Skocz do zawartości

Pilot Mi


robi173

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po ostatniej aktualizacji MIUI (7.2.9) w apce pilot zniknęła mi możliwość dodawania TV, pozostałe urządzenia są. Niestety nie można zrobić downgrade apki, wyczyszczenie danych również nie pomaga- też tak macie?

Niestety też... Nie widzę opcji dodania pilota tv, a zainstalować z apk z pierwszej strony się nie da - błąd downgrade'u.4a3c87cf11a4898da2c611d86cc0d67d.jpg

Edit: Wyłączyłem połączenia internetowe zarówno wifi jak i dane komórkowe i w takiej konfiguracji jest tv...

Wysłane z mojego Redmi 4 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomaga tylko w tedy jest taka okrojona lista bo nie ściąga tej z internetu że praktycznie po za flagowcami nic nie obsługuje innego.
 

Na to też jest obejście Wyłącz net, włącz program żeby ikona Tv była widoczna. Teraz włącz neta i wejdz w ustawienia pilota tv - będzie wybór taki jakiego oczekujesz

Wysłane z mojego Redmi 4 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, siesiu napisał:


Na to też jest obejście emoji2.png Wyłącz net, włącz program żeby ikona Tv była widoczna. Teraz włącz neta i wejdz w ustawienia pilota tv - będzie wybór taki jakiego oczekujesz emoji3.png

Wysłane z mojego Redmi 4 Pro przy użyciu Tapatalka
 

No super to redmi się robi, ciekawe na co jeszcze będziemy musieli robić obejścia po następnych aktualizacjach :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, robi173 napisał:

No super to redmi się robi, ciekawe na co jeszcze będziemy musieli robić obejścia po następnych aktualizacjach :?

Słyszałem o obejściu na dzwonienie i pisanie sms, do znajomych. Jeżeli chcemy to zrobić, to lepiej, pójść  do znajomego, do którego chciało się zadzwonić, lub napisać i mu to osobiście powiedzieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam. Poprzednio miałem jakiś syf miui i w aplikacji remote w dziale dekodery miałem masę firm i możliwości wyboru. Teraz mam tylko 3 opcje, w miuipolska. Korzystałem z tej aplikacji jako pilot do jakiegoś taniego dekodera ( mimo że wybrałem inną firmę mój dekoder działał ) przez sklep Play jest opcja aktualizacji, pobiera ale wyskakuje błąd że nie można zaktualizowac. Apki nie da się odinstalowac, jakieś porady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj miałem podobnie. Chciałem włączyć telewizor Toshiba i na liście wyboru nie było tej firmy. Zalogowałem się w aplikacji na swoje konto, które utworzyłem na poprzednim telefonie i od razu lista dostępnych telewizorów się powiększyła o ten mojej marki.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...