Skocz do zawartości
  • 0

Na co zwrocic uwage


drom26

Pytanie

Witam. 

Jestem swiezy w temaci xiaomi. Po wielu latach korzystania z samsunga znudzilo mi sie latanie z 2 telefonami i szukam dual sima z min 64 gb pamieci. I tu sie rodzi pytanie...na co zwrocic uwage kupujac X z chocby allegro. Nacialem sie juz na sprzedahacego ktory mial telefonu z jakims fakeowym romem. Nie musze miec wersji z polskim zadowole sie angolem. Chce wsadzic karty i cieszyc sie uzytkowaniem bo nie znam sie na romach i tego typu zabawach. I jak jest z obsluga lte 800mhz, jak to poznac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Nie masz zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o xiaomi z LTE 800. Na dzień dzisiejszy to redmi 3S i redmi note 3 pro. Od siebie zasugeruje foster technologies ( na Allegro). Mają ciut drożej niż Ci najtansi, natomiast z czystym sumieniem moge Ci ich polecic. Co do samego telefonu to na note 3 pro jest tylko global, nie ma china ROM więc sprawa jest prosta. Na 3S jeśli będzie z lte800 to raczej powinno być to samo, ale tutaj zalecalbym czujnosc

Wysłane z Lenovo P2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie przejmuj się brakiem 800mzh. Wiele osób z mojego otoczenia które ma Xiaomi nawet nie wiedziało/nie wie że ich telefon nie obsługuje tej częstotliwości i żyją :D Ja jeszcze nie trafiłem żebym odczuł jej brak.

Ojciec ma Redmi PRO. Świetny telefon,minus za mediateka(cholera wie jak dalej z aktualizacjami). Miałem sam go kupić ale dołożyłem do Mi5

Edytowane przez Ryba85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale będziesz miał LTE. Jak ludzie źle rozumieją obsługę BT20... Gdzieś ktoś bzdury napiszę i później ludzie się boją. 800mzh jest na słabo zurbanizowane miejsca,żeby odciążyć pozostałe nadajniki. W miastach i większości miejsc będzie ok. Gorzej na odludziu,gdzie pewnie będzie HSPA(co do przeglądania internetu itd w zupełności wystarczy). Sprawdź sobie jak chcesz być spokojny jakie nadajniki masz w miejscu używania telefonu i tyle. Mi jak nie chce czasem w niektórych miejscach złapać LTE, ręcznie wyszukam i hula ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No jak średnio mi ciągnie po 60Mbps to dlaczego ma nie uciagnąć? :) Ale mało w domu używam sieciowego. Od tego mam Wi-Fi. Ale jak np nie ma prądu i mały chce bajki to YT śmiga 

Wg mapy nadajniki koło mnie to 1800. Jest niedaleko niby od T-Mobile z 1800 i 800 ale musiałbym to gdzieś jeszcze potwierdzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...