Jump to content

MIUI 7.2.9

Recommended Posts

• Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

UWAGA: dyskusje o kalkulatorze prowadzone są w szkole. Kto chce niech tam wróci i się nauczy. Kto nie trudno. Tu jest mowa o aktualizacji 7.2.9. Następni dostaną bana jak będą o tym dyskutować..

Pewnie to dziś trudne do zrozumienia, ale gdyby jeszcze 30 lat temu ktoś na lekcji matematyki próbował odejmować procenty od liczby, mógłby mieć problem z ukończeniem podstawówki.

Korzystaj z prawdziwych kalkulatorów a nie pseudo-aplikacji. Aż wrzucę Tobie zdjęcie z kalkulatora inżynierskiego (nie jest to kalkulator za 20zł, uprzedzam jak coś):     //Edit1 Pr

Posted Images

Przy okazji podpytam. Może nie na temat samego romu ale przewija się kwestia BL. Jak dostałem zgodę na odblokowanie i odblokowałem swój BL to jakby coś się zadziało to mogę zrobić to ponownie? Ewentualnie odblokować inne urządzenie? Zgoda od xiaomi jest przypisywana do konta czy urządzenia?

Nie wiem co przeoczyłem, draina baterii nie stwierdziłem. Od prawie roku używam MiMaxa64 na xiaomi.eu dev i prawdę powiedziawszy, jest to najmniej sprawiający problemy smartfon, jakiego miałem. Od kilku lat używam Galaxy S5, ooo i tutaj to są jazdy. To znaczy, już nie ma, bo wrzuciłem mu Lineage ;)

X.

PS. A jak tak czytam, że MI5 to to, a MI4 to tamto się sypie, to serio, MiMax na Androidzie 7 to nadal najmniej problemowy sprzęt ;)

Edited by Xanth
Literówki.
Przestały mi się zmieniać tapety blokady,w dodatku część tłumaczenia ma zamiast w PL to w krzaku lub eng,zniknął też suwak do ustawiania czasu zmiany tapet.Sam brak tłumaczenia mi nie przeszkadza ale do codziennych już się przyzwyczaiłem i przykro by było bez nich.Przerabiał to już ktoś?
Screenshot_2017-02-10-21-24-58-107_com.mfashiongallery.emag.png

U mnie jest ok

Tapatalk - Redmi Note 4 Prime

@slimdick blokada bl wróciła ?? 

@slimdick blokada bl wróciła ?? 

Nie rozumiem, jak mam odblokowany oficjalnie to nie zablokuje się ponownie.

PS.Teraz to jest rakieta tak jak powinno być od początku, dobrze że Acid jest w porządku i szybko znalazł błąd, wręcz błyskawicznie

Chińczycy to pewnie w 10 by w tydzień się nie uwineli

186fa2de0e071c6f7d3b510f3a89d1e9.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c

1 godzinę temu, r0bertt napisał:

Na 10 x64 i wszystkich sterach nie działa (wcześniej przed aktualizacją działało)

To ciekawe bo ja mam W 7 i przed aktualizacją do Miui 7 było ok, teraz nawet po ponownym zainstalowaniu poprawionej wersji komputer nadal nie wykrywa telefonu, za to na innym komputerze z W 10  wykrywa bez problemu. Pomoże ktoś ?? 

1 minutę temu, sunkist napisał:

To ciekawe bo ja mam W 7 i przed aktualizacją do Miui 7 było ok, teraz nawet po ponownym zainstalowaniu poprawionej wersji komputer nadal nie wykrywa telefonu, za to na innym komputerze z W 10  wykrywa bez problemu. Pomoże ktoś ?? 

Mnie przed wykrywało, teraz przestało, ale ktoś pisał że mu normanie działa. Próbowałem sterowniki zmieniać oraz ten śmieszny program MiPC Suite ale nic nie pomaga

14 minut temu, slimdick napisał:

SuperSu i Magisk mają się dobrze emoji6.png

Wysłane z mojego Mi-4c

Nie ma sensu korzystać z SuperSU i Magisk jednocześnie :P

EDIT. Tak swoją drogą - czy MIUI dorobiło się już opcji nie uruchamiania ekranu przy wpięciu / wypięciu ładowarki?

