Jump to content

MIUI 7.2.9

Recommended Posts

• Replies 701
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

UWAGA: dyskusje o kalkulatorze prowadzone są w szkole. Kto chce niech tam wróci i się nauczy. Kto nie trudno. Tu jest mowa o aktualizacji 7.2.9. Następni dostaną bana jak będą o tym dyskutować..

Pewnie to dziś trudne do zrozumienia, ale gdyby jeszcze 30 lat temu ktoś na lekcji matematyki próbował odejmować procenty od liczby, mógłby mieć problem z ukończeniem podstawówki.

Korzystaj z prawdziwych kalkulatorów a nie pseudo-aplikacji. Aż wrzucę Tobie zdjęcie z kalkulatora inżynierskiego (nie jest to kalkulator za 20zł, uprzedzam jak coś):     //Edit1 Pr

Posted Images

Po instalacji na mi max bateria ucieka w oczach.zobaczymy po ładowaniu może się ułoży:))

U mnie jest poprawnie. Która wersje Instalowałeś, pierwszą czy poprawioną wieczorną?

Tapnięte na ekranie Mi Max'a

20 minut temu, hellhammer napisał:

...poprawiona wersja bardzo dobrze działa zarowno na mi4c, ...

Dajcie link do tej poprawionej.

A...

jak na stronie http://en.miui.com/unlock/download_en.html już nie pokazuje się "...veryfication" coś tam... to oznacza ze mam zgodę na odblokowanie czy dalej trzeba czekać na wiadomość SMS ?

Bo SMS nic nie dostałem ale na stronie już mogę ściągnąć Mi Unlock.

Edited by mgreta36
2 minuty temu, mgreta36 napisał:

Poprawiona jest w miejscu gdzie była pierwsza wersja.Pliki zostały podmienione.

Dnia 11.02.2017 o 09:59, djcrazy napisał:

Ktoś odpowie co z dodatkami ? Blokada reklam nie działa, klawiatura xperia zmieniła nazwę na klawiaturę miui ?

Klawiatura Miui nie daje się odpalić! Próbuję napisać SMS, przez ułamek sekundy pojawia się i znika na stałe.

Macie jakieś pomysły?

Dnia 11.02.2017 o 12:01, Wako1986 napisał:

Jak długo czekałes na odblokowanie bootloader a?? Ja czekam od wczoraj i ani widu ani słychu.....

W nocy w piątek założyłem aplikację a dzisiaj też w nocy kole godz 1:30 dostałem zgodę. Pkt za pochodzenie miałem zero.

Dnia 11.02.2017 o 18:02, latet napisał:

Cieszę się, ale na Mi4 nie masz Nougata. Interesuje mnie działanie GPS na Mi4c na 7.2.9/10. Chyba do tej pory ani jedna osoba nic o tym nie napisała.

Mi4c siedzę w fotelu bo jestem przeziębiony ale GPS fixa łapie na Here w kilka sekund. Pewnie ludziki nie piszą bo im działa, narzekają na to co ich swędzi.

• Like 1
4 minuty temu, galakty napisał:

Do tych co mają uśpione rdzenie - może włączyli mpdecision? Domyślny hotpluuging Qualcomma?

Ja mam uśpione choć wcześniej pracowały wszystkie, nic celowo nie włączałem jak to sprawdzić czy mam włączone ??

Czy może ktoś mi podać, jak zainstalować ten rom tak całkiem na czysto - nie chodzi mi o wipe z twrp, ani o przywracanie do ustawień fabrycznych z telefonu.

Dlaczego - nadal nie działają mi automatyczne zmiany tapet na ekranie blokady (konkretnie pobieranie nowych), kombinowałem na różne sposoby, łącznie z odinstalowaniem tapet blokady z użyciem roota i instalacją nowszej chińskiej wersji.

Obecnie mam 7.2.9 instalowane przez twrp, a chcę zainstalować tak całkiem na czysto na nowo. Zacznę oczywiście od kopii przez twrp, a potem co? Jakie programy użyć i jakie pliki z romem pobrać? Telefon to Mi5Pro.

Edited by BQB
Dodanie informacji o telefonie

Miałem dziś okazję sprawdzić na MI3 GPS w trasie podczas nawigacji. Totalna porażka!

Gubi zasięg co kilkadziesiąt sekund. Co prawda sam brak zasięgu trwa tylko kilka sekund ale nawigować w obcym i dużym mieście  nie bardzo się daje.

Przed ostatnią aktualizacją było OK.

54 minuty temu, szpieg15 napisał:

A powiedzcie mi jak tam ta wersja ma się na Mi5? Gpsy ok?

U mnie była żenada. Jeżeli wyłączyłem skanowanie wifi zawsze dostępne, to w ogóle nie potrafił znaleźć fixa w samochodzie. Yanosik, mapy google itp nic. Nie pokazywało w ogóle dobrej lokalizacji. Nawet przybliżonej nie pokazywało, więc wróciłem do 6.11.10 (myślę coby jeszcze na 6.12.29 przejść, ale nie jestem pewien).

26 minut temu, BQB napisał:

Jakie programy użyć i jakie pliki z romem pobrać? Telefon to Mi5Pro.

Sprawdź sekcję tutoriale i miFlash. Jeżeli pojedziesz zgodnie z tym poradnikiem to zainstalujesz system. Pewnie najpierw global lub china developer (jeśli dobrze pamiętam to jest andek 7) i jak ogarniesz to przez MiFlasha to potem już wersję EU wgrasz przez TWRP. Trochę kombinancji, ale działa. Ja dzisiaj to robiłem po raz pierwszy i dałem radę, a informatyk ze mnie żaden. Trzymam kciuki :)

Czy u was też na tej wersji, mimo włączenia trybu cichego, słychać dźwięki przy dotknięciu? Np. przeklikując się przez ustawienia do opcji dźwięku?

Różnica jest tylko taka, że dźwięk ten w trybie cichym jest baaardzo cichy - ale nie całkowicie wyciszony.

3 minuty temu, don_kamillo napisał:

Teraz widzę, że błąd z aparatem jest niezależnie od używania HDR. Pojawia się co kilka zdjęć.

Sprawdzę, cze na innych aplikacjach też tak jest.

Mi4s.

A więc grzebali w apce / bibliotekach i coś crashuje. :) 

1 minutę temu, don_kamillo napisał:

Podesłałbym Ci bilbioteki, ale nie mam roota i nie chce mnie wpuścić do katalogu systemowego nawet w trybie do odczytu :/ 

Ciekawe jak na Mi4C... Czy to ta sama biblioteka co na chińskim.

EDIT: A próbowałeś przez ADB pull? :) 

Edited by galakty

@galakty mam taką informację która Ci się przyda na przyszłość , możesz sobie na dysku rozpakować ROM i będziesz mieć dostęp do wszystkich plików nie musisz go instalować na telefonie żeby biblioteki sprawdzić

Wysłane z mojego Mi-4c

13 minut temu, slimdick napisał:

@galakty mam taką informację która Ci się przyda na przyszłość , możesz sobie na dysku rozpakować ROM i będziesz mieć dostęp do wszystkich plików nie musisz go instalować na telefonie żeby biblioteki sprawdzić emoji6.png

Tak było dawniej. Teraz, na nowych ROM-ach, po rozpakowaniu pliku .zip są zasadniczo tylko pliki .dat (obrazy partycji?), w których wszystkie właściwe pliki sobie siedzą. Czym "otworzyć" te pliki .dat na pececie?

• Like 1

Ma ktoś problem ze znikającymi wibracjami przycisków pod ekranem? Czasami reboot to naprawi, ale nie zawsze, czasami samo wraca tak niespodziewanie jak zniknęło.
Redmi 3 Prime

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Witam pisałem o tym już wcześniej ale nic się nie zmieniło w po aktualizacji problem jest gdy jestem w roamingu telefon mam ustawiony na automatyczne łączenie z siecią i co około 5 min się rozłącza i przez około 2 min nie ma zasięgu i następnie łączy z inną siecią i tak w kółko oczywiście mogę ręcznie ustawić 1 sieć i wtedy jest ma stałe ale przecież nie oto chodzi dodaje zrzut ekranu tam widać jak przeskakuje

Screenshot_2017-01-25-13-53-34-843_com.miui.securitycenter.png

Edited by kris78
1 godzinę temu, kris78 napisał:

Witam pisałem o tym już wcześniej ale nic się nie zmieniło w po aktualizacji problem jest gdy jestem w roamingu telefon mam ustawiony na automatyczne łączenie z siecią i co około 5 min się rozłącza i przez około 2 min nie ma zasięgu i następnie łączy z inną siecią i tak w kółko oczywiście mogę ręcznie ustawić 1 sieć i wtedy jest ma stałe ale przecież nie oto chodzi dodaje zrzut ekranu tam widać jak przeskakuje

Screenshot_2017-01-25-13-53-34-843_com.miui.securitycenter.png

U mnie też jest problem z zasięgiem i to bez roamingu (plus) coś jest nie tak :)

• Acid locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...