Acid

MIUI 7.2.9

Recommended Posts

W jego przypadku, tak jak napisałem (poinformował mnie prywatnie) i tak to nie wchodzi w grę. Ma deva i to była OTA. A model to RN3P.

Wam też nie działają powiadomienia sms? Tzn z natywnej apki przychodzą, tylko z chompSMS nie; niestety po aktualizacji do tej wersji (a nawet i do wersji sprzed tygodnia) mam brak powiadomien w apce, mimo ze smsy dochodza (widac nowe jak juz wejde do apki). Podobny problem mialem na poprzednich wersjach MIUI, ale wtedy wystarczylo oszczedzanie MIUI wykluczyc dla chompSMS i wszystko banglalo. Co ciekawe google nt mojego problemu za wiele mi nie powiedzial, nie chce mi sie jednak wierzyc, ze ten problem spotyka tylko mnie.
Probowalem chyba wszystkiego, instalacji na nowo, czyszczenia dalvika, updateow i downgradeow, bawienia sie opcjami dot oszczedzania energii itp.

Moze cos zmienili w tym "oszczedzaniu MIUI", ze teraz jest jeszcze bardziej agresywny?

Wczoraj cala niedziele (doslownie) stracilem na probe naprawy tego, ostatecznie chyba sie poddaje, wracam do ktorejs z poprzednich wersji...

Edited by infector
EDIT: prosze o usuniecie, dopiero sie zorientowalem ze nie do tego watku to wrzucilem... Przenosze do tematu z najnowsza wersja MIUI, tj. 7.2.16

Guest
This topic is now closed to further replies.