Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 4X - 189$, już idzie


piotr.geekbuying

Rekomendowane odpowiedzi

Oto i on, wyczekiwany Redmi Note 4X.

mlegsuf.png

# 5.5-inch capacitive screen,2.5D arc screen, FHD (1920×1080 pixels) screen display,401PPI
# CPU: Snapdragon 625 octa-core 2.0GHz
# MIUI 8 (Base on Android 6.0 OS), 3GB RAM +32GB ROM
# Dual camera: 5.0MP front camera and 13.0MP back camera with PDAF foucus,f2.0 aperture and LED flash.
# Dual SIM Card Dual Standby (1 Nano SIM Card and 1 Micro SIM Card,or 1 Mirco and 1 microSD Card)
# Full metal unibody, 4100mAh lithium-ion polymer battery
# Support 4G/3G/GPS/Bluetooth/multi-language/TOUCH ID/2.4G,5G wifi
# Networking:2 G GSM:900/1800/1900MHz
# 3G WCDMA:850/900/1900/2100MHz, TD-SCDMA: B34/39
# 4G FDD-LTE:1800/2100/2600MHz, TDD-LTE: 38/39/40/41MHz

Taki lepszy Redmi 4, albo słabszy Prime... Grunt że ładnie wygląda. :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie już go kupiłem, ale na IBG wystraszył mnie brak możliwości rozszerzenia gwarancji. Jak już ochłonąłem  zastanawiam się czy jest sens, bo póki co brak szkieł na ekran

Sugerujesz że nie będzie pasowało od zwykłego ?

Czy ten telefon kupiony na ibuygou ma język polski?

Będę wdzięczna za odpowiedź.

Na 99% nie będzie, nie ma jeszcze globala na niego a IBG nie flashuje jakiś Syfów, więc będzie pewnie ROM china z anigielskim i chinskim

Wysłane z Lenovo P2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą, że wgrywają oficjalny Global ROM od wersji Redmi Note 4 SD (czyli Qualcomm Snapdragon), który wspiera OTA. Czy to prawda? Nie wiadomo. Wiadomo tyle, że są dostępne bety globala na forach (np. 7.1.19) z Androidem 7.0 i wyświetlają nazwę Redmi Note 4, a nie 4X, w ofertach sklepów screeny są ze zwykłych wersji RN4 (nie pasuje chociażby wersja modemu i inne wpisy).

Edytowane przez mgcompany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotr.geekbuying

Ziomeczku możesz mi poradzić która opcje wybrać? Chciałbym bez żadnego syfu i tych chińskich nakładek. Która opcję wybrać? Official Global Version 3GB 32GB Gray ta bedzie okej? Bo jest ich w cholere. I gdzie wybrać opcje przesyłki? Zależy mi na tym żeby nie zgarnal urzad celny.

Edytowane przez Dironixu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dironixu napisał:

@ice

wyjaśnisz mi co to stopka? Bo nie ogarniam tutejszych slangów ;)

Slangów? Nie zrozum mnie źle, ale to nie jest slang, a adaptacja tego https://pl.wikipedia.org/wiki/Stopka_redakcyjna czyli czegoś całkowicie normalnego i znanego dużo wcześniej niż powstały fora internetowe. ;) Nawet używając Worda powinieneś znać takie rzeczy jak stopka i nagłówek, uczą o tym w podstawówce na lekcjach polskiego (przynajmniej mnie uczyli).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich na forum !
Jestem zainteresowany zakupem smartfona xiaomi redmi note 4x tylko jest w.g mnie kilka wersji... np.
1 xiaomi redmi note 4x
https://pl.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-4X-mobile-phone-1080P-Snapdragon-625-Octa-Core-3GB-RAM-32GB-ROM/32793995542.html?spm=2114.13010608.0.0.n8cB36
2 xiaomi redmi note 4
https://pl.aliexpress.com/item/Global-version-Xiaomi-Redmi-Note-4-mobile-phone-Snapdragon-625-Octa-Core-3GB-RAM-32GB-ROM/32794344610.html
czy są to takie same modele ? czy inne wersje ??
z tego co widzę to w drugiej aukcji jest informacja "official global version"
z góry dziękuję za każdą odpowiedz :)
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Official Global Version to wersja z częstotliwością B20, europejską ładowarką i certyfikatem CE, która jest dostępna oficjalnie w Polsce w sklepach.

4X to wersja chińska, bez obsługi B20, z chińską ładowarką i bez certyfikatów, które mogą być potrzebne, gdyby paczkę z telefonem przejął UC, bez tego mogą jej nie przepuścić, mogą ją cofnąć do Chin albo dać do zniszczenia i wtedy kasa pójdzie się chędożyć.

Poza tym to są takie same telefony i jeśli chcesz kupić, to szukaj Global Version z B20 (czy obsługuje znajdziesz w opisie), nie pomyl z Global ROM, bo to co innego. 

Bierz Global Version, przy dzisiejszym kursie to kilka stówek taniej, nawet z podatkiem. Chyba, że chcesz mieć na jutro i z gwarancją dwa lata, to szukaj w Polsce, na forum są podane linki do sklepów gdzie kosztuje 850-900zł.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy TA wersja będzie ok? Będzie można wrzucić miui polska? I wyjaśnijcie mi proszę czym różni się od note 4x TEGO, bo ja osobiście poza ceną nie widzę różnicy...Czy zakup z ES Warehouse gwarantuje brak Vatu?

 

Edytowane przez WuPe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, WuPe napisał:

Czy TA wersja będzie ok? Będzie można wrzucić miui polska? I wyjaśnijcie mi proszę czym różni się od note 4x TEGO, bo ja osobiście poza ceną nie widzę różnicy...Czy zakup z ES Warehouse gwarantuje brak Vatu?

 

Moze warto sprawdzic w temacie o redmi note 4x, lub w watku co kupic bylo to tluczone X razy na forum. Bo o tym ze wszystko pisze na stronie geekbuying nawet nie wspominam, bo jak widac nie sprawdziles...

Wersja international obsluguje wiecej pasm LTE w tym B20 dzialajace w Polsce, dostajesz wtyczke europejska (a nie chinska/US + przejsciowke) i masz instrukcje + pudelko bez krzaczkow a w jezyku angielskim.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie pytam czym różni się wersja international. Oba podane przeze mnie są w tej wersji... Jeden jest z dopiskiem X ale parametry się nie różnią, dlatego spytałem jaka jest między nimi różnica... Więc nie odpowiedziałeś na ani jedno pytanie, które zadałem.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...