Skocz do zawartości

Aktualizacja MIUI 8.2


Rafał2016

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wszystkim, sorki za offtop ale nie chciałem zakładać nowego posta. mam pytanie dotyczące optymalizacji, mianowicie w panelu sterowania jest opcja większej optymalizacji tel. jak włączy się funkcje które wskazuje miui jako niezbędne do osiągnięcia tejże optymalizacji (masło maślane, wiem:-) ale do rzeczy, w jednym podpunkcie można wybrać jako apk domyślne wiadomości, muzykę miui i przeglądarkę miui. apk do sms używam innej więc to nie zniknie, natomiast nie miałem w tel. ani muzyki ani przeglądarki miui. więc po co mnie o to pyta? tel. kupiłem w xkomie i nie ruszałem nic. nawet chciałem zainstalować te apk ale nie mogę ich nigdzie znaleźć. co prawda szukałem tylko w google play. jak jest u was? miał ktoś to od nowości? czy też jak ja nie.

Edytowane przez dreamtheater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, gonzo_86 napisał:

Tu mowa o wersji global. Tu masz link http://en.miui.com/extra.php?mod=rom/download&r=301&mobile=no#449

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki 

Czekam zatem w takim razie na Stable od naszych ekspertów 

Ale z tego co widzę ostatni był w grudniu więc może na maj coś będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, jestemsuper napisał:

 brakuje wibracji przy odblokowaniu odciskiem palcem.

To jest zamierzone, na początku myślałem, że będzie gorzej ale w sumie jest to bardzo wygodne i odblokowuje się jakby trochę szybciej. Wibracja jest tylko gdy czytnik nie rozpozna palca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, danis napisał:

 

To jest zamierzone, na początku myślałem, że będzie gorzej ale w sumie jest to bardzo wygodne i odblokowuje się jakby trochę szybciej. Wibracja jest tylko gdy czytnik nie rozpozna palca.

Faktycznie zaczynam się przyzwyczajać.

Miło też, że nie pojawia się w przeglądarce powiadomienie o zmianie klawiatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 
Czekam zatem w takim razie na Stable od naszych ekspertów 
Ale z tego co widzę ostatni był w grudniu więc może na maj coś będzie

Z tego co widzę tutaj https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=154258 to ostatnie aktualizacje były w 2017 roku dla niektórych modeli nawet pod koniec marca

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem ponieważ aktualizacja v.8.2.3.0 nie chce się zainstalować, telefon cały czas uruchamia się ponownie, dopóki bateria nie spadnie do ok 10% - nie można tego przerwać. Po czym wraca do poprzedniego stanu, w czym problem?

Edytowane przez Sleever
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po ponownym uruchomieniu pasek jasnosci ekranu w rozwijalnej belce gornej pokazuje ze jest na minimum czyli calkowicie sciemniony choc tak na prawde ekran ma taka sama jasnosc co przed resetem telefonu. Gdy chce zrobic jasnosc np na maxa w prawo to po puszczeniu palca z suwaka kropka zatrzymuje sie na tym etapie jasnosci co poprzednio przed uruchomieniem. Dodam co prawda ze nie robilem po aktualizacji wipe. Mozliwe ze by to pomoglo. Macie podobnie? Ps nie mam wlaczonej automatycznej jasnosci. Ustawiona recznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Zrobiłem restart. Ale ja tak mam już kilka dni.
Mój był aktualizowany z tej felernej wersji 8.2.0
na drugim telefonie który miał aktualizacje z 8.1.3 jest ok. A tu jest problem...
Jeśli będzie to samo po restarcie to co mogę zrobić?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zbyt krotko spi. Na 12min tylko 5min snu. Jakas aplikacja nie pozwala mu spac. Sam musisz do tego dojsc.  U mnie np oprucz snu to czestotliwosc 691mhz z kilka procent a tak sen. Sprawdz apki ich ustawienia powiadomienia itp

Edytowane przez Marszal198304
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam. Mam RN4 MTK i odkąd go zakupiłem to miałem dostępną tylko aktualizacje z 8.1.3.0 GLOBAL STABLE do 8.1.6.0 GLOBAL STABLE i od tej pory sprawdzam co jakiś czas aktualizacje na telefonie i mam status, że nie ma dla mnie żadnych aktualizacji. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, ajtech napisał:

Pytanie mam. Mam RN4 MTK i odkąd go zakupiłem to miałem dostępną tylko aktualizacje z 8.1.3.0 GLOBAL STABLE do 8.1.6.0 GLOBAL STABLE i od tej pory sprawdzam co jakiś czas aktualizacje na telefonie i mam status, że nie ma dla mnie żadnych aktualizacji. O co chodzi?

Może zapytaj w dziale dla twojejo telefonu.

A chyba chodzi o to, że nie ma nowszej wersji, a twoja to też beta global stable. Tu masz link do oficjalnych wydań dla twojego telefonu: http://en.miui.com/download-309.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zbyt krotko spi. Na 12min tylko 5min snu. Jakas aplikacja nie pozwala mu spac. Sam musisz do tego dojsc.  U mnie np oprucz snu to czestotliwosc 691mhz z kilka procent a tak sen. Sprawdz apki ich ustawienia powiadomienia itp

Dodam tylko że przed aktualizacją tak nie było. 2 dni spokojnie pracował. Nie instalowałem nic nowego.

Jak najlepiej wytropić drenującą apkę?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...