Skocz do zawartości

Poszukuję motywu...


santos

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie te motywy to troszku taki crap według mnie.

Mają jedynie wpływ na aplikacje które oskinujemy.

W windowsie jest to o wiele lepiej rozwiązane i wszystkie aplikacje które korzystają z microsoftowego frameworka mają dobrane odpowiednie kolory.

Żeby te motywy miały sens to powinny modyfikować graficzną stronę framework-a androida, zapewne tak się dzieje jak się ma theme engine ale w miui to jedynie moduje apkę najwidoczniej.

Szkoda że nie można wgrać w10 na inne telefony xiaomi od mi4

 

Edit

Chyba nic lepszego nie wyczaruje.

Jak to mówią "z gówna bata nie ukręcisz"

f1Y5hpK.png

Edytowane przez Conor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stoi na przeszkodzie byś stworzył własny motyw. Taki który Cię zadowala...Możliwości edycji są potężne ale trzeba do tego trochę wiedzy i tu się zgadzam z Tobą że większość motywów jest słaba ale to nie wina braku narzędzi czy możliwości a wiedzy kogoś kto ten motyw tworzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
7 godzin temu, cietybadacz napisał:

Chciałem pobrać dzis motyw z zhuti.xiaomi.com.

Zmieniam w ścieżce /detal na /download i odświeżam. Jednak wyskakuje błąd i komunikat "tą stroną nie istnieje...".

Jak u was to wygląda?

 

Tak samo. Darmowych motywów też nie można pobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

Poszukuję motywu który upodobni moje telefony do iphone - Posiadam Redmi Note 3 Pro SE i X4. Zależy mi konkretnie na dialerze, aby miał ciemne tło i "cyfry z iphone" Wszystkie które znalazłam mają jasne tła. Proszę o pomoc. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
http://en.miui.com/thread-912934-1-1.html?mobile=2 zmienia chyba wszystko choć nie wiem czy Ci dialer będzie pasować.
Hej Alucard czy masz może ten motyw na swoim telefonie, czy moglbys go udostępnić? Link który podałeś jest ok, ale w tym wątku link z serwera nie działa, krzyczy że nie może ściągnąć bo jest jakiś problem z siecią, próbowałem z wifi I z danych mobilnych, coś tam chyba jest nie teges...


Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cni panowie interesowały by motywy które mają ikonki nieregularnych kształów, jak ma to miejsce w motywie 'N' który jak dotąd ma najzacniejsze ikonki z jakimi się spotkałem. Wszystkie te motywy z ikonami na jedno kopyto dawno mi zbrzydły i teraz szukam czegoś takiego.

Limitless też ujdzie, ale klasycznie szukam więcej, lub też 'wincyj!!!!!!!' ;)

Pozdrawiam, Mateusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak jak w tytule. Szukam takiego motywu. Kiedyś gdy kupiłem mi5 metodą prób i błędów wgrywalem różne motywy i znalazłem taki z przezroczystym zegarem analogowym. Ale ze w międzyczasie robiłem full wipe to mi się niestety usunelo. No i szukam i szukam i nic takiego nie mogę znaleźć, zawsze są tylko zegary cyfrowe. Dodam, że nie interesują mnie apki że sklepu play bo nie zawsze odświeżają godzinę-uroki miui. Pomoże ktoś?
Tapatalk by Xiaomi Mi5 Pro Ceramic Black

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Istnieje motyw które na ekranie blokady ma informacje o baterii tak jak domyślny (czas do naładowania...), ale bez możliwości wejścia do ustawień automatycznej zmiany tapet?

Albo takie który ma te informacje o baterii, ale dodatkowo wyświetla pogodę? Chociaż temperaturę.

Edytowane przez Pabian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś się natknął na ikony w stylu EMUI, iOS, ostatecznie Samsung, które potrafiłyby pokazać na ikonach pogody i kalendarza aktualną pogodę i aktualną datę? Wypróbowałam ostatnio kilka, ale każdy zestaw ma albo datę, albo pogodę, nigdy obie jednocześnie... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Poszukuję motywu wzorowanego na iPhona do Mi6

Czy ktoś spotkał się z prawidło działającą nakładką wzorowaną na iPhona ? Szukam najlepiej prostej i czytelnej plus powiadomienia na ekranie.Tło bez widoczków i kolorowych wzorków najlepiej czarne. Zależy mi oprócz ikon z iPhona na zamianie kalkulatora, budzika,sms, kalendarza, notatnika czyli wszystkiego co niezbędne. Posiadam Xiaomi Mi 6.

Z motywów darmowych ściągnąłem iOS 10 trislank ale są tylko co widzę zmiany w ikonach i powiadomienia. Jest coś ciekawszego do zmiany wyglądu i ustawień ?

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...