Skocz do zawartości

Zepsuty slot karty SIM


cza1zip

Rekomendowane odpowiedzi

To to jak nie xaomi, to chociaż ibuygou mógł by taką naklejkę przykleić. O swoim logo to pamiętają.

A ich chyba nie będziesz tłumaczył, że nie wiedzą gdzie sprzedają. ...

Porównywanie włożenie adaptera na mikro sim, do rzucania o podłogę, to delikatnie mówiąc, przesada.

A zresztą, było minęło.

Delikatny smród zostaje.

Edytowane przez raf7705
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie na Mi3W, który przyszedł w piątek na tylnej ścianie jest takie info po chińsku:

ii5xRwBOvO8fW.jpg

 

Możliwe, że to jakieś ostrzeżenia co do różnych kart SIM.

 

Edit:

Udało mi się to przetłumaczyć w GT dzięki FineReader. Mniej więcej napisali:

"Stosować tylko ze standardową kartą Mini SIM (kcal) ;Jeśli używasz Nano lub karty Micro SIM (mała karta), dokonaj zakupu ..." - tu chodzi chyba od odpowiednią ramkę na te karty.

 

Tak więc ostrzeżenie jest. Nie wiem czy to dawali wcześniej.

Pod tym jest naklejka z Nr IMEI.

Edytowane przez keiw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zydowsky

Jak widać, wszyscy czytają napisy na pudełku czy instrukcji. Jeden bystry w końcu się odnalazł. Ale lepiej po wyjęciu z pudełka nic nie sprawdzać tylko odpalić, spiedolić a później płakać że producent nie dba o klientów i robi bubla...

Btw. Na forum nie raz widziałem ostrzeżenia przed tym. Naprawde nikt nie czyta o swoim przyszłym telefonie przed zakupem?

Edytowane przez zydowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy się podnieca telefonem, żeby miesiąc wcześniej zacząć o nim czytać.

Podoba się to kupuję.

Nie widziałem żeby ktoś płakał....

Poza tym chyba piktogram jest bardziej czytelny niż te krzaczki.

Edytowane przez raf7705
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy mieliście te informacje wcześniej. Ja telefon zakupiłem w piątek, więc może dopiero od niedawna dają ostrzeżenie.

Zasadniczo to i tak za dużo nie zmieni szczególnie osobom, które niechcący uwaliły sobie slot.

 

U mnie Micro SIM po wyjęciu z SGS3 siedzi w ramce. Gdybym pomyślał od razu, lub wcześniej trafił na ten wątek, to zamówiłbym tackę na Micro SIMa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wy z tymi pretensjami.

Raz napisłem, że dobrze jak by tam piktogram zamieścili i tyle. Po co to wkoło wałkować. Telefon naprawiony, sprawa zakończona.

Nie tyle, że mnie stać, tylko lubie załatwiać takie sprawy w miarę szybko. Mam dobry instynkt do zakupów :-)

Innymi słowy, wiem czego szukam i jak to znajdę to kupuję, to nie tak że biorę pierwsze lepsze...

Mam sprecyzowane potrzeby i wtedy dokonuję szybkiego wyboru.

Edytowane przez raf7705
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak wymieniłeś ten slot? Wygrzewales całość czy lutowales piny?

Tapatalk by HM Note 1W

Telefon naprawiony, czeka na wysyłkę. Koszt naprawy 50zł plus moja cześć 4 funty.

Razem około 70 zł.

Raf podaj adres gdzie wysylales? Tez muszę bo w UK to nie ufam :-)

Tapatalk by HM Note 1W

Edytowane przez Artur Zaborowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie rozumiem, w jaki sposób włożenie tacki a potem jej wyjęcie bez karty sim powoduje takie uszkodzenia, skoro oryginalnie tacka nie ma karty sim a mimo to przy pierwszym wyjęciu się nie uszkadza . Jutro już będę korzystał z mi3 to może ta zagadka wyda mi się bardziej oczywista

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz normalna tacka ma na tyle głębokie wycięcie, że nie dotyka styków, wkładając przelotkę ta przestrzeń się zmniejszy i to znacznie, a że przelotka ma dziury i rowki to przy wyciąganiu piny haczą i się wyginają uszkadzając slot.

tapatalk32.png

Powered by MI2S

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...