Skocz do zawartości

Poszukuję motywu...


santos

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze jedną sprawę, kiedyś miałem zainstalowaną paczkę która zmieniała animacje wygaszania ekranu co na styl wyłączania starego telewizora. Nie wiecie czy jest może dostępna jakaś paczka pod TWRP dla Mi 9?
Z góry dziękuję za pomoc.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
[mention=45004]Robcik[/mention] muszę poszukać na starym telefonie. Dam Ci znać wieczorem czy znalazłem. Jak dobrze pamiętam to go wziąłem z 4pda ale teraz już nie pamiętam jak tam do niego doszedłem xD
Dzięki. Poszukam na 4pda ale jak byś namierzył przez przypadek to będę wdzięczny.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



motyw dfm light ma taki zegarek,


Adria Darka ma podobny widget i z niego korzystałem ale po zmianie telefonu potrafi znikać np po restarcie telefonu. Dlatego szukam jakiejś alternatywy. Sprawdzę jeszcze ten motyw dfm już kiedyś go używałem. Dzięki za sugestię.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Poszukuję motywu o nazwie Epic V2

Na stable był do pobrnia z aplikacji motywy. Teraz zainstalowałem xiaomi.eu i nie umiem go już znaleźć. Jeśli ktoś będzie w stanie mi pomóc z góry dziękuję.

Tutaj film na YouTube gdzie jest zaprezentowany motyw (jedyne co udało mi się znaleźć na jego temat)https://m.youtube.com/watch?v=J7Tj4BVr3w4     

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy jest jakiś motyw naprawdę czarny? Nie szary, nie ciemny....tylko CZARNY. Kontakty, wiadomości, ustawienia mam na czarno, jest w wielu motywach do pobrania. ale chodzi mi o powiadomienia i szybkie ustawienia na czarnym tle. Blo aplikacje sklepu czy inne apki google to raczej się nie da zrobić na czarno tak jak to było możliwe za pomocą substratum (np. na oneplus ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
Dnia 14.12.2020 o 09:27, benito napisał:

Czy jest jakiś motyw naprawdę czarny? Nie szary, nie ciemny....tylko CZARNY. Kontakty, wiadomości, ustawienia mam na czarno, jest w wielu motywach do pobrania. ale chodzi mi o powiadomienia i szybkie ustawienia na czarnym tle. Blo aplikacje sklepu czy inne apki google to raczej się nie da zrobić na czarno tak jak to było możliwe za pomocą substratum (np. na oneplus ) ?

Dark X. Używam i polecam. Tylko często pasek powiadomień jest cały czas czarny i może to trochę wypalić powiadomienia, dlatego chciałbym żeby autor tego motywu też dodał to że można sobie w dowolnym czasie zmienić belkę powiadomień na biało albo na inny kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam, 

Zrobilem reset tele i nie wiem czemu moje wszystkie motywy/ikony zniknely. Myslalem,ze to sie zapisuje na koncie ale lipa. Poszukuje moich ikonek,moze ktos kojarzy nazwe?

Ok znalazlem. Mialem na starym telefonie na koncie xiaomi. Dziwne ze nie synchronizowalo na nowym telefonie

 

IMG_20220708_223706.jpg

Edytowane przez markol84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam 
przypomniałem sobie ostatnio mój pierwszy telefon xiaomi (redmi 2pro) i ówczesne miui 7 bodajże z motywem high life, czy jest jakakolwiek opcja żeby maksymalnie zbliżyć miui 13 do wyglądu tego motywu? głownie chodzi mi o powiadomienia i centrum kontroli
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@styling79 Nie będzie to łatwe, bo oficjalnie to nie będzie w sklepach z motywami.

Tak naprawdę jest to podróbka funkcjonalności iOS. Składa się to z tapety zawierającej maskę (kanał alfa) przysłaniającą jakiś element lub dwie warstwy na przezroczystości. Aplikacja zegara ukrywa część napisu chowając go za jakimś wyróżnionym elementem.

Same zbiory tepet spreparowanych do tego można znaleźć łatwo (i bezpłatnie).

Przykładowo:

16 Cool Wallpapers to Transform iPhone Home Screen - YMWC (ytechb.com)

Jak znajdziesz zegarek dla Androida używający tego, to daj znać. ;-)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam nietypowe pytanie/prośbę

W skrócie - moja autystyczna siostra przywiązana jest do telefonu ze względu na sentymentalne zdjęcia. Potrzeba było zresetować telefon. Jak zdjęcia zabezpieczyliśmy, ściągneliśmy tak mamy problem z motywem... każdy inny ją "denerwuje" i wpływa negatywnie. Nie wiemy kompletnie, jak go odnaleźć. 
Jedyne co pamiętamy, to że jest on głównie czarny, z kołami na tapecie - jednym pomarańczowym. Co może pomoże - charakteryzuje się on odmierzaniem sekund na wyświetlaczu, po odblokowaniu ekranu. 

Model: xiaomi redmi note 9

Liczę na Państwa pomoc... z góry dziękuję.

Edytowane przez AniaAnka98123
Brak informacji o modelu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...