Skocz do zawartości

Xiaomi Mi5s Plus wątek ogólny - spostrzeżenia i pytania...


KucharSP

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Kinczel napisał:

A masz odblokowany bootloader ? U mnie wyświetla alert o bezpieczeństwie i nie działa


No to już masz odpowiedź czemu ci niedziała nawet mając zablokowany bootlader, a będziesz miał global dev, to też nie będzie działać.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez himek72
Panie moderatorze Mrosi widzę że się Pan przejął rolą inni spamują na potęgę i co?, a tu przez przypadek wyszło jak wyszło bo się spieszyłem i od razu ostrzeżenie? Eh ręce opadają. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum. Użytkuje Mi5s plus od pół roku i jestem bardzo zadowolony z jego kultury i płynności pracy, nigdy nie zdarzyło się aby zamulił itp. GPS na momencie łapie sygnał i korzystam z map Google super nawigacja działa.

Mam pytanie odnośnie płacenia telefonem. Chciałem płacić nim odkąd Aliorbank wprowadził taka możliwość, jednak nie mogę w aplikacji banku zatwierdzić swojej karty debetowe do takowych płatności. Ktoś ma podobny problem? To wina telefonu czy aplikacji banku? W ogóle żeby móc płacić aplikacja banku muszę wcześniej aktywować usługę Android Play? Bo nie mam tego zrobionego...

 

Aktualnie posiadam najnowszy oficjalny Rom 9.1.1.0

 

Aktualizacja:

Ok przeleciałem całe forum i zobaczyłem podobny wpis kilka postów przede mną :)

 

Zmieniam pytanie czy jeśli mam global dev Rom to da się coś zrobić aby móc płacić Google Pay?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Może ktoś obeznany w temacie baterii i jej zużycia wypowiedzieć się dlaczego wyniki są tak słabe (75% zużyte przy 2,5 h sotu) i dlaczego na ekran idzie 19% a 73,5% ciągną aplikacje, z czego aż 44,6% schodzi na te odpowiadające za obsługę systemu?8d5e0b4eebc2eeb79c3abfe5ad70b3b8.jpg6d626c99b17c70df941abd445ebb67ec.jpg

Sent from my MI 5s Plus using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siemka,

ostatnio zaktualizowalem do MI 10, pobranego z MIUI POLSKA, wersja: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv10/xiaomi.eu_multi_MI5SPlus_V10.1.3.0.OBGCNFI_v10-8.0.zip/download

 

z tego katalogu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv10/

 

I mam problem z powiadomieniami rożnych aplikacji, a zwłaszcza GMAIL, włączyłem już wszystko co mogłem i nadal nie ma powiadomień (ale wszystko sie synchronizuje jak należy)

Ma ktoś ten sam problem czy to tylko u mnie ?

Jak to naprawić ?

 

Edytowane przez fullrespect
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie ma ustawionego dźwięku na powiadomieniu z maila ?

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Może nie ma ustawionego dźwięku na powiadomieniu z maila ?

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, fullrespect napisał:

Siemka,

ostatnio zaktualizowalem do MI 10, pobranego z MIUI POLSKA, wersja: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv10/xiaomi.eu_multi_MI5SPlus_V10.1.3.0.OBGCNFI_v10-8.0.zip/download

 

z tego katalogu: https://sourceforge.net/projects/xiaomi-eu-multilang-miui-roms/files/xiaomi.eu/MIUI-STABLE-RELEASES/MIUIv10/

 

I mam problem z powiadomieniami rożnych aplikacji, a zwłaszcza GMAIL, włączyłem już wszystko co mogłem i nadal nie ma powiadomień (ale wszystko sie synchronizuje jak należy)

Ma ktoś ten sam problem czy to tylko u mnie ?

Jak to naprawić ?

 

mi na MI5S PLUS I MI MIX 2S tak samo jest

Edytowane przez lp77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...