Skocz do zawartości

Poszukuję motywu...


santos

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 17.03.2018 o 16:27, Alucard napisał:
Dzięki za linki.To co mam to iOS 10 trislank, pobrane z telefonu w opcji motywy, później odnalazłem to tutaj
Ogólnie jest ok, ale nie wiem po co po zablokowaniu ekranu i rozwinięciu lewej strony, pojawiają się powiadomienia z których działa tylko pogoda. Nie działa kalendarz,  jest tylko informacja daty, powyżej w kat apps widzę ikony aplikacji np telefon,sms,muzyka i działo to tak, gdy kliknę sms prosi mnie o odblokowanie telefonu, po czym przenosi np do sms. Brak jest powiadomień w tym miejscu. Powiadomienia za to pokazują się na zablokowanej stronie głównej bez rozwijania.
Podobna sytuacja z wysuwanymi od dołu powiadomieniami działa wyłączenie wifi, alarm ale nie widać powiadomień z sms czy telefonu no chyba że tak to ma działać.
Zmienione zostały ikony, smsy i telefon oraz pasek z Ustawieniami na bardziej czytelny ale zarówno notes, budzik,kalendarz, muzyka są tak jak były jak dla mnie mało ciekawe wizualnie.
Co ważne dla mnie, chciałem aby tło było jednolite najlepiej czarne bez kwiatków, wzorków czy innych obrazków które powodują chaos i taki jest, całościowo jest lepiej ale i jeszcze sporo brakuje.
Tylko nie wiem gdzie to wszystko zostało zainstalowane jak chciałbym to usunąć ? Może ktoś się orientuje ?
 
Co do tych propozycji w linkach, jak dla mnie mało to czytelne, no chyba że jest możliwość zmiany tła bo tylko to mi przeszkadza, bo z tego co widzę jest zmian więcej. Jak pobrać to co jest w linkach  ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2018 o 12:18, festina2 napisał:

Witam.
Ma ktoś może bezpośredniego linka do motywu z forum en.miui.com - Rose iOS 11 (11.3.9).
Pozdrawiam.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
 

Proszę http://www.mediafire.com/file/sybe503btiau981/Rose_iOS_11.3.9.mtz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Może ktoś polecić jakiś fajny czarny/ciemny motyw do MIUI9, który jest w pełni kompatybilny z tą wersją MIUI i nie pokazuje białych linii w aplikacji (dzisiaj, wcześniej itp.) od SMS? W sklepie z motywami ciągle trafiam na felerne pod tym względem motywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam pytanko na andku 6.0 w motywach można było sobie ustawić różne rzeczy z różnych motywów np: pasek powiadomień z jednego motywu, a smsy i dialer z innego itd. Czy na androidzie 7.1 z tego zrezygnowali czy jest to ukryte? Bardzo mi brakuje żeby z kilku motywów zrobić jeden.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć, Miałem kilka miesięcy Mi8 z MIUI 9,6 China ROM, na który wgrałem przez fona poniższy fajny motyw z ładnymi animacjami:

http://en.miui.com/thread-663924-1-1.html

http://zhuti.xiaomi.com/detail/16b0be1f-ea72-4894-abf1-c63b5c5f7ac9

Zachciało mi się przechodzić na Xiaomi.eu a tu już nie widać tego motywu z poziomu dedykowanej aplikacji na smartfonie. Czy ktoś łebski podpowie jak można go wyciągnąć z powyższego linku.

A tak poza tym to sklep z motywami na China ROM był o niebo bogatszy w super motywy, również w płatne, dopracowane z kapitalnymi animacjami. Gdyby ktoś miał namiar na taką chińską stronę byłbym zobowiązany.

Edytowane przez Motonick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie można połączyć z siecią" - próbowałem wczoraj i dziś i pomimo możliwości przeglądania dostępnych za darmo motywów, nie mogę połączyć się z tą chińską siecią. Może ktoś wspomoże jeżeli mu to zadziała. 

 

W czasach gdy miałem na Mi8 MIUI 9,6 z China ROM, pobrałem motyw "płatny na próbę" (próba trwała kilkadziesiąt minut, po czym motyw się wyłączał) - wyróżniał się kapitalnymi animacjami obracających się z różną prędkością złotych kręgów, działających w tle na pulpicie i ekranie blokady.

Znalazłem go ponownie na chińskiej stronie http://zhuti.xiaomi.com/detail/1de5828a-5560-45f8-b441-73ba447755b4

Pisałem do nich wielokrotnie z chęcią zakupu, jak dotąd bez odzewu. Gdyby ktoś go miał lub znalazł sposób jak go pozyskać, to proszę dać znać. Jestem bardzo zainteresowany plikiem *.mtz !

gold 1.jpg

gold 2.jpg

gold 3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hejka,

Poleci ktoś może jakiś motyw który byłby jak najbardziej zbliżony do domyślnego ale żeby miał dużo bardziej urozmaicony pakiet ikon? Korzystam z MIUI 10 Global i to co mnie strasznie irytuje to brak wielu ikon do podstawowych aplikacji np. tych od Google. I nie potrzebuje jakichś fikuśnych motywów, tylko pełen pakiet ikon żeby system nie godził w mój zmysł estetyczny :D

 

Próbowałem też tworzyć swój motyw na bazie oryginalnego ale mało która aplikacja do edytowania obsługuje MIUI 10 :/. I dużo ikon nie da się podmienic, np tych od smsów czy kontaktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Stock [black mode] polecam. Idealny czarny bez bugów na miui10. Doskonały pod oleda.
Oo całkiem fajny ale to takie przejście z deszu pod rynnę, z białego na czarny, do tego przy włączaniu Whatsapp ekran robi się niebieski na chwilę :D potestuje ale szukam czegoś w kolorach granat szary coś jak w samsungu na kitkatcie było :D

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...