LnK

Problem ze stabilizacją obrazu?

Recommended Posts

Dzień dobry.

Kilka dni temu przyszedł mój wymarzony Mi5. Po szybkim sprawdzeniu wszystko wydawało się ok. Ale następnego dnia gdy chciałem zrobić zdjęcie, moim oczom ukazał się niezbyt ciekawy widok:

www.youtube.com/watch?v=vQvj3kghOIc

Przez ten problem nie mogę robić normalnych zdjęć, nagrywać filmów, ani nawet skanować kodu QR. Zastanawia mnie czy problem jest natury software'owej, czy raczej jest to wina hardware'u. Wersja softu widoczna na filmiku.

Powyższy film wysłałem również do Goldway'a i czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam.

Edited by LnK

spróbuj przeinstalować soft, może pomoże, u mnie na 8.1.2 działa dobrze, chociaż i tak w MIUI 8 stabilizacja jest zrąbana.

To jaki soft moglibyście zaproponować żeby uniknąć problemów ze stabilizacją? Przymierzam się do wersji EU opartej na miui 8.5. Czy ta wersja jest wolna od bagów?

To jaki soft moglibyście zaproponować żeby uniknąć problemów ze stabilizacją? Przymierzam się do wersji EU opartej na miui 8.5. Czy ta wersja jest wolna od bagów?

Kolejny raz to samo i odpowiedź ta sama 6.11.10

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Nieprawda. Stabilizacja działa tak samo w 6.11.10 jak i aktualnym xiaomi.eu 7.7. Najlepiej działała na MIUI 7 ale obecnie prawie nikt nie widzi różnicy.

19 minut temu, Acid napisał:

Nieprawda. Stabilizacja działa tak samo w 6.11.10 jak i aktualnym xiaomi.eu 7.7. Najlepiej działała na MIUI 7 ale obecnie prawie nikt nie widzi różnicy.

Niestety, Acid, ale nie jest to prawda uniwersalna i chyba zależy to konkretnego egzemplarza telefonu. Mi się trafił taki, gdzie miedzy 6.11.10 a obecnymi EU jest ogromna różnica - na tym starszym kalibracja ("ręczna") dawała odczuwalny, pozytywny efekt. Teraz tego nie ma. Potwierdzam za to, że na MIUI7 było najlepiej pod tym względem.

Guest
This topic is now closed to further replies.