Jump to content

Poszukuję motywu...

santos
 Share

Recommended Posts

A może ktoś z was trafił na czarny motyw, który jednak miałby urozmaicony wygląd wątku w SMSach? Wiadomości odebrane innym kolorem np.? 

I jakiś, który by poprawnie pokazywał nazwę dzwoniącego w komunikacie na włączonym ekranie... :( Bo w tych wszystkich czarnych jest tak:  

Screenshot_2018-12-30-11-58-14-646_com.miui.home.png

Ale możesz pomieszać motywy.

Pobierz inny, a w dostosowaniu wybierz żeby za SMS/dialer odpowiadał inny niż główny.

motywy → ikonka na lewo u góry → własne

I wybierasz który motyw za co ma odpowiadać.

Ja obecnie mam zmixowane 2. Black Amoled →BLACK [Amoled]. Link: http://zhuti.xiaomi.com/detail/ddf63368-5198-4034-96d2-23e154cd7cb4 oraz stock[black mod]. Mam nazwę dzwoniącego na włączonym, mam brakujące opcje w menadżerze plików na dole[@rock'n'rolla]

RN5p - whyred

No toż właśnie o to mi chodzi. Tylko żeby wybrać motyw dla SMS, najpierw muszę znaleźć taki, który będzie miał ciemny z kolorowymi elementami. Oraz taki, który - nadal będąc ciemnym - pozwoli mi widzieć nazwę dzwoniącego. 

Dlatego pytam, czy ktoś takie coś widział. 

• Like 1

Ja mam dzisiaj naprawdę coś ze wzrokiem... Dzięki :) 

Edit: Ale nazwy dzwoniącego nadal nie widzę :( Czyli to musi być coś nie ta u mnie. A SMSy ładnie wyglądają, ale nie pokazują obrazków w wątkach. Chyba mój Vince nie lubi motywów. 

Edited by magyarek

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

No cos podobnego tylko ze byly takie male kwadratowe. Miałem je zapisane na telefonie ale zapomniałem zapisać nazwy i przepadły. Poszukam jeszcze w aplikacji motywy ale nie wiem czy znajdę dlatego zapytałem. 

• 2 weeks later...
[mention=25858]Voltron[/mention] motyw stock [black mode] działa Ci prawidłowo? u mnie mam lekki problem z działem o baterii, nie wiem czego to wina, mam ustawiony launcher stocka, zmienione tylko ikony (chociaż ten motyw nie ma swoich, używa zwykłych)

Obecnie używam standardowego Czernego motywu co możesz włączyć w ustawieniach

Wytapatalkowane z MI 8 SE

• Like 1

• 3 weeks later...
  • 3 weeks later...