Skocz do zawartości

Aktualizacja MIUI V8.1.3.0.MHRMIDI


pawo24

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, remus napisał:

A ja po aktualizacji do 8.1.3.0 zauważyłem następujące: antywiry stoją na aktualizacji 22.01. i sieć przełącza się często na H+ lub 3G a na poprzedniej trzymało cały czas 4G. Czyżby niedopracowanie w sofcie?

Antywirusy się tylko aktualizują przez Wi-Fi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zainstalowalem przez fastboota stable , ale mam wrażenie że dev który miałem wcześniej lepiej trzymał baterię i zarządzał ramem. 

Ale z drugiej strony aktualizacje działały gorzej . Nie chciało mi się instalować i telefon był w bootlopie do 15% baterii potem przerywał aktualizację. 

Ale chodził dobrze . Mam wrażenie że język polski też działał lepiej ..

A wy co sądzicie? 

Lepiej dev czy pozostać przy stable? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak przejść z dev na stable? Ściągnąłem wersja do zapodania via miflash ale wywalalo komunikat że coś tam jest zablokowane i nie szło nic zrobić (z tego co czytałem wynika to z zablokowanego bootloadera).

Widziałem też wersje do wrzucenia na sd i wgrania przez apke od aktualizacji (tak samo jak np nowy dev) tylko nie wiem czy to zadziała (bo generalnie wgrywamy starszą wersję na nowsza).

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed aktualizacją nie podczas każdej rozmowy,ale miałem ten problem co ty opisujesz,tzn po zakończonej rozmowie był czarny ekran i trzeba było dać power,aby czerwoną słuchawką zakończyć rozmowę.A po aktualizacji narazie nie zauważyłem tego,ale mam dopiero od 2 dni zaktualizowany,więc ciężko powiedzieć,zwłaszcza,że ja nie dzwonię po kilka razy na dzień.A u ciebie po zakończeniu każdej rozmowy musisz tak robić?

Dzięki za info. Tak, mam zawsze jak ktoś dzwoni do mnie. A czasami jak ja dzwonię do kogoś.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, mam problem, po aktualizacji do 8.1.3.0 nie moge wysylac i odbierac mms, moze ktos wie jak to naprawic? moze sie jakies ustawienia rozjechaly, jestem w play, na stronie play z autokonfiguracja do KATE wyskakuje niesympatyczna informacja

 

Screenshot_2017-02-20-22-29-32-395_com.android.chrome.png

Edytowane przez dreamtheater
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki Rafal2016, ale te ustawienia mialem "fabrycznie" zadzwonilem na infolinie playa i mily pan powiedzial mi ze na RN3 nie ma jeszcze stworzonej autokonfiguracji i moze mie reczna wyslac co tez uczynil. ale niestety po wprowadzeniu tych ustawien dalej lipa, wiec musze sie chyba udac do salonu, moze trafie na jakiegos ogarnietego pracownika, ktory bedzie to umial zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi pp tej aktualizacji telefon zaczął zużywać jakoś strasznie dużo Ramu? Zawsze miałem około 1.2 GB wolnej pamięci ram. Teraz przy oddalonych 3 aplikacjach mam maksymalnie 700mb. Niby nie odczuwam spadku wydajność ale mam wrażenie, że bateria szybciej się rozladowuje.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest u was z internetem? (Jakie prędkości pokazuje wskaźnik?) 
U mnie Speedtest pokazuje prędkość Wi-Fi - 37 mb/s a podczas przeglądania internetu ok. 500kb/s a YT - ~ok 2-3 mb/s. 
Czy aby na pewno wszystko jest w porządku? 


Co Ci w tym nie pasuje? Przecież liczby, które podałeś zgadzają się z wynikiem ze speed testu. U mnie pp aktualizacji jest ok, podczas pobierania plików z internetu wskaźnik pokazuje 12-13 MB/s. Speed test pokazuje 120 mb/s, więc wszyskto się zgadza.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, BHBmacieg napisał:

Co Ci w tym nie pasuje? Przecież liczby, które podałeś zgadzają się z wynikiem ze speed testu. U mnie pp aktualizacji jest ok, podczas pobierania plików z internetu wskaźnik pokazuje 12-13 MB/s. Speed test pokazuje 120 mb/s, więc wszyskto się zgadza.
 

 

Uff.. To mi ulżyło :-)

A u Ciebie wskaźnik również pokazuję większe prędkości podczas pobierania niż na przykład przeglądania internetu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zauważyłem, że czasem dość długo wysyła SMS. 

Nie wiem, czy to zależy od telefonu czy od lokalizacji w jakiej się znajduję, ale czasem sms potrafi w trybie "oczekującym" stać przez kilka minut. 

Np. teraz będąc w swoim pokoju SMS wysyłały się w kilkanaście sekund. Po chwili znów wysłałem sms i przed wysłaniem minęły ok 2 minuty. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zauważyłem szybszy spadek baterii. Co więcej aplikacja galeria ma mega zawieszki, że kompletnie nie mogę z niej korzystać. We wcześniejszych wersjach tego nie było. Mam nadzieję, że aktualizacja do 8.2 coś zmieni..

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...