Acid

MIUI 7.2.9

Recommended Posts

2 minuty temu, Sephriot napisał:

Dlaczego odbierasz to jako lament, ludzie zgłaszają błędy i tyle.  Nikt do nikogo pretensji nie ma (chyba). 

Nie wiem, co tydzień jest to samo i się rzygać chce. Jak dla mnie to DEV nie powinni udostępniać ogólnie na forum bo to tylko psuje renomę marki w Polsce (no nie udawajmy, dużo błędów jest i potem rozpowiadają).

17 minut temu, advcron napisał:

Do czasu aż Ci cofnąemoji12.png

Wysłano z Mi4c

Jak już przejdę na china dev to mi to będzie i tak lotto ;d

11 minut temu, michaelwaut napisał:

Ktoś instalował na IDO?

Ja zainstalowałem ale dopiero dzisiaj i nie mam o czym mówić po tak krótkim czasie. Żadnych nowości nie widzę, sam system póki co działa chyba tak samo ale to naprawdę za mało czasu żeby coś znaleźć.

Tak się zastanawiałem i kolejnej osobie powiem to co już nie raz ktoś tutaj pisał: jak nie musisz nie aktualizuj.

• Like 1

Jak już przejdę na china dev to mi to będzie i tak lotto ;d

Też się nieco zastanawiam. Chociaż z drugiej strony nie chce mi się bawić w instalację Google services. Domyślam się, że opengaps, to zły kierunek ;)

@Vergiliusz Czy w galerii nadal jest na górze okienko Chmury gdy wykonasz gest w "dół"? Na poprzednim romie nawet bo wyrzuceniu wszystkiego w Titanium od xiaomi nadal Chmura się pojawiała i synchro.

Przed chwilą, QBAQ napisał:

@galakty dzięki tym "lamentom" masz co jakiś czas całkiem dobrze dopracowany soft.

Akurat lamenty w tym dziale nie mają nic wspólnego z przyszłymi wydaniami DEV... Chyba, że naprawdę coś grubego się dzieje (jak te grzanie mi4c) ale nic ponad to. 

• Like 1

4 minuty temu, acocieto napisał:

@Vergiliusz Czy w galerii nadal jest na górze okienko Chmury gdy wykonasz gest w "dół"? Na poprzednim romie nawet bo wyrzuceniu wszystkiego w Titanium od xiaomi nadal Chmura się pojawiała i synchro.

Okienko jest ale jakoś u mnie żaden gest w dół nie działa

galeria.png

@galakty akurat wiem doskonale czym "grozi" instalacja dev i w sumie mniej lub bardziej upierdliwe rzeczy gdy nie działa coś przeżyje, no ale jeśli bateria leci mi w oczach, telefon gorący i monit o przegrzaniu, to już nie jest "normalne" co może występować po instalacji dev. ;)

2 minuty temu, Antyhaker napisał:

Jakby to kogoś interesowało, to nie idzie w żaden sposób przywrócić fabrycznych ustawień ROMu :P

Właśnie tego się bałem i zastanawiam się co dalej zrobić, z 100% na Mi4c bateria już jest na 17% a w ogóle go nie używam (zero neta, gps itp)....

3 minuty temu, wojtasemaj napisał:

A co taka cisza na temat mi5? Będzie coś z tego romu?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Śmiga dobrze. Nie zauważyłem by coś było nie tak. :)

6 minut temu, r0bertt napisał:

Właśnie tego się bałem i zastanawiam się co dalej zrobić, z 100% na Mi4c bateria już jest na 17% a w ogóle go nie używam (zero neta, gps itp)....

Trzeba liczyć na to, że dostanie się zgodę na odblokowanie BL i tyle :P

EDIT. "Najzabawniejsze" jest to, że w systemie wisi mi apka SuperSU, która co prawda wyświetla monit gdy aplikacja poprosi o dostęp do roota, jednakże i tak nie działa. Magia :D

Edited by Antyhaker

21 minut temu, Vergiliusz napisał:

Ja zainstalowałem ale dopiero dzisiaj i nie mam o czym mówić po tak krótkim czasie. Żadnych nowości nie widzę, sam system póki co działa chyba tak samo ale to naprawdę za mało czasu żeby coś znaleźć.

Tak się zastanawiałem i kolejnej osobie powiem to co już nie raz ktoś tutaj pisał: jak nie musisz nie aktualizuj.

Właściwie to jestem na Lineage i chcę wrócić. Pytanie tylko czy warto.

Przed chwilą, Antyhaker napisał:

Trzeba liczyć na to, że dostanie się zgodę na odblokowanie BL i tyle :P

Zgodę mam, tylko w tym wspaniałym MiFlash Unlock program chce zweryfikować moje dane, dostaje esa, wpisuje go i program mnie przenosi na stronę:

Cytat

A w programie nadal info: please verify your account on webpage... zresztą ostatnio co się loguje na to konto to chce je weryfikować :/

Jeśli @slimdick pisze, że tak dobrze na chińskim dev wszystko działa... Coś czuję, że chyba przejdę na coś innego niż xiaomi.eu... Po co sobie nerwy psuć... GPS na Mi5 na chińskim też działa, na eu nie działa, mi4c na chińskim się nie grzeje, na eu grzeje. No jajca jakieś.

• Like 1

@galakty tylko instaluje te wersje w ramach testu czy z ciekawości próbowałem używać ale nie dałem rady coś mnie odpycha ;) 

8 minut temu, senq napisał:

proces pm-service zjada tak procesor w mi4c

Teraz pytanie jak i czy można to zatrzymać by Mi4c można było normalnie używać.

5 minut temu, Boniunio napisał:

Mogę zaktualizować system do 7 gdy mam TWRP 2.8.6 czy wymagane jest TWRP 3.0.1?

Jak chcesz mieć cegłe to śmiało :) Przeczytaj dokładnie pierwszy post i będziesz wiedział,że wymagane jest zaktulizowanie..

A robił ktoś po wgraniu nowego twrp wipe cache and dalvik cache? Może to by pomogło z tym procesem który tak wariuje. 

1 minutę temu, Sephriot napisał:

A robił ktoś po wgraniu nowego twrp wipe cache and dalvik cache? Może to by pomogło z tym procesem który tak wariuje. 

zrobiłem pełny wipe. Nic to nie dało.

Guest
This topic is now closed to further replies.