Skocz do zawartości

Hasło ochrony prywatności


Ogor132

Rekomendowane odpowiedzi

Mam duży problem , dziś zakupiłem w Salonie RTV EURO AGD Xiaomi Redmi 4a. Po przyjeździe do domu i włączeniu urządzenia postanowiłem połączyć je z wifi , żeby to zrobić wyskakuje mi panel hasła ochrony prywatności  (w formie symbolu) , myślałem  że można to jakoś wyłączyć w opcjach , lecz żeby do nich się dostać również trzeba wprowadzić symbol.Podczas pierwszego włączenia telefonu po kupnie żadne polecenie typu: wprowadź symbol ochrony prywatności nie wyskoczyło , po prostu telefon włączył się normalnie. Proszę o szybką pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie w tym rzecz że nawet nie miałem takiej opcji . Po zakupie włączyłem telefon a przy włączaniu wifi czy wejściu w ustawienia muszę wprowadzić hasło ochrony prywatności (symbol) którego wcześniej nie ustalałem i go nie znam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na to jeszcze jedna szybka rada. Zablokowany jest tylko dostęp do Ustawień i Panelu sterowania ale nie do konta Xiaomi. Jest osobna apka do konta Xiaomi. Trzeba się zarejestrować jak się nie posiada jeszcze konta i wprowadzić je. Następnie z poziomu www konta Xiaomi wyczyścić zdalnie telefon do ustawień fabrycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Dzanna napisał:

W sklepie jedyna opcja to wysłanie do serwisu, co oznacza spory czas oczekiwania, dlatego szukamy szybszego rozwiązania problemu

A na koncie googla był zalogowany? Może reset ustawień z poziomu googlowej usługi Find device z Android device manager wyzeruje hasło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieszali telefony z ekspozycji z tymi do klientów. Stąd to zabezpieczenie. Wystarczy zalogować się na konto Xiaomi i zdalnie usunąć blokadę. Na FB Xiaomi Polska chyba mają zamieścić ten wzór by ludzie odblokowali sobie.

Wysłane z mojego MI 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zaloguj się na i.mi.com i tam jest Find Device z możliwością resetu danych. Swoją drogą nie wiem czemu nie zwracacie telefonów do sklepu. Dostajecie powystawowe sztuki, które pracownicy wymieszali z tymi do sprzedaży. Macie prawo zwrócić taki telefon i wymienić na nowy.

Z Mi5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Hej. Mam tę apkę zablokowaną tak samo jak galeria i inne tego typu i nie pamiętam gdzie to się wyłącza. I nie chodzi o ustawienie "Blokowanie aplikacji" i "Tryb dziecięcy" - bo tam np. apke telefonu mam odblokowaną, było jeszcze jedno ustawienie coś dotyczące prywatności, ale nie mogę tego znaleźć ;/

Edytowane przez lamv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Moje kochane dziecko bawiąc się moim telefonem poprzestawiało mi ustawienia zabezpieczeń i teraz zamiast z palca mam blokadę na hasło, jakie nikt nie wie. Wiem o koncie google, ale dla tego telefonu mam inne (nowe) i nie mogę dojść jakiego hasła użyłem. Czy poza przywróceniem do ustawień fabrycznych lub odgrzebaniem hasła do konta google jest opcja zdjęcia zabezpieczeń z telefonu bez utraty zawartości ? brutalnie na włam na telefon :) ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Odszukałem konto google i konto mi, ale nie wiem gdzie to wpisać. Cały czas jest pytanie o hasło 4 znaki i nie mam innych opcji. Zablokowałem telefon na 2 godziny i tylko tyle mam :)

Jak przejść do innych opcji logowania lub jak skasować hasło ekranowe przez konto google lub mi ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kitachi napisał:

Jak przejść do innych opcji logowania lub jak skasować hasło ekranowe przez konto google lub mi

Nie da się chyba ani w jednym, ani w drugim skasować tylko hasła. Co najwyżej zresetować tel do ustawień fabrycznych. Jakbyś miał odblokowany bl, to można by było skorzystać z twrp (uruchomić isniejące, albo wgrać, czy uruchomić nowe jak nie było zainstalowane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, kitachi napisał:

piekło i szatani :(
Powinno się pokazać przecież zaloguj z google lub mi po iluś błędnych. To tylko reset ?

Nie pokaże się. Tylko reset, a i to nie takie proste. Jak masz zablokowany bl i brak najnowszego stockowego mirecovery, to tylko logując się do któregoś konta przez komputer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...

Witam,

Mam podobny problem z Mi5.

Telefon leżał pare miesięcy nieużywany w szufladzie. Telefon jest nowy od Goldwaya. Po pierwszym włączeniu było założone konto gmail, oraz założona blokada na odcisk palca. Później telefon był wyłączony przez pare miesięcy.

Wczoraj włączyłem  telefon i chce hasło 4 cyfrowe. Odcisk nie działa. Wpisałem kilka możliwych haseł i teraz telefon jest zablokowany na 2 godziny. Nie przypominam sobie aby było ustawiane jakieś hasło.

Telefon nie ma odblokowanego bootloadera. Założyłem na adres email ten który jest w telefonie (gmail) konto xiaomi. Czy mogę jakoś odblokować telefon? Czy karta SIM musi być włożona czy nie. Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć hasło, bo nie da się ustawic odcisku palca, bez wprowadzenia hasła ochrony prywatności.
Odczekaj te 2h , a w międzyczasie wysil szare komórki i przypomnij sobie to hasło/wzór.
Jak nie dasz rady, to poszukaj na forum, bo było opisywane.

Pozdrawiam
Z.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...