Skocz do zawartości

Telefon samoistnie wyłącza się i wyłącza


MelonHD

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon dzwoni z pobudką, wyłączyłem ją i zasnąłem ponownie. Po przebudzeniu się szukałem telefonu i okazało się że leżałem na nim. Był gorący a odłączenie z ładowarki (godz wcześniej po pobudce) bateria spadła do 80% 
Włączyłem go i zaczęły się dziwne rzeczy dziać.
Klikam przycisk power, delikatnie i tu tak jakby mi się sam przycisk wciskał. Postanowiłem że go na moment odłoże i się sam wyłączył? Da się telefon wyłączyć chociażby podtrzymując przycisk power?

więc wyłączył się i włączył ponownie, podczas gdy się włączał (5 minut, ponieważ sam się wyłączał podczas tego procesu) efekt nie ustał do teraz (była to godzina 7)

Aktualnie delikatne wcisniecie (nawet linijka, czyli jak najmniej siły) wybudza mój telefon.
Nawet gdy coś przeglądam potrafi się otworzyć to menu po przetrzymaniu power'a a przecież go nie wciskam.

 

Proszę o pomoc, nie wiem co mam czynić :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po prostu zgwałciłeś swój telefon i nie wyszło ci to na dobre :D
A tak na poważnie, nie wiem ile ważysz ale ile by to nie było to nie wolno spać na telefonie. Uszkodziłeś baterię albo płytę główną przez nacisk ciała i teraz zostaje tylko serwis

Wysłane z mojego V919 Air DualOS przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leżałem na nim na łóżku nie na podłodze żebym cały swój ciężar mu oddał ;p

Teraz ładując telefon wszystko działa ale nie wciskam przycisku power ;p

Z baterią problem było odkąd go mam...

A tu na 20% na lineageos trzymał 3 godziny

A tu przed chwila z 40% po 'paru' resetach zrobiła się magiczna liczba 70% ;)

@edit wyłączył się i dalej to samo... Wyłącza i włącza.

 

Edytowane przez MelonHD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam, od 2 lat jestem posiadaczką telefonu Xiaomi Mi 4 Lte . Dziś zauważyłam  pewien problem. Po wyjęciu telefonu z torebki, był bardzo gorący i się wyłączył. Włączał i wyłączał się samoczynnie ale nigdy nie włączył pulpitu głównego (czarny ekran z napisem mi ) . Po pewnym czasie załączył się główny pulpit , ale przycisk power stał się zbyt czuły i odblokowuje telefon nawet po bardzo delikatnym przyłożeniu palca. Z przycisku fizycznego stał się przyciskiem  reagującym dosłownie na wszystko. Czy jest jakaś możliwość samodzielnej naprawy tego problemu, ewentualnie gdzie znajdę najbliższy serwis Xiaomi ( jestem z okolic Katowic ). Telefon zakupiony w serwisie Technos. 

video-1514564747.mp4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...