Acid

MIUI 7.2.9

Recommended Posts

Witam, gdzie mogę zablokować wygaszanie ekranu na systemowej przeglądarce, jest taka możliwość ? Boat Browser uzywam od lat ale na tym roomie zaczęły się problemy, poza tym wszystko działa ok tak jak przed instalacją siódemki.

Mi4c

A jak z baterią na MI4c w sobotniej wersji? Problem zniknął? Bo i tak muszę zrobić downgrade i nie wiem czy zatrzymać się na 6.12.22 czy dać szansę poprawionej wersji ;)

2 godziny temu, Nezumi napisał:

NC+GO na Mi5 działa bez problemu...

To zazdroszczę bo u mnie od przejścia na Andka 7.0 przestało działać, szczerze mówiąc, nie żebym ubolewał nad tym, ale zdarzało mi się korzystać, no chyba że jest jakiś specjalny sposób na uruchomienie czy też konfigurację, może jest jakieś szczególne ustawienie, które trzeba włączyć aby działało

Przed chwilą, kaudii napisał:

To zazdroszczę bo u mnie od przejścia na Andka 7.0 przestało działać, szczerze mówiąc, nie żebym ubolewał nad tym, ale zdarzało mi się korzystać, no chyba że jest jakiś specjalny sposób na uruchomienie czy też konfigurację, może jest jakieś szczególne ustawienie, które trzeba włączyć aby działało

Nie. Po prostu wyczyściłem całkowicie dane apki, usunąłem, przeczyściłem systemowym cleanerem, a następnie zainstalowałem na nowo i śmiga. Wcześniej wywalała mi się zaraz po odpaleniu.

niby mozna kliknąć demo, ale to daje możliwość spojrzenia na ukłąd aplikacji menu, ale aby coś obejrzeć trzeba być zalogowanym

Janosik wywalil ze do poprawnego dzialania potrzeba andka 6. Prosze o update do 6 dla rn2.dziekuje ;)

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Hmm a gdzie sprawdzasz? Mysle ze wszystkie dostaly :-) no moze mi5 czesto bylo pomijane w nowosciach :-)

No nie mam. W budziki jest wszystko po staremu. Mam w R4A, ale w Mi4s już nie.

c83c598c1b8eedd946ce1f72033220f4.jpg

Wysłane z mojego MI 4S przy użyciu Tapatalka

5 minut temu, preza napisał:

Janosik wywalil ze do poprawnego dzialania potrzeba andka 6. Prosze o update do 6 dla rn2.dziekuje

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Nie będzie androida 6 dla RN2, nie dziękuj.

6 minut temu, galakty napisał:

Nie będzie androida 6 dla RN2, nie dziękuj.

Raczej miało być to bardziej żartobliwie bo chyba każdy wie że rn2 nie dostanie update do nowego androida . A Janosik działa poprawnie na rn2.

To sprawdź jaka wersja aplikacji tu i tu to będziesz wiedzieć czemu nie ma

cc0df0f7377396a57b52798bce665312.jpg

Wysłane z mojego Mi-4c

• Like 1

Czy ktoś ma problem z połączeniem neta w aplikacjach? Pytam bo mam taki problem na poprzednim romie za to na jeszcze wcześniejszym go nie miałem...

Edited by PokaBobra

22 minuty temu, hellhammer napisał:

Nie, ani po nie rob. Pobierz dzis wersje ta pod mi max na tel.
Wejdz w twro- install wskaz plik. Jak skonczy daj reboot to system.
Jak potrzebujesz dodatki miuipolska, to potem wracasz z miui znowu do twrp i instalujesz dodatki i opcjonalnie supersu(root) ale najnowszy jaki jest 2.79 bo wczesniejsze powoduja ze wywala ze brak karty sim.

Tyle że 2.79 jest dla mi5

Dla pozostałych telefonow 2.76

Mam zainstalować ten super su dla mi5?

Screenshot_2017-02-12-12-02-05-252_com.android.chrome.png

28 minut temu, hellhammer napisał:

No mi max trzyma lepiej baterie niz na 6.0. Jestem bardzo zadowlony z tego update na ten tel.

Co do baterii to na Mi4c też mam takie wrażenie tylko nie wiem czy to nie dlatego że dwa rdzenie procesora nie pracują. A u ciebie smigają wszystkie? 

Zrobilem zrzut wyzej.

c483b49fd43e20df6857eb2170fe9fb8.jpg
U mnie też tak wygląda

Tapnięte na ekranie Mi Max'a

09d10c3be930cfda95027375ddb65fd5.jpg
W antutu to samo.

• Like 1

A zauwazyles roznice na minus w stosunku do 6.0? Tnie Ci gdzies w jakiejs apce, grze, lagi itp?
Bo ja mam wrazenie ze dziala duzo sprawniej w samym miui i apkach. Jak bedzie za tydzien ciezko powiedziec czy sie nie "zapcha" :-) ale na ta chwile jest tak jak powinno byc.

