Skocz do zawartości

Obsluga OTG


imhoteps

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, imhoteps napisał:

System plików exFAT

W MIUI na pewno działa FAT32 a żeby obsługiwać innego trzeba zainstalować odpowiednią aplikacje a jak chcesz żeby system ci odtwarzał to trzeba by mieć kernel wspierający inne niż FAT32 partycje.

Aplikacje które umożliwiają NTFS są płatne i darmowe z tym że są takie które nie wymagają Root a inne nie,więc poszukaj w Google Play > NTFS.

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nic nie działa, po włożeniu kabelka żadnej reakcji w telefonie czy tak powinno być? W Galaxy Note III jak włożyłem sam kabelek już dawał fon znać później wbiłem pendrive i wszystko hulało. Jestem zdruzgotany taki Fon tyle kasy, a coraz więcej niedociągnięć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, imhoteps napisał:

Szczerze nic nie działa, po włożeniu kabelka żadnej reakcji w telefonie czy tak powinno być? W Galaxy Note III jak włożyłem sam kabelek już dawał fon znać później wbiłem pendrive i wszystko hulało. Jestem zdruzgotany taki Fon tyle kasy, a coraz więcej niedociągnięć. 

To po coś kupił Xiaomi? Myślałeś, że jak kosztuje krocie to nie ma błędów? Chyba nowy jesteś.

OTG musi wspierać, bo bez przesady, jaki masz system? Ten na telefonie, podaj screena. 

I sformatuj tego pena pod FAT32 ale nie tym szybkim trybem, tylko normalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nic nie działa, po włożeniu kabelka żadnej reakcji w telefonie czy tak powinno być? W Galaxy Note III jak włożyłem sam kabelek już dawał fon znać później wbiłem pendrive i wszystko hulało. Jestem zdruzgotany taki Fon tyle kasy, a coraz więcej niedociągnięć. 

Jakich niedociągnięć? Android nie obsługuje również exFat. Po co ma dawać znać po włożeniu kabla?
Fat32 jak ci radzi kolega wyżej.
A tak przy okazji, Note III widział pena zformatowanego nie w Fat32?

Tapatalk Nubia Z7max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 7.02.2017 o 20:50, galakty napisał:

To po coś kupił Xiaomi? Myślałeś, że jak kosztuje krocie to nie ma błędów?

To pytanie uważam za zbędne i nie na miejscu!

 

Co do formatowania zrobiłem to, sformatowałem na FAT32 (dokładne formatowanie) i nic. zero reakcji. Próbowałem różnymi aplikacjami i też nic

Screenshot_2017-02-09-15-12-58-084_com.android.settings.png

Edytowane przez imhoteps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, imhoteps napisał:

 

To pytanie uważam za zbędne i nie na miejscu!

 

Co do formatowania zrobiłem to, sformatowałem na FAT32 (dokładne formatowanie) i nic. zero reakcji. Próbowałem różnymi aplikacjami i też nic

Jak już się czepiasz to czytaj wszystko, prosiłem o screen systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...