Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 4X - 189$, już idzie


piotr.geekbuying

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Zeork napisał:

To nie bedziesz mial oddzielnej instrukcji obslugi, bo jest jedna z wymienionymi modelami. A certyfikat wyslij pod rn4 jak nie podejdzie to masz problem, skoro na stronie nie ma to nie ma nigdzie i tu nikt Ci takowego nie stworzy. Ewentualnie napisz do supportu xiaomi na ich stronie mi.com ale watpie aby na tą chwilę dostał.

Ta wersja to wersja international co zakupiłeś? Ma znaczki CE na pudełku i telefonie? Jeśli tak to kombinuj, jeśli nie to na 99% nic nie zdziałasz i telefon zostanie odesłany do chin albo zniszczony.

A na przyszłość, skoro podlegasz pod UC Przyśl lub Poznań to zamawiaj DHlem lub jakąś przesyłkł która nie jet ibsługiwana przez PP i ich Wery albo kupuj wersję international.

 

 

 

nie wiem czy jest na pudełku CE bo nie widziałem paczki. 
z tej aukcji kupiłem tel: https://pl.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-4X-Mobile-Phone-Snapdragon-625-Octa-Core-3GB-RAM-32GB-ROM-5/32792094914.html?spm=2114.13010608.0.0.OSNvWs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.05.2017 o 13:13, Zeork napisał:

A na przyszłość, skoro podlegasz pod UC Przyśl lub Poznań to zamawiaj DHlem lub jakąś przesyłkł która nie jet ibsługiwana przez PP i ich Wery albo kupuj wersję international.

O Przemyślu słyszałem, ale w Poznaniu też się zaostrzyły kontrole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba  wie każdy,  problem w tym,  że  na stronie produktu o częstotliwościach ani słowa,  a czerwony opis po angielsku nie jest jednoznaczny.  Moje pytanie nadal aktualne.

(dotyczy linku Pawel9292) 

Edytowane przez Sven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fullrespect napisał:

Zapytalem sprzedawce, jak odpowie to dam Ci znać.

Mam ostatnia sztuke note 4 (SD625) + szklo shezi jesli chcesz(950 zl z wysylka), a na dniach bede mial wersje nie 32GB a 64GB(tez SD625) rowniez w Globalu(International EU CE) tak samo 2 lata gwarancji nie rok za 1000 zł ale bez akcesoriow dodatkowych

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...