Skocz do zawartości

Miui 8.1.1.0 Root


Kamil Kupiec

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję bardzo.  
A czy po wgraniu roota będę mógł instalować automatycznie aktualizacje przez aplikację systemową? 

Będziesz mógł tylko przy każdej aktualizacji root będzie ginal i będzie trzeba przez recovery jeszcze raz instalować

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta instrukcja byłaby w porządku gdybyś miał odblokowany bootlader, ale przypuszczam że nie masz i wgranie twrp się nie uda. Najlepiej sprawdź.

I jeszcze sprawdź czy masz Redmi Note 3 Pro (kenzo) czy Redmi Note 3 Special Edition (kate) programem np AIDA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc sprawa ma się tak.  

Xiaomi odblokowało mi bootloader.  

Robiłem wszystko według instrukcji, którą zamieściłem wyżej, zainstalowałem twrp bez problemu lecz po uruchomieniu TWRP prosiło o hasło.  Uruchamiając telefon ponownie zatrzymywało się na logo MI. Próbowałem dwa razy i dalej to samo.  Telefon uwalony, pomaga jedynie Flash All przez MiFlasha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na global stable jesteś to zmień na global dev i wygraj twrp na nim działa lub najlepiej miuipolska

Na global stable żeby twrp działało i nie było bootlopa bodajże czeba wgrać twrp (zcx) jeśli nie mylę

A hasła żadnego nie ma omijasz to  tylko taki komunikat na początku już nie pamiętam jak bo zadługo już używam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Snajper napisał:

Jeżeli na global stable jesteś to zmień na global dev i wygraj twrp na nim działa lub najlepiej miuipolska

Na global stable żeby twrp działało i nie było bootlopa bodajże czeba wgrać twrp (zcx) jeśli nie mylę

A hasła żadnego nie ma omijasz to  tylko taki komunikat na początku już nie pamiętam jak bo zadługo już używam

Nie chce innego niż global stable, chcę po prostu roota żeby używać niektórych aplikacji.  Narazie dam sobie spokój bo nie mam ochoty stawiać wszystkiego od nowa jak coś nie pyknie ;-) chyba, że będę wiedział na 100% które twrp wgrać itd.  

Ale dzięki wielkie za informacje.  

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kamil Kupiec napisał:

Używał ktoś tej metody? 

Widzisz tutaj ciężko o odpowiedź bo jak ktoś rootuje to albo na globla dev 

A najwięcej na miuipolska lub innych bo global stable się do tego nie nadaje

Ale jak chcesz szukać metody na global stable to poszukaj albo załóż temat oczywiście w języku angielskim.

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://en.miui.com/forum.php&ved=0ahUKEwjJovj705fSAhUMDCwKHXUGCqoQjBAIMzAI&usg=AFQjCNHnL12j8gOd-bwLpFNQpfwgsnS4sA

Najszybciej dostaniesz odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...