Sign in to follow this  
Degnerix

Problem z Messenger, Snapchat itp.

Recommended Posts

Witam, Mam problem z aplikacjami które wymieniłem a raczej z ich powiadomieniami. Zaktualizowalem Miui i gdy przyjdzie wiadomość bądź powiadomienie z tycj aplikacji to ekran nie jest wybudzany, dioda powiadomien też nie działa. Z SMS i połączeniami niedobranymi jest wszystko okej. Mógłby mi ktoś pomoc? Na ekranie blokady też nie wyskakuja powiadomienia. W ustawieniach aplikacji i telefonu mam wszystko włączone, uprawnienia też nadałem. 

Edited by Degnerix

Ponadto upewnij się że w ustawieniach owych apek masz włączone powiadomienia które Cie interesują oraz dodaj je do autostartu.

W tym ekranie w którym masz wszystkie uruchomione aplikacje (domyślnie jest to chyba przycisk na lewo od home) zamiast przesuwać w górę by ją zamknąć to przesuń ją w dół. Założysz kłódkę i zablokujesz przed ubijaniem.

A. I jeszcze: panel sterowania > bateria > użycie w aplikacjach > messenger i wybierz "bez ograniczeń"

Edited by santos

48 minut temu, santos napisał:

W tym ekranie w którym masz wszystkie uruchomione aplikacje (domyślnie jest to chyba przycisk na lewo od home) zamiast przesuwać w górę by ją zamknąć to przesuń ją w dół. Założysz kłódkę i zablokujesz przed ubijaniem.

A. I jeszcze: panel sterowania > bateria > użycie w aplikacjach > messenger i wybierz "bez ograniczeń"

Bez ograniczeń dałem już dawno, jak założę kłódkę to wgl nawet nie ma dźwieku ...

Wszystko jasne problem był tutaj (zaznaczone na screenie) :

Screenshot_2017-02-11-19-30-11-932_com.android.settings.png

Edited by Degnerix

no tak ale sprawdzałem i wszystko wydawało się być okej, później sprawdziłem jeszcze raz i ustawienia sie przestawily....

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this