Acid

MIUI 7.2.9

Recommended Posts

1 minutę temu, Sephriot napisał:

A robił ktoś po wgraniu nowego twrp wipe cache and dalvik cache? Może to by pomogło z tym procesem który tak wariuje. 

Ja nie robiłem bo mi zablokowało bl, a odblokowanie póki co nie działa bo nie moge zweryfikować konta (a program tak chce) :/

Na xiaomi.eu jest zapodana informacja od admina: "Mi4c, Mi4S, MiNotePRO REMOVED due to battery drain issue". Tylko ciekawe czy będzie to poprawione na dniach czy nie :)

3 minuty temu, r0bertt napisał:

Ja nie robiłem bo mi zablokowało bl, a odblokowanie póki co nie działa bo nie moge zweryfikować konta (a program tak chce) :/

Jeśli się nie boisz to możesz skorzystać z tego co wrzuciłem wyżej - ja już wróciłem na 6.12.22, bo nie chciałem uświadczyć samozapłonu :P

1 minutę temu, Antyhaker napisał:

Jeśli się nie boisz to możesz skorzystać z tego co wrzuciłem wyżej - ja już wróciłem na 6.12.22, bo nie chciałem uświadczyć samozapłonu :P

Może odeśle go po samozapłodnie do producenta i dostane MiMixa albo Mi5s czy coś lepszego, why not?

1 minutę temu, Chlipo napisał:

A można wrzucić np. najnowszy Global Stable?

To pytanie jest do mnie?

1 minutę temu, r0bertt napisał:

Może odeśle go po samozapłodnie do producenta i dostane MiMixa albo Mi5s czy coś lepszego, why not?

Zapomnij :P

2 minuty temu, Chlipo napisał:

A można wrzucić np. najnowszy Global Stable?

Dla Mi 4c? Taki nie istnieje.

Nie słuchaj go. Takowy oczywiście istnieje - nie ma wersji global. Co do pytania - wrzucasz wersję z linku (bo ona daje możliwość odblokowania BL) i potem już instalujesz normalnie stable.

Edited by Antyhaker

To w takim razie dziękuje wam obu. Jak to potem podnieść do najnowszej wersji oczywiście nie z andkiem 7?

1 minutę temu, Chlipo napisał:

To w takim razie dziękuje wam obu. Jak to potem podnieść do najnowszej wersji oczywiście nie z andkiem 7?

Potem to już łatwo, wgrywasz twrp i ostatni dobrze działający rom eu.

40 minut temu, lockerek napisał:

Jak chcesz mieć cegłe to śmiało :) Przeczytaj dokładnie pierwszy post i będziesz wiedział,że wymagane jest zaktulizowanie..

33 minuty temu, hellhammer napisał:

Jeszcze raz przeczytaj Ty :-) a cegly nie bedzie mial.

To w końcu uceglę fona czy nie bo już zgłupiałem? Mogę instalować na TWRP 2.8.6 bo szczerze szukam nowszych wersji TWRP i nie mogę znaleźć.

6 minut temu, Chlipo napisał:

W tamtym poradniku masz podaną komendę na odblokowanie bootloadera, a potem to już poradnikiem z MIUIPolska - dasz radę, prawda?:D

5 minut temu, hellhammer napisał:

To wyslij mi tego mi4 :-)

Sprzedałem już chwilę temu, ale nawet serwis rozkładał ręce xP Sam na niego straciłem około 20h i nie przywróciłem gnidy do życia :s

Edited by Antyhaker

Z tego co czytam tutaj i na xiaomi.eu to nie :P Tak swoją drogą, czy z china dev też ją wycofali? Bo nie wykrywa jej przez updater o.O

Edited by Antyhaker

Niestety moja radość, szybko się skończyła, wszystko działa poza baterią :-(  nie wiem teraz co zrobić czekać na  reupload Mi4c ??

1 minutę temu, MasakRRa napisał:

Mi przy instalacji wywala błąd 'zip file is corrupt'
mi5

Też tak miałem, za 4 czy 5 pobraniem pliku zaskoczyło

Przed chwilą, MasakRRa napisał:

Czyli co mam z 4-5 razy pobierać ten sam plik? :D 

Wychodzi na to, że plik pobiera się nie do końca (nie wiem czemu). Mi za tym którymś razem zaskoczyło. Jeżeli masz wolne łącze to faktycznie może być problematyczne. Ja pobierałem kilka razy ;)

10 minut temu, Albin napisał:

Też macie tak, że dzwonek telefonu najpierw jest cichy a dopiero po 3 sekundach dzwoni normalnie?

Coś takiego jest w ustawieniach aplikacji Telefon, aczkolwiek nie wiem czy to o to Ci chodzi :P

Panowie mając MIUI 7.2.9 z odblokowanym bootloaderem, jest jakaś inna opcja zmiany romu niż ta z podanego wcześniej linku do xda ??

Albo ja ślepy albo tego nie widzę.

Jest opcja wyciszenia pierwszego dzwonka od nieznajomych numerów ale to nie to. Dzwonek jest od początku ale powiedzmy dzwoni na 20% głośności. Dopiero po kilku sekundach zaczyna dzwonić tak głośno jak jest ustawione w opcjach. Jest to około od trzech wydań ale nigdzie nie znalazłem jak to wyłączyć. O ile telefon leży na biurku obok to pół biedy ale jak jest w kieszeni to zanim usłyszę, że ktoś dzwoni minie trochę czasu i często jak już dogrzebię się do telefonu to dzwoniący przerywa połączenie co mnie coraz bardziej zaczyna irytować.

Jaka miła wiadomość się pojawiła :-)

Cytat

10 lut, 21:30: poprawione romy dla MI4c/s/NotePro o problem z nadmiernym użyciem CPU

Guest
This topic is now closed to further replies.