Skocz do zawartości

Problem z przesuwaniem na boki


Kristofo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zauważyłem że mam często problem z przesunięciem czegoś na bok po ekranie. Chodzi o miejsca, gdzie trzeba poziomo przesunąć coś, np. W messengerze, nie mogę o zdjęciach w galerii. Ciężko jest mi palcem przesunąć tak precyzyjnie, żeby poslzo w bok, zawsze telefon łapie gora-dol. Ma ktoś jakiś pomysł od czego to może być? Mi5s 4/32 global. Na sofcie miuipolska było to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja w Mi5s z MIUI 8.0 Global mam dokładnie ten sam problem i jest to mega wkurzające. W poprzednim Mi4s z softem xiaomi.eu tego nie było (a przynajmniej nie kojarzę, żeby mi to przeszkadzało tak jak teraz w Mi5s), u żony w Redmi 3s też jest w miarę ok. Może to jednak kwestia - tak strzelam - kalibracji konkretnego panelu dotykowego w danym modelu, a nie "MIUI tak ma"?

Sent from my MI 5s using Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest, jest takie samo jak oryginał.


No to zaiste interesujące.

Specjalnie odpaliłem Mi4s z softem xiaomi.eu (8.1.x.x stable), leżał w szufladzie nieużywany ponad miesiąc. Po odpaleniu i zalogowaniu do sieci oczywiście przyszło mnóstwo zaległych notyfikacji z rozmaitych aplikacji, ale wszystkie te notyfikacje *bez* *najmniejszego* *problemu* wywaliłem z listy powiadomień gestem przesunięcia palcem w prawo.

Tymczasem w Mi5s notorycznie mam problemy z przesuwaniem na bok pojedynczych notyfikacji, niekiedy po kilka razy muszę próbować, bo ciągle interfejs zamiast zinterpretować gest jako swipe na bok robi przesunięcie góra-dół. Ultra-zaje-faken-biście wnerwiająca sprawa.

No ale "MIUI tak ma". Niezależnie od wersji. OK.



Sent from my MI 5s using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...