Skocz do zawartości

BRAK KARTY SIM i ID TELEFONU


Rekomendowane odpowiedzi

Mam bardzo poważny problem z moim mi5. Mam zaintalowany miui 6.11.10 wszystko chodziło super, ale po zabawie z pozorowana lokalizacja mialem coś problemy z prawdziwą lokalizacja w pogodzie (co jak sie dzisiaj okazalo bylo wina wifi repaetera w domu :/). Zrobiłem factory reset i telefon się włączył i normalnie widział kartę sim. Przywrocilem kopie zapasowa systemu z twrp i d*pa. Nie wykrywa karty sim. Kolejny problem ze nie mogę wejsc w recovery z apki aplikacje, jedynie tel się resetuje. Na szczescie trwp managerem z poziomu systemu sprobowalem system od nowa sam wgrać. Nie Pomogło. Ratunku
Wysłane z mojego Mi5 pro

 

Edytowane przez kubackjeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mogłem uwalic nr imei? Nie wiem jak to sprawdzić

Edit: ok wpisałem *#06# i mam normalnie te numery imei

edit: teraz zrobilem factory reset w nedzieji ze podziala i d*pa. Juz na pierwszym ekranie nie widzi karty sim (rano po factory rest widzial, dopiero po wgraniu backupa zgubil). Wyskakuje mi wiadomosc NIE MOZE UZYSKAC ID URZADZENIA

@Acid Moglby poratowac? Telefon jest z ibuygou wiec jezeli tu nei damy rady bede go musial do ciebei wyslac :(

Wysłane z mojego Mi5 pro

Edytowane przez kubackjeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wlasnei zrobilem drugi factory reset zeby sobie juz od nowa na czystym systemie zaczac. I juz w tym momencie byl problem z ID, karty sim tez nie czytal. Czyli od nowa nie zaczne. Moge za to ponownie sobie backupa z TRWP wrzucic, system lata ale karta nie. Nuery IMEI po wpisaniu kombinacji *#06# sa. Karta dziala w innym tele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek zainstaluj jeszcze raz ROM przez TWRP. Czyli wejdź w TWRP, zrób Wipe Data/Cache/DalvikCache i zainstaluj jeszcze raz ROM, który masz aktualnie. Tak jakby na świeżo. Jeśli to nic nie da, to zrób według instrukcji którą znalazłeś, czyli postawienie na czysto systemu z poziomu kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d*pa :/ zrobilem wipe i zainstalowalem rom jeszcze raz. Nie widzisz karty sim. No i problem z id znowu (nie mozna uzyskac id urzadzenia) takze nie moge sie wpisac na konto xiaomi i utykam na tym punkcie. Moge jedynie wejsc w TRWP w telefonie.

 

Edit:

Wywalilem wszystko do zera ze telefonu, wrzucilem rom 6.11.10 do pamieci i zainstalowalem z poziomu TRWP. Niestety dalej nie widzi karty sim i jest tak sama akcja z niemoznoscia uzyskania ID urzadzenia. Teraz to juz kaplica :/ Ma ktos jakies pomysly?

IMG_20170213_121551.jpg

Edytowane przez kubackjeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...