8.2.4.0 .... ok 33 mb

Edytowane przez Sid1969
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...