Skocz do zawartości

Brak otworu w slocie karty sim, jak oworzyc Slot i włożyć tam kartę??


ksychol83

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem telefon xiaomi redmi 4 pro
Wszystko dziala i wyglada super, do momentu kiedy chciałem przełożyć kartę sim z drugiego telefonu.
Kiedy chciałem przełożyć kartę zorientowałem wie ze BRAKUJE OTWORU w slocie do karty sim.
Mam problem, a raczej nie wiem jak sie zabrać za otwarcie slotu i włożeniu tam karty sim.
Mam nadzieję ze pomożecie!!
Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem telefon xiaomi redmi 4 pro
Wszystko dziala i wyglada super, do momentu kiedy chciałem przełożyć kartę sim z drugiego telefonu.
Kiedy chciałem przełożyć kartę zorientowałem wie ze BRAKUJE OTWORU w slocie do karty sim.
Mam problem, a raczej nie wiem jak sie zabrać za otwarcie slotu i włożeniu tam karty sim.
Mam nadzieję ze pomożecie!!
Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka



d70953c8e5ba4a37feae669205dc7e8a.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Nie ma otworu w tacce

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiony na eBay u Uk

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Karte gwarancyjna dostałem w zestawie. Mam nadzieje ze nie bedzie problemu ze zwrotem.
Ale mialem nadzieje ze da sie to jakos obejść

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Ale że nie ma otworu do wyjmowania tacki czy nie ma otworu w tacce? 

54fcb3a20c5df0bd1aa394960d8bdff1.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Redmi 4 prime otwór jest jak trzymasz telefon pionowo to pod tacką nie w samej tacce jak ma to miejsce np. w redmi 3 a samą tackę wysuniesz, nie siedzi ona na przysłowiowy klik tylko znajdź odpowiednie narzędzie aby to wykonać. W pierwszej kolejności ja bym reklamował, bo w tym przypadku widzę wymianę słuchawki na nową, poprostu ewenement "pijany chiński sprzęt" zawinił a Twój sprzęt 1 na milion he he he.

Edytowane przez romi_1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zastanowil sie na Twoim miejscu, czy przypadkiem nie zostales oszukany. Slyszalem o lewych telefonach Xiaomi, moze wlasnie taki Ci sie przytrafil? Obudowy sa robione przeciez mechanicznie w fabryce Xiaomi, kazda w taki sam sposob, zeby maszyna sie pomylila i nie wywiercila otworu? Mozliwe, ale troche dziwne... Sprawdz sobie w menu testowym czy na pewno wewnatrz obudowy masz to, co zamowiles :-) ewentualnie uzyj do tego jakiejs aplikacji. Ale sprawa ewenement :-D

Poza tym potwierdzam, tacka nie jest zamontowana na klik, wiec jakimis mikro narzedziami powinienes dac rade ja wysunac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...