Skocz do zawartości

Ciągłe zatrzymywanie apikacji


Merxe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem na swoim Mi5. Codziennie są zatrzymywane różne aplikacje i muszę restartować telefon by ponownie działały. Jak to wygląda?

Poniedziałek: Aplikacja Facebook przestała działać, wyślij raport.... Jak tylko kliknąłem na przycisk by zatrzymać aplikację, wiadomość wyskoczyła ponownie za 1-3 sekundy. I tak aż nie zrestartowałem. Restart. Ponownie to samo. Uninstall Facebook

Wtorek: Aplikacja Google Maps przestałą działać.... Czemu? Nie uruchamiałem. Taki random. 

Środa: Drupe przestał działać....

Czwartek: Drupe przestał działać....

Takie zatrzymywanie aplikacji trafiało się raz częściej, raz rzadziej w ciągu tygodnia.

I tak od tygodni. Szlag mnie trafia bo chcę coś z tym zrobić a nie miałem dotąd czasu. Myślę, że trzeba zrobić reset do ustawień fabrycznych tylko uprzednio wykonać kopię zapasową. Jednak po co to robić skoro można zaktualizować od razu system (tak swoją drogą, miały być aktualizacje co tydzień, zanim kupiłem telefon prawie rok temu, ale od tamtej pory nic nowego się nie pojawiało. Wchodząc do Informacji o Telefonie, klikając na Aktualizacje Systemowe tam jest ciągle napisane "No updates available". Cały czas mam zainstalowaną jakąś wersję 7.2.4.0.0. | Stable. Niektóre części menu nie są przetłumaczone na Polski - mało tego ale z jakiegoś powodu jest.)

 

Czy ktoś mi wytłumaczy o co tutaj biega i jak najlepiej sobie z tym poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...