wojtekmarchewka

Sposób na płatne motywy Miui, do pobrania za darmo

Recommended Posts

Znalazłem w odmętach sieci (na stronie wietnamskiej) rozwiązanie jak pobrać płatne motywy Miui, całkiem za darmo

W przeglądarce PC wyszukujemy interesujący nas motyw, średnio motyw kosztuję 3 MiKredyty  np. Ten motyw :D

046ba50ea35d4d8a9bf29757f2497e16f58423604.jpg0c6ba45ea853448a82f29c57f649701df0d904634.jpg046ba50ea25d4d8a95f29f57f8497116fb8423604.jpg

Kosztuję 6 MiKredytów (10 MiKredytów to ok 15 zł)

Kopiujemy adres

http://zhuti.xiaomi.com/detail/2cc74e50-fb3b-4328-8a4e-e80e20bc856a

I delikatnie go modyfikujemy, usuwamy "detail" i w te miejsce wpisujemy "download" czyli tak.

http://zhuti.xiaomi.com/download/2cc74e50-fb3b-4328-8a4e-e80e20bc856a

Otwiera się okno z zapisem i pobieramy :D

• Like 7

U nas jest zdjęta autoryzacja, co prawda zdejmowaliśmy ją w innym celu, ale do takiego też się sprawdzi.

12 minut temu, hellhammer napisał:

Probowales teo sposobu chociaz ? Dziala to na miuipolska?

Na china i globalu nie ma sensu, bo platne motywy sa takze w apce theme. Mozna je normalne pobrac i albo kupic albo kliknac try i przez 5 minut wyprobowac. A przy mieszaniu w customize mozna wykorzystac elementy platnego motywu w innym, bez limitu czasoweo i kupowania...

Edit.

Natomiast na miuipolska działa i da sie zastosować.

Dzieki.

No jasne że próbowałem :D  nie sprawdzonych sposobów nie umieszczam :)

Spoko działa, to mają faktycznie dobrze zabezpieczony serwis teraz trzeba szybko wszystko ukraść zanim zablokują :D 

Umiecie w jakiś sensowny sposób przeglądać te rzeczy do pobrania? Tzn da się tam jakoś wejść w kategorie, czy wszystko jest na kupie? Motywy z chińskimi ludźmi są tak średnio atrakcyjne jak dla mnie :P  a np. krajobrazy niektóre są już zrobione całkiem spoko.

1 godzinę temu, xoxsc napisał:

Mam pytanie. Czy pobieranie motywów z zhuti.xiaomi.com są bezpieczne? Mam na myśli wirusy itp. 

Tak, pobieranie z tej strony jest bezpieczne. Dlaczego miałoby nie być skoro to oryginalna strona Xiaomi z motywami?

Witam.

Czy ta strona  http://zhuti.xiaomi.com/ moze byc troszke mniej po chinsku bo nic nie czaje. Moze trzeba w cos kliknac?? Jak tak to bym prosil o zrzut ze strzaleczka :-P

Tak w ogole to jeszcze nigdzie nie widzialem platnego motywu, w systemie sa ich setki ale wszystkie free.

Niekoniecznie. Większość motywów ma chińskie wstawki np część napisów w zegarku czy widzecie pogody. Dodatkowo gdy ekran blokady ma dodatkowe ustawienia to są one po chińsku. Trzeba się z tym liczyć.

• Like 1

A może ktoś powiedzieć jak uruchomić tak motyw który pobrałem w wyżej podany sposób bo go pobrałem ale uruchomić się nie chce

Wgrywasz go w aplikacji Motywy.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Jak poniżej.4416c89940d3ff54d83904f90478d184.jpg6f8987610225367f8b3c8d8fc2111910.jpg1a90c2c0b1b758531435135602fbb6ef.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

I opisany w pierwszym poście sposób na ściąganie płatnych motywów już nie działa :-(

Guest
This topic is now closed to further replies.