Skocz do zawartości

[ROM][7.1.2][OFICJALNY]ResurrectionRemix N 5.8.3


paveu

Rekomendowane odpowiedzi

Jak aktualizowałem to instalowałem system na czysto. Bateria trzyma tylko trochę lepiej, da się dobić do 7 godzin na ekranie, może jak nie będę go używał tak często na wykładach to wynik będzie jeszcze lepszy :D, ale za to chodzi płynniej. Zwiech nie łapie, nie restartuje się już w ogóle. Kilka razy mi się restartował jak ponownie zainstalowałem substratum i motyw, ale jak usunąłem apke to restartów już nie ma. Pobawiłem się trochę więcej muzyką i ogólnie większych problemów z nią nie ma, zdarzy się bardzo rzadko, że utwór zawiśnie na jakieś pół sekundy parę razy, słychać czasami charczenie, ale po restarcie jest znowu w porządku. Nie jest to coś uciążliwego, na co bym zwrócił więcej uwagi. Bardziej denerwuje mnie, że nie mogę sterować muzyką za pomocą pilota od słuchawek bo cały czas włącza mi się wprowadzanie głosowe google, chociaż mam wyłączone wszystko to co się dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Problem z internetem mobilnym rozwiązany, więc zrobię ostatni off-topic dla potomnych.

Byłem w dwóch salonach Play i nie zaradzili. Wysłane zgłoszenie do Play i zostałem poinformowany, iż zmienili szybkość transmisji danych,a problem dalej występował. Wymiana karty SIM na nową nie pomogła i co ciekawe po włożeniu jej do jakiegoś Huawei w pierwszym salonie, było tak jakby był włączony tryb samolotowy. Po kontakcie z Play włożyłem kartę do starego LG z Androidem 2 coś tam, gdzie została pobrana konfiguracja od Play i o dziwo wszystko działa! :)

Problem rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjaciele, pojawiła się kolejna aktualizacja od WinKarbika. Changelogu nie znalazłem, jednak podobno zawiera wszystkie poprawki LOS. Dodatkowo pojawił się kernel, który wspiera DT2W - możemy odblokować telefon podwójnym tapnięciem w wygaszony ekran. Mogę potwierdzić działanie :)

Linki (mój up):

- system: https://yadi.sk/d/RSl4myGC3GiUAP

-kernel: https://mega.nz/#!6BQ3zIhY!geaRks0bFBJVxkuQi0fZN0nYTRsocberSLYiD7a2GxU

Kernel instalujemy wybierając "Install img" w TWRP i zaznaczając "boot".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo to jest kernel zmodyfikowany. Dodano parę funkcji. I nie, to nie jest ten z LOS. Ten z LOS tak łatwo nie będzie działał na RR, trzeba modyfikować ramdisk. 

SOT w granicach rozsądku, od 5 do 10h w zależności od używania. Nie wiem, czy doze działa, nie interere mnie to, ale raczej nie bo hardware go chyba nie wspiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam xda i posty tutaj to zastanawiam się, czy ja mam to samo urządzenie co Wy :D Ludzie narzekają na problemy z baterią, z restartami, z mikrofonem... A u mnie nic złego się nie dzieje, telefon działa idealnie... :D

Btw, testowałem trochę AOKP (na xda pojawiła się oficjalna wersja, zainteresowani mogą poszukać), ma potencjał. Niestety kernel z DT2W nie działa na nim prawidłowo (rom jest oparty o Androida 7.1.2), więc wróciłem do RR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ostatniej wersji bateria działa mi już lepiej. Jestem dosyć prądożernym użytkownikiem i mam już 5 godzin na ekranie i pozostało jeszcze 55% baterii, także myślę, że do 9 godzin dociągnie już spokojnie. DT2W działa świetnie, ale jeszcze się do tego nie przyzwyczaiłem i dalej używam fizycznego przycisku :D. Z mikrofonem żadnych problemów odkąd mam RR, zasięgu nie gubi, GPS działa idealnie, wydaje mi się, że telefon się szybciej ładuje. Jedyne co, to zdarzy się jakiś restart, zwłaszcza gdy zainstaluję substratum i ustawię motyw, wtedy są one dosyć częste. Zainstalowałem Viper4Android i też działa tak jak trzeba, dźwięk nie charczy ani nic. Cód, miód i malina :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze używam komendy adb reboot recovery , nie działa na wszystkich telefonach , ale na redmi note 3 pro działa i na redmi 3 też powinno . Masz też drugą opcję - aktualizacje/trzy kropki w prawym górnym rogu i uruchom w recovery