Edited by Antyhaker
Nie ma sensu korzystać z SuperSU i Magisk jednocześnie

EDIT. Tak swoją drogą - czy MIUI dorobiło się już opcji nie uruchamiania ekranu przy wpięciu / wypięciu ładowarki?

Albo ja nie wrażenie napisałem albo źle zrozumiałeś , to i to działa

Wysłane z mojego Mi-4c

Włączę się do wątku z bardzo konkretnym pytaniem, starałem się znaleźć odpowiedź, ale ze względu na obfitość treści niniejszego wątku, oraz kilku powiązanych z tematem miejsc (m.in. komentarze pod aktualizacją oraz forum dla Mi4C) nie mam pewności, czy odpowiedź już padła, mianowicie:

Co może zrobić ofiara losu (lub wiary w niezawosność wersji BETA), która zainstalowała niniejszą wersję systemu bez uprzedniego uzyskania zgody na odblokowanie BL? Mam na myśli problem z drenażem baterii, czy jest jakiekolwiek wyjście z sytuacji, oprócz czekania na odpowiedź od xiaomi? Zrobiłem nawet backup myśląc, że to mnie przed czymś uratuje, ale przecież nie mam recovery... 

4 minuty temu, orlowskiw napisał:

Włączę się do wątku z bardzo konkretnym pytaniem, starałem się znaleźć odpowiedź, ale ze względu na obfitość treści niniejszego wątku, oraz kilku powiązanych z tematem miejsc (m.in. komentarze pod aktualizacją oraz forum dla Mi4C) nie mam pewności, czy odpowiedź już padła, mianowicie:

Co może zrobić ofiara losu (lub wiary w niezawosność wersji BETA), która zainstalowała niniejszą wersję systemu bez uprzedniego uzyskania zgody na odblokowanie BL? Mam na myśli problem z drenażem baterii, czy jest jakiekolwiek wyjście z sytuacji, oprócz czekania na odpowiedź od xiaomi? Zrobiłem nawet backup myśląc, że to mnie przed czymś uratuje, ale przecież nie mam recovery... 

Skorzystaj z tego poradnika.

9 minut temu, Piechox napisał:

wiadomo coś kiedy może sie pojawić miui 9?

W tym roku.

Edited by Antyhaker

U mnie na poprawionej wersji jest lepiej, ale od samego początku zauważyłem że telefon pracuje wolniej. Widać to nawet przy przewijaniu pulpitów i nie działają dwa rdzenie procesora.

Z Mi4c.

A jak by mi ktoś objaśnił która wersja xposed będzie teraz pasować to z góry dziękuję. 

7 minut temu, mario1974 napisał:

Jakie wersja TWRP i super su działa na 7.2.9 na mimax bo wgrałem 2.78 i miałem brak zasięgu GSM

Edited by mario1974
sprawdzałem na tej pierwszej wersji z rana co byla ale polecają tą z wieczora bo tamta miała podobno coś z baterią szybko spadała
20 godzin temu, Acid napisał:

Dla Mi5 Android 7 root z SuperSU 2.79.
Dla Mi3/Mi4/Mi4c/MiNote/MiNotePro i pozostałych root do opcjonalnej instalacji przez TWRP: tutaj
Dla MiPad 2 root: tutaj

Po instalacji na Mi4c zalecanego root (2.76) na 7.2.9 wita nas komunikat o braku karty sim. Po instalacji 2.79 wszystko jest w porządku.

10 godzin temu, VOytaZ napisał:

Instalowałeś z twrp 3.0.2.0?
Jak wygląda sprawa z rootem?
Jakieś wipe'y?

Instalowałem z 6.12.22, on ma TWRP 3.0.2. Roota nie używam, to nie instalowałem, za to zainstalowałem najnowsze dodatki i śmigają. Żadnych wipów, tel się zauktualizował, wstał i działa dokładnie tak samo jak działał poprzednio ;)

X.

• Acid locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...