Skocz do zawartości

[Mi4] problem z działaniem aplikacji


dreamy

Rekomendowane odpowiedzi

Od tygodnia przy próbie skorzystania z jakiejkolwiek aplikacji wyskakuje błąd o nieprawidłowym działaniu aplikacji Usługi Google Play. Po próbie kliknięcia na "pokaż treść błędu" wyrzuca do ekranu głównego. Po kliknięciu "anuluj" błąd wyświetla się ponownie. Potem można już korzystać z aplikacji. Czym może to być spowodowane?
Dodam tylko, że ostatnio aktualizowałam system, jak tylko pojawiła się tu instrukcja przejścia na androida 6.0

Screenshot_2017-02-11-13-37-38-164_com.android.updater.png

Screenshot_2017-02-11-13-37-44-920_com.android.updater.png

Screenshot_2017-02-11-13-42-10-310_com.ksmobile.cb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyłączasz telefon. Potem uruchamiasz TWRP, trzymając przycisk głośności na + z przycieskiem power. Czekasz do rozjaśnionego ekranu ze znaczkiem Mi i puszczasz obydwa przyciski. Po uruchomieniu TWRP wybierasz przycisk Wyczyść. Wchodzisz w zaawansowane i zaznaczasz pierwszy kwadracik Dalvik/ART cache i kwadracik z napisem Cache. Tylko te dwa. Przesuwasz suwakiem w prawo i czekasz. Potem tylko uruchom system. Trochę będziesz czekała na pełne uruchomienie, ale się nie martw.

Edytowane przez Tomasz Petrycki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo Ci dziękuję, zapiszę to sobie gdzieś na przyszłość. teraz przez przypadek przywróciłam fabryczne ustawienia, zamiast usunąć tylko cache, ale kopia zapasowa i wszystko działa jak należy.

aktualizacje powinny mi się pojawiać po wejściu w aktualizacje -> szukaj aktualizacji, prawda? czy muszę je jakoś wgrywać z dysku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...