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa aktualizacja. 

Android zaktualizowany do 7.1.2. WinKarbik tak określił zmiany (tłumaczenie z ruskiego przez GoogleTranslate): 

Spoiler

Zakończono audio (mikrofon powinien działać dobrze, aż objętość) 
Poprawiono drop Scanner po miękkim restarcie 
zmiany upstream 

System: https://sourceforge.net/projects/resurrectionremix/files/ido/RR-N-v5.8.3-20170416-ido-OFFICIAL.zip/download

Kernel z D2TW (mój upload): https://mega.nz/#!GAoGjKrC!M4gH3Zl7-Dqxbw9rjGpZPoK4ymZzU24IdvzJAwNnzNE

Po zmianie kernela należy zainstalować Magiska, aby root wrócił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, nie wiem czy to problem sprzętowy czy problem systemu, ale port micro USB zaczął świrować, wczoraj jeszcze działał normalnie, ześwirował przez noc. Gdy podłączam telefon do ładowarki lub do komputera, nie ma jakiejkolwiek reakcji, gdy podłączę go do powerbanka to ładowanie się włącza i wyłącza, ale tylko na wyłączonym telefonie, także nie jestem w stanie go naładować w jakikolwiek sposób.

Edit: Nie mogę również wejść w TWRP, telefon się wyłącza i nie chce się uruchomić. Fastboot również nie działa, telefon wchodzi w fastboot i po chwili się uruchamia. Jak myślicie, wina sprzętu czy RR?

 

Edytowane przez Pepso94
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Czy tylko u mnie DT2W nie działa? Wgrałem kernel podany przez Was za pomocą TWRP oraz próbowałem jeszcze za pomocą aplikacji Flashlify i nic. W Kernel Adiutor DT2W jest domyślnie wyłączone, natomiast po wybraniu opcji "Pełny" nadal nie działa i gdy wyjdę z tej zakładki oraz wrócę, to znowu jest wyłączone? O co chodzi? 

Screenshot_20170727-163428[1].png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kosarz5 napisał:

Czy tylko u mnie DT2W nie działa? Wgrałem kernel podany przez Was za pomocą TWRP oraz próbowałem jeszcze za pomocą aplikacji Flashlify i nic. W Kernel Adiutor DT2W jest domyślnie wyłączone, natomiast po wybraniu opcji "Pełny" nadal nie działa i gdy wyjdę z tej zakładki oraz wrócę, to znowu jest wyłączone? O co chodzi? 

Screenshot_20170727-163428[1].png

Wyczyść dane Kernel Adiutora, wywal go z systemu i zrób wipe dalvik/cache. D2TW powinno działać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, paveu napisał:

Wyczyść dane Kernel Adiutora, wywal go z systemu i zrób wipe dalvik/cache. D2TW powinno działać.

Dalej nie działa. Kernel Adiutora zainstalowałem dopiero po tym jak odkryłem że D2TW nie działa. 

Dodam że po instalacji Kernel Adiutora miałem zaznaczone połowa.

Edytowane przez Kosarz5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2017 o 21:11, Kosarz5 napisał:

Dalej nie działa. Kernel Adiutora zainstalowałem dopiero po tym jak odkryłem że D2TW nie działa. 

Dodam że po instalacji Kernel Adiutora miałem zaznaczone połowa.

Na pewno zainstalowałeś dobry kernel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...