Jak dla mnie chodzi tak samo, może nawet ciut szybciej... W antutu z 77k na 80k wskoczyło.

• Like 1

4 godziny temu, Nezumi napisał:

Jaki błąd? U mnie żadnego nie ma...

będąc na ekranie blokady dwókrotne szybkie kliknięcie przycisku power powoduje różne dziwne rzeczy w zależności od motywu. na domyślnym znika tapeta. na niektórych znika wszystko. sprawdzane na 3 różnych mi5, w ostatnim temacie też ktoś potwierdził że tak ma

• Like 1

Przed chwilą, moth napisał:

będąc na ekranie blokady dwókrotne szybkie kliknięcie przycisku power powoduje różne dziwne rzeczy w zależności od motywu. na domyślnym znika tapeta. na niektórych znika wszystko. sprawdzane na 3 różnych mi5, w ostatnim temacie też ktoś potwierdził że tak ma

To mam cudowny Mi5, ale u mnie się nic nie dzieje :). Winny może jest własnie motyw...

• Like 1

3 minuty temu, hellhammer napisał:

Kolega chyba ma mi max :-) a nie mi5 bo mam taki sam objaw. Ale gdyby nie on to bym nigy tego nie odkryl, bo i po co klikac 2 raz power jak sie swieci ekran blokady.

Że tak zacytuje:

5 minut temu, moth napisał:

Jednak Mi5. Obstawiam, że macie jakiś motyw, który to powoduje, bo ja takich problemów nie mam, klikam i klikam i się nic nie dzieje prócz unlock/lock...

2 godziny temu, hellhammer napisał:

Z tego co czytam na qq chinskim mi note nikt nie zglaszal problemu :-D. To widac taki super przekaz jest miedzy chinskim a anglojezycznym portalem miui.

Bo ten bug (przynajmniej u mnie) jest tylko przy próbie rotacji z włączonym youtube. Trudno by chińska grupa beta qq miała YT na telefonach.

2 godziny temu, don_kamillo napisał:

Ukryj treść

Wyłączyliśmy Life Post po prostu. Nie działało u nas.

• Like 1

Panowie powie mi ktos co to jest po przycisnieciu dluzej "home" na dole biale kółko oraz na około ekranu leci biała ramka i jak sie na górze tel złączy znika całość?
be377d27a076eee0416a7fb4dfd51481.jpg

Zmień asystenta z chińskiego na Google now

• Like 1

Po dniu użytkowania Redmi 4 Pro z tą aktualizacją odczucia dobre jak i z poprzednią, wszystko ładnie śmiga. Poprawili tapety ekranu blokady. Teraz zmieniają się. Odblokowanie odcinkiem płaca nie zauważyłem zbytnio żeby coś się zmieniło.

Jaka jest baza andka w tym romie 7.0 czy 7.1.1 bo się z tydzień temu dużo postów pojawiło że Xiaomi portuje do 7.1.2 już.

Ja też mam domyślny motyw bo na nim to tylko tapeta znika a na niektórych to potem się nie da odblokować ekranu tylko trzeba znowu dwa razy kliknąć power.

Wiem że taki problem to nie problem ale jest to jednak błąd. 

A klikam dwa razy power w celu szybkiego zlurkania godziny albo sprawdzenia jakie mam powiadomienia bo mi tak wygodnie 

Edited by moth

8 minut temu, hellhammer napisał:

Gdzie niby masz ze xiaomi portuje do 7.1.2 :-) co to za bzdury. Wszystkie romy maja na 7.0.

A info odnosnie 7.1.1/7.1.2 bylo o andku czystym od google ze pojawil sie itp. Niv o tym ze xiaomi juz robia nie bylo i nie ma.

I stad powstaja wlasnie plotki i inne mity, bo ktos spojrzy na tytul na en.miui.com zamiast przeczytac dokladnie o co biega. Ludzie robia nad interpreracje akurat przy 7.1.2 chodzilo

Wygadałeś się już? :)  Przecież napisali że MIUI na MI4C widziano na 7.1.1. Stąd "plotki"

" A freshly leaked information has revealed that the Xiaomi MI 4c has been spotted on GeekBench with Android 7.1.1 Nougat. However, the exact version of MIUI is not known. However, it indicates that the Chinese manufacturer is testing Android 7.1.1 Nougat and is likely to release it soon to its devices. "

2 minuty temu, hellhammer napisał:

Ten zrzut z 7.1.1 na geekbench nie pochodzil z miui i nie pochodzil od xiaomi. O tym bylo glosno juz w poczatkowej fazie beta mi4c w beta team. Wiec nie bardzo rozumie co ma custom do miui?

Z tego co  napisali to nie custom tylko testy robione przez Xiaomi.

Guest
This topic is now closed to further replies.