Nikon982

Ponowne odblokowanie bootloader'a

Recommended Posts

Witam, jakiś czas temu dostałem od xiaomi pozwolenie na odblokowanie bootloader'a, po wcześniejszej prośbie o taką możliwość, natomiast nie zrobiłem tego od razu. Problem w tym, że moje pozwolenie jakby wygasło, teraz nie mogę odblokować, a na stronie pojawia mi się błąd o odrzuceniu prośby o odblokowanie. W jaki sposób mogę ponownie starać się o możliwość odblokowania ze strony xiaomi? Błąd zamieszczam w załączniku.

Przechwytywanie.PNG

23 minuty temu, advcron napisał:

Po co zakładać nowe. Poproś o nowe pozwolenie na bieżącym koncie.

Wysłano z Mi4c

Dostał odmowę. A pewnie nie wie, że można napisać na forum prośbę. Szybciej wyjdzie zrobić nowe.

Kurcze. Ja mialem podobny komunikat. Kiedyś miałem pozwolenie i pewnie anulowali. Póki co to wysłałem nową prośbę i czekam na sms z potwierdzeniem.

Wysłano z Mi4c

A zegar tyka, piąteczek coraz bliżej :D 

@kamillm kolega chyba nie w temacie przyszłej aktualizacji do wersji z 7.0 ;) 

Edited by slimdick

@kamillm może zamiast nabijać posty na forum czasem coś przeczytasz to będziesz wiedzieć o co chodzi :P Już jest wszystko podane na tacy w odpowiednim dziale. 

• Like 1

Dzieki @galakty. Za link i uswiadomienie :)  @slimdick. Ucz sie od kolegi jak sie uswiadamia innych, nabijanie postow malo mnie interesuje, nie każdy jest alfa i omega i nie śledzi 100% watkow na tym forum.

56 minut temu, kamillm napisał:

Dzieki @galakty. Za link i uswiadomienie :)  @slimdick. Ucz sie od kolegi jak sie uswiadamia innych, nabijanie postow malo mnie interesuje, nie każdy jest alfa i omega i nie śledzi 100% watkow na tym forum.

Każdy może jednak skorzystać z "szukajki". Choć nie. Nie każdy. Jak obserwuję d dłuższego czasu, większości osób jej używanie sprawia ból...

Jako, że autor zaakceptował rozwiązanie i aby uniknąć mało merytorycznej dyskusji... zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.