Jump to content

MIUI 7.2.9

Acid
 Share

Recommended Posts

Z bugów mógłbym dodać zauważalnie wolniejsze uruchamianie aparatu. Jest dłużej niż na Mi4c (wersja 6.12.22) i na Redmi 4A (wersja 7.2.9). @Acid a nie dałoby rady włączyć nagrywania 4k na stałe w Mi4s?
Zmienia się to w system/etc/device_features/aqua.xml. zmiana z false na true.

10 minut temu, hellhammer napisał:

@Acid znalazłem błąd w mi max na andku 7.0 po przytrzymaniu na ekranie aby złapać ostrość, wywala komunikat błąd połaczenia z aparatem i wywala aprat, przy kliknieciu tylko aby zrobił fote działa ok

Edit, jeśli klikamy na ostrzeniu na jasnym tle, na ciemnym dziala ok.

Edit 2.

To samo sie dzieje przy probie zrobienia foty z jansymi miejsvami, np pokoju w strone okien.fbcb41e2e2a240becf6349f294f07d8c.jpg

Potwierdzam. Problem jest, ale kiedy masz włączony HDR.

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

Edited by don_kamillo

To że 7.1.2 wypuszcza to obiegło świat, chodzi o rom który rzekomo jest podpisany jako oficjalny Xiaomi. Ale nie róbmy OT tutaj, poczekamy tydzien dwa i będzie wiadomo.
Wiem że bazą jest 7.0 i to wystarcza.

Raczej nie wierz we wszystko co piszą na tych pseudo portalach bo tam chodzi o wejścia a nie o rzetelną informację. A wiadomości typu kopiuj-wklej a raczej kopiuj-translator-wklej nie są nic warte. Też teraz zrobię test w benchmark i jutro będzie news że jest nowy ROM dla MI4C z 7.1.2
9cf698b50fff304b813351d018501611.jpgf0ce4ff2c4e34cdd6a12b31ce3f5ca02.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c

@Acid znalazłem błąd w mi max na andku 7.0 po przytrzymaniu na ekranie aby złapać ostrość, wywala komunikat błąd połaczenia z aparatem i wywala aprat, przy kliknieciu tylko aby zrobił fote działa ok
Edit, jeśli klikamy na ostrzeniu na jasnym tle, na ciemnym dziala ok.
Edit 2.
To samo sie dzieje przy probie zrobienia foty z jansymi miejsvami, np pokoju w strone okien.fbcb41e2e2a240becf6349f294f07d8c.jpg

U mnie tak się nie dzieje, flash i hdr na auto.

Tapnięte na ekranie Mi Max'a

Mam nowsza. Kij, poczekam moze kiedys sie to naprawi.
U mnie albo wina samego hdr albo polazenia z flashem. Jak mam sam flash zalaczony a hdr wyl, to dziala normalnie caly czas, zalacze hdr i flash(oba na auto) co jakis czas wywala komunikat i wywala aparat.

A jednak wywala błąd

Tapnięte na ekranie Mi Max'a

2 minuty temu, hellhammer napisał:

Mam nowsza. Kij, poczekam moze kiedys sie to naprawi.
U mnie albo wina samego hdr albo polazenia z flashem. Jak mam sam flash zalaczony a hdr wyl, to dziala normalnie caly czas, zalacze hdr i flash(oba na auto) co jakis czas wywala komunikat i wywala aparat.

Mi wyrzuca komunikat, jak robię zdjęcia w HDR. I zdjęcia nie daje się zapisać.

@hellhammer na forum xiaomi.eu napisane że tylko w przypadku wyłączonego flasha.

Cytat
Confirmed. Only happens with flash off.

Camera and gallery with access to location.

PS. Dokonałem zbrodni teraz czekamy kiedy na jakimś portalu będzie mega news  

Spoiler

d123683c98d7c58704b28ff863d17f28.jpg

Edited by slimdick
  • Like 1

Przed chwilą, Snas napisał:

Poważnie??? Chcesz pomóc czy nabijasz posty?

Tak, jak najbardziej poważnie, miałem to samo tylko z mi bandem, ile się na wkurzałem, że nie odblokowuje telefonu, aż odkryłem że każda instalacja przez twrp, wyłącza bluetooth. Wszystkie ustawienia są bez zmian tylko to jedno wyłączone.

• Acid locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...