santos

Poszukuję motywu...

Recommended Posts

1. Chmury nie musisz używać(wyłącz opcje), konto musisz mieć - nawet żeby pobrać motyw.mtz z forum en.miui.

2. Czcionkę można zwiększyć w ustawieniach.

@up

Wchodzisz w synchronizację, Xiaomi, odznaczasz wszystko.

Ja zostawiam synchro Wi-Fi - mniej się przypomina.

@8860

Witam szukam status bar taki jak w załączniku lub temat który ma  to  mam remi Note 5 miui 10 global stable czy ktoś coś możne podpowiedzieć bo większość motywów jest do starszych miui

status bar.jpg

Dla miui 10 jakiś klasyczny ale ciemny motyw moze ktoś polecić bo jak dla mnie stanowczo za dużo białego już :D

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Stock [black mode] polecam. Idealny czarny bez bugów na miui10. Doskonały pod oleda.
Oo całkiem fajny ale to takie przejście z deszu pod rynnę, z białego na czarny, do tego przy włączaniu Whatsapp ekran robi się niebieski na chwilę :D potestuje ale szukam czegoś w kolorach granat szary coś jak w samsungu na kitkatcie było :D

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Na OLED robi mega robotę, czarny wogole sie nie swieci wtedy, mi się bardzo podoba. Łatwo taki motyw przerobić na odcienie szarości, jeśli ktoś ma pojęcie o tworzeniu motywów.

A może ktoś z was trafił na czarny motyw, który jednak miałby urozmaicony wygląd wątku w SMSach? Wiadomości odebrane innym kolorem np.? 

I jakiś, który by poprawnie pokazywał nazwę dzwoniącego w komunikacie na włączonym ekranie... :( Bo w tych wszystkich czarnych jest tak:  

Screenshot_2018-12-30-11-58-14-646_com.miui.home.png

Ale możesz pomieszać motywy.

Pobierz inny, a w dostosowaniu wybierz żeby za SMS/dialer odpowiadał inny niż główny.

motywy → ikonka na lewo u góry → własne

I wybierasz który motyw za co ma odpowiadać.

Ja obecnie mam zmixowane 2. Black Amoled →BLACK [Amoled]. Link: http://zhuti.xiaomi.com/detail/ddf63368-5198-4034-96d2-23e154cd7cb4 oraz stock[black mod]. Mam nazwę dzwoniącego na włączonym, mam brakujące opcje w menadżerze plików na dole[@rock'n'rolla]

RN5p - whyred

No toż właśnie o to mi chodzi. Tylko żeby wybrać motyw dla SMS, najpierw muszę znaleźć taki, który będzie miał ciemny z kolorowymi elementami. Oraz taki, który - nadal będąc ciemnym - pozwoli mi widzieć nazwę dzwoniącego. 

Dlatego pytam, czy ktoś takie coś widział. 

• Like 1

Nie wiem, chyba cyrylicą napisałem.
Tak to u mnie wygląda:
Jest kolorowy SMS, widać znaczną różnicę. Jest osoba dzwoniąca[numer zamazany] a w plikach są widoczne[z bugiem co prawda małym] opcje plików. d417ffcb2428605be93f8e05f43c08da.jpg83a7dc34c43e8686ec014a1557fa750e.jpgf67cdb975e166fc035335e5a057124a3.jpg

RN5p - whyred

Kurde, sorry. Nie doczytałam do końca, zakończyłam na tej wskazówce o miksowaniu motywów i się oburzam, że ktoś nie czyta ze zrozumieniem :D 

Przepraszam. 

A jak to pobrać od chińczyka? 

PS. Akurat z cyrylicą problemu by nie było :P 

Ja mam oba motywy normalnie w "motywach". Jeden nazywa się dokładnie stock [black mode]v10 a drugi BLACK[Amoled]. Bez kombinowania się wyszukują

RN5p - whyred

Ja mam dzisiaj naprawdę coś ze wzrokiem... Dzięki :) 

Edit: Ale nazwy dzwoniącego nadal nie widzę :( Czyli to musi być coś nie ta u mnie. A SMSy ładnie wyglądają, ale nie pokazują obrazków w wątkach. Chyba mój Vince nie lubi motywów. 

Edited by magyarek

Szukam motywu który na MiUI 10 ma ciemny transparentny pasek statusu i menu głośności lub ewentualnie w odcieniach szarości, ale nie czarny, płacę w eurogąbkach 

Szukam czarnego motywu z ostatniej aktualizacji globalna stabilnego mix 2s. Przesiadłem się dziś na xiaomi.eu i go nie ma. 

Edited by majstersztyk

u mnie po wlaczeniu "ciemnego trybu" w miui polska wszystko dalej jest na biało, ktoś wie dlaczego? Moze przez wgranie modyfikacji stereo+nacho notch?

Edited by rafal1435

Szukam motywu a konkretnie ikon z pewnego motywu. Pamiętam tylko ze ikona SMS byla szara a w środku miała białą uśmiechniętą buźkę i była kwadratowa. 

Chodzi Ci o coś takiego jak w MiOwn3, tylko sam kwadrat? 

Gdzieś, nie wiem czy nie u tego gościa, takie coś widziałem. 

Masz zrzut z MiOwn3. 

Screenshot_2019-04-27-20-45-22-265_com.android.thememanager.png

No cos podobnego tylko ze byly takie male kwadratowe. Miałem je zapisane na telefonie ale zapomniałem zapisać nazwy i przepadły. Poszukam jeszcze w aplikacji motywy ale nie wiem czy znajdę dlatego zapytałem. 

@Voltron motyw stock [black mode] działa Ci prawidłowo? u mnie mam lekki problem z działem o baterii, nie wiem czego to wina, mam ustawiony launcher stocka, zmienione tylko ikony (chociaż ten motyw nie ma swoich, używa zwykłych)

Screenshot_2019-05-10-02-00-41-815_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2019-05-10-01-47-14-612_com.miui.powerkeeper.png

Screenshot_2019-05-10-01-46-52-688_com.miui.securitycenter.png

Nie działa prawidłowo. Tak właśnie bateria wygląda na nim. I kilka innych detali również nie do końca jest zrobionych poprawnie.

Możesz pokombinować, włączając w opcjach programisty tryb nocny na stałe.

• Like 1

[mention=25858]Voltron[/mention] motyw stock [black mode] działa Ci prawidłowo? u mnie mam lekki problem z działem o baterii, nie wiem czego to wina, mam ustawiony launcher stocka, zmienione tylko ikony (chociaż ten motyw nie ma swoich, używa zwykłych)

Obecnie używam standardowego Czernego motywu co możesz włączyć w ustawieniach

Wytapatalkowane z MI 8 SE

• Like 1

O nie wiedzialem , ze w tej wersji miui w opcjach programistycznych jest ciemny motyw. Dzieki!  

Witam wszystkich, mam pytanie. Jak nazywa się ten Widget pogody z zegarem i gdzie można to znaleźć.

Z góry dzięki za pomoc. d7951fbb9ab6d3b348721ab41d554179.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Znaczy o taki Ci chodzi? 

Screenshot_2019-05-16-18-22-32-693_com.miui.home.png

Część motywu MiOwn3... 

Edited by JamCiTo

Taki to jest w standardzie, ten co na screenie jest, o taki mi chodzi.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

W motywie Adria Dark Elegancję jest podobny widżet.

• Like 1