Skocz do zawartości

Poszukuję motywu...


santos

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 15.03.2017 o 19:56, Xanth napisał:

O, ten też fajowy. I ma, jako jeden z nielicznych 5 ikonek w rzędzie na pasku, a nie 4 ;)

Pixel (full white).

X.

Przed chwila zassałem, bardzo fajny :D Jak masz więcej to możesz podsyłać jak chcesz ja nigdy nie mogę nic fajnego znaleźć w tych motywach :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja z innej beczki. pobrałem ostatnio dwa motywy z http://zhuti.xiaomi.com tak dla sprawdzenia. Jeden to był ten http://zhuti.xiaomi.com/detail/cc1ce466-04b1-436d-b66b-c14f5fe78402, a drugiego nie umie już znaleźć. Ale chodzi mi o to, że oba miały taki bajer, że po ich ustawieniu wszystko wyglądało normalnie, ale po wykonaniu gestu dwoma palcami do góry po ekranie, pojawiała się animacja i uruchamiało się coś takiego jak "MiSpace", zmieniając całkowicie wygląd pulpitów. W motywie powyżej tak jak widać na screenach, układ aplikacji + dock zmieniał się jak w MacOS, a ten drugi motyw był a'la ModernUi tylko ładniejszy :D. do tego masa fajnych widgetów itd, jakbym zainstalował całkiem inny launcher. Niestety jeden minus - wszystko w krzaczkach. Czy ktoś wie jak można to obejść, lub jak włączyć taki bajer w innych motywach, ewentualnie czy znacie motywy z tą funkcją, które są o ile nie po polsku to przynajmniej in English? Jestem nowy jeżeli chodzi o MIUI i Xiaomi, ale chyba nie każdy motyw ma takie coś, Te do pobrania z fona raczej nie mają takich funkcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Mam go zainstalowanego, jeżeli wiesz gdzie są przechowywane w systemie to mogę Ci podesłać

Właśnie też mam go w zainstalowany w RN3 i dało się wtedy go ściągnąć a teraz niestety go nie widzę przydała by się instalka.

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2017 o 10:30, Alucard napisał:

Pewnie masz ustawioną jakąś inną liczbę rzędów w launcherze niż jak jest w tym motywie, ale pomaga tu xmiui, ma opcje skalowania widgetow: przed i po użyciu 


Która to opcja w tym xmiui??

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Conor napisał:

Jest jakiś normalny ciemny motyw który nie wygląda jak gówno ?

Zależy od tego jak to gówno w twojej wyobraźni wygląda. Motyw Mi 5c jest ok. Co prawda domyślna tapeta i ekran blokady nie są ciemne i w dodatku animowane (szarości), ale to można sobie zmienić. Po zmianie ikon (można znależć ładniejsze), tapety ekranu i ekranu blokady jest całkiem spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...