Skocz do zawartości

failed to extract "system" to "/system" w czasie próby instlacji romu


goofas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w czasie próby instalacji softu z zeszłego tygodnia wyskakuje mi taki błąd "failed to extract "system" to "/system" " próbowałwm różnych wersji twrp jednak zawsze wyskakuje ten błąd. MD5 sprawdzone, miflash przechodzi wtedy podmieniłem mirecovery na twrp i nadal mam ten błąd :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Za mała partycja systemowa. Otworzyłem ROM w 7-Zip i usunąłem kilka zbędnych aplikacji z system/app. W sumie około kilkanaście MB. Zapisałem i wgrałem na telefon.

Przy instalacji odznaczyłem weryfikacje zip i poszło.

Najlepiej byłoby powiększyć partycję systemową, ale tego nie potrafię. Może ktoś pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no rozumiem w czym problem ale przeszukałem forum i nikt nie narzekał dopiero Ty się zgłosiłeś więc mnie to zdziwiło. Kurde a global taki wielki jednak wolę miuipolska. Muszę zobaczyć vo tam można wywalić, wiesz o ile trzeba go odchudzić aby wlazł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w wątku o aktualizacji, ale ponieważ model już mało popularny, to nie było odzewu.

Sprawdziłem wielkości w instalce ROM-u i dla próby zmniejszyłem go.

Katalog system z 771MB (na dysku 778) zmniejszyłem do 754MB (na dysku 762).

Może można mniej. Ale zadziałało, a usunięte aplikacji i tak w większości zamrażałem, więc tak zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zaraz zobaczę kiedyś dawno też tak było ale @Acid poprawił wtedy szybko rom. Może wywalenie klawiatury itp pomoże, bo ja raczej nic nie zamrażam a na globalu brakuje mi funkcji z naszego romu

 

@fred dzięki za pomoc wywalenie z romu aplikacji poczta i browser wystarczyło a i tak nigdy ich nie używałem

Edytowane przez goofas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...