Jump to content

Samoczynne zamykanie chrome

Recommended Posts

1 godzinę temu, lulek-123 napisał:

Od jakiegoś czasu mam problem z google chrome po kilku minutach przeglądania aplikacja samoczynnie.Zmieniałaem gappsy,przeinstalowałem chroma ale to i tak nic nie daje.

Tak jak napisal klega wyzej RAM. Sprawdz czy nie siedza Ci jakies zbedne procesy w RAMie i nie brakuje go.

1 godzinę temu, galakty napisał:

Czyli jak mam wolnego 900 MB RAMu, wejdę sobie na stronę, przewinę w dół i wywali mi Chrome, to brakuje RAMu?

a w życiu. Musialbym miec na prawde malo RAMu zeby Ci system ubil aplikacje sam z siebie, nie wiemy tez czy @lulek-123 nie ma pootweiranych w tle np 10 apliakcji ktore zra RAM jak glupie. Takze najpierw trzeba sprawdzic ilosc wolnego RAMu, jesli nie jest przepelniony szukac przyczyny dalej ;) Skoro Tobie youtuba ubilo to moze byc jednak cos innego raczej niz RAM.

U mnie jest to samo od ostatniej aktualizacji którą wgrałem w grudniu. Potrafi się zamknąć praktycznie w dowolnej chwili, nie ma znaczenia czy mam jedną otwartą kartę, czy 10. Zamyka się podczas przewijania stron, podczas ładowania, podczas oglądania czegoś. Można się pokusić o stwierdzenie, że dzieje się to w losowych momentach, często w 1 minucie od włączenia przeglądarki.

Z tego wszystkiego zainstalowałem mozille i tu problem nie występuje, ale jak problem minie to wracam na chrome, bo jest szybszy i jakoś bardziej mi leży,

@slimdick to oczywista sprawa że chodzi o synchronizacje. Pisałem parę email do google w tej sprawie ale zero odzewu. Podobny problem robi się u mnie na komputerze, raz na tydzień przeglądarka potrafi zjeść nagle cały RAM i nie da się nic zrobić. Po wylogowaniu z chrome problem ustępuje 

@kamilkok może spróbuj napisać gmail to odpiszą :P Ale tak na serio to nie zgodzę się z Tobą bo mam na Moto i tam się nie wysypuje,na RR 7.1.1 dla MI4C też nie, takie szopki tylko na miui i nie ważne czy xiaomi.eu czy china dev to samo może tylko rzadziej.

2 minuty temu, galakty napisał:

Bez synchro też wyrzuca. Nie ma znaczenia.

Ale kolega @kamillm umieścił wpis że u niego ten problem nie występuje czyli tak jak u kolegi Redmi2 (aka hellhammer to jedna i ta sama osoba) który to kiedyś cały wątek zaśmiecił screenami z chrome chcąc udowodnić że u niego nie ma problemu.

Ale chodzi o synchro w Chrome, czy w systemie? Miałem wyłączone w Chrome i wyrzucało, teraz wyłączyłem całe synchro w systemie i już NIE wyrzuca. A jak włączę synchro w systemie to nawet systemową aplikację od internetu wyrzuca... Czyli wina leży w MIUI. Trochę słabo, bo synchro muszę mieć, po to jest :| 

12 minut temu, galakty napisał:

Ale chodzi o synchro w Chrome, czy w systemie? Miałem wyłączone w Chrome i wyrzucało, teraz wyłączyłem całe synchro w systemie i już NIE wyrzuca. A jak włączę synchro w systemie to nawet systemową aplikację od internetu wyrzuca... Czyli wina leży w MIUI. Trochę słabo, bo synchro muszę mieć, po to jest :| 

Tak już pisałem że na RR nie było problemu. Zrobię logcat, choć to jest losowe i trudno mi jest wymusić akurat błąd chrome kiedy bym chciał.

6 godzin temu, slimdick napisał:

@kamillm to jak byś był tak uprzejmy i włączył teraz synchronizację i sprawdził czy się wysypie. Dziękuje :) 

No problem, w tygodniu potestuje jak zachowuje sie chrome z wlaczona synchronizacja i dam znac czy mi go ubija

Może faktycznie przy większej ilości ramu tak nie ubija. Niemniej jednak błąd gdzieś jest bo w momencie gdy jest wystarczająca liczba ramu nie ma prawa ubić procesu. A nie oszukujmy się,  miui zajmuje około 1gb, przy wersji 2gb zostaje wciąż 1gb wolny, chrome nie wykorzystuje więcej jak 1, jak mu braknie bo coś działa w tle powinno to coś zostać ubite. 

W żadnym innym telefonie nie miałem tego problemu,  a miały mniej ramu niż mi4c. 

Edited by Sephriot
  • Like 1
  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...