Skocz do zawartości

Problem z Messenger, Snapchat itp.


Degnerix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Mam problem z aplikacjami które wymieniłem a raczej z ich powiadomieniami. Zaktualizowalem Miui i gdy przyjdzie wiadomość bądź powiadomienie z tycj aplikacji to ekran nie jest wybudzany, dioda powiadomien też nie działa. Z SMS i połączeniami niedobranymi jest wszystko okej. Mógłby mi ktoś pomoc? Na ekranie blokady też nie wyskakuja powiadomienia. W ustawieniach aplikacji i telefonu mam wszystko włączone, uprawnienia też nadałem. 

Edytowane przez Degnerix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym ekranie w którym masz wszystkie uruchomione aplikacje (domyślnie jest to chyba przycisk na lewo od home) zamiast przesuwać w górę by ją zamknąć to przesuń ją w dół. Założysz kłódkę i zablokujesz przed ubijaniem.

A. I jeszcze: panel sterowania > bateria > użycie w aplikacjach > messenger i wybierz "bez ograniczeń"

Edytowane przez santos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, santos napisał:

W tym ekranie w którym masz wszystkie uruchomione aplikacje (domyślnie jest to chyba przycisk na lewo od home) zamiast przesuwać w górę by ją zamknąć to przesuń ją w dół. Założysz kłódkę i zablokujesz przed ubijaniem.

A. I jeszcze: panel sterowania > bateria > użycie w aplikacjach > messenger i wybierz "bez ograniczeń"

Bez ograniczeń dałem już dawno, jak założę kłódkę to wgl nawet nie ma dźwieku ...


Wszystko jasne problem był tutaj (zaznaczone na screenie) :



 

Screenshot_2017-02-11-19-30-11-932_com.android.settings.png

Edytowane przez Degnerix